Treningstider og sted

 

Innetreningstider sesongen 2021/22 med oppstart i uke 42 

Mandager på Garnes Ungdomsskole

Rekrutt- og mellomgruppe sammen (6-14 år) inne: 18.00 – 19.00 Trener: Erik Iden Epost: erikiden02@gmail.com Mobil 95101781

Juniorgruppen (15 og oppover) Utetrening først, inne 19.00 – 20.00 Trener: Morten Solheim

Veteraner Ivar-Andrè Langhelle Inne: 20.15 – 21.00. Løper ute først etter avtale.

 

Onsdager i Lonehallen ved Lone skole

Rekruttgruppen (6-10 år) inne: 18.00 – 19.00 Trener: Randi Bysheim

Mellomgruppen (10-14 år) Utetrening først, fremmøte 18.15, inne: 19.00 – 20.00 Trener: Linn Lohne      

Juniorgruppen trener i Leikvanghallen Trener: Morten Solheim

 

Fredager på Ådnamarka

Rekruttgruppen (6-10 år) inne: 17.30 – 18.30 Trener: Niklas Rutle og flere

Mellomgruppen (10-14 år). Utetrening først, fremmøte 18.00 Trener: Linn Lohne      inne: 18.30 – 19.30 

Juniorgruppen (15 år og oppover) Mer info kommer Trener:

 

I tillegg blir det mulighet for kasttreninger med Ingunn G. Jakobsen etter avtale.

 

I gruppene som har utetrening først er det viktig med refleksvest ute og byttetøy til innetreningen

 

Sommerhalvåret-trening på Arna Idrettspark

Vi starter opp igjen med trening etter sommerferien 16.august til høstferien. Alle er hjertelig velkommen. Har du ikke forsøkt friidrett før så er det bare å møte opp for å prøve.

Mandag:

Rekrutt- og mellomgruppe: 18.00 – 19.00 Trenere: Erik Iden Mail: erikiden02@gmail.com og Niklas Rutle

Onsdag:

Rekruttgruppe: 18.00 - 19.00 Trener: Randi Bysheim

Mellomgruppe: 17.30 – 19.00 Trener: Linn Lohne Mail: linnblone@hotmail.com

Fredag:

Rekruttgruppe: 17.30 - 18.30 Trenere: Emma Storsæter og Linea Rørbakken

Mellomgruppe: 17.30 – 19.00 Trener: Linn Lohne Mail: linnblone@hotmail.com

 

 

Kalender

November
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

08.12.2021
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

19.01.2022
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

09.02.2022
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

02.03.2022
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass