Startliste Askokarusellen nr.1

Til Askokarusellen nr.1 på Arna idrettspark onsdag 5.juni er det påmeldt 68 deltakarar fordelt på 114 startar.
Oppdatert tidsskjema:
18:30 60m (5 heat),
18:50 Liten ball 13 år og yngre,
19:00 100m (3 heat),
19:00 Lengde 14 år og eldre,
19:20 300m (2 heat),
19:35 1500m (3 heat),
19:40 Lengde 13 år og yngre,
19:40 Liten ball 14 år,
20:00 Spyd,
20:05 5000m (2 heat)

Trykk på Les mer for å se startlista:

2024-06-04
Ove Leon Låstad
Øvelse Klasse Starttid Heat Bane Startnr.  Fornavn Etternavn Klubb
60 meter Rekrutt 18:30 1 1 288 Oscar Flygansvær-Egana Loddefjord IL
60 meter Rekrutt 18:30 1 2 259 Gabriel Kvamme Chan Idrettslaget Fri
60 meter Rekrutt 18:30 1 3 253 Emil Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
60 meter Rekrutt 18:30 1 4 256 Even Moland Stranden Idrettslaget Fri
60 meter Jenter Rekrutt 18:30 1 5 298 Selma Lysen Grenasberg Idrettslaget Fri
60 meter Rekrutt 18:30 1 6 305 Tirilill Balabanian Idrettslaget Fri
60 meter Rekrutt 18:34 2 2 264 Haakon Fludal Saanum Varegg Fleridrett
60 meter Rekrutt 18:34 2 3 283 Nora Kvamme Chan Idrettslaget Fri
60 meter Jenter Rekrutt 18:34 2 4 294 Rikke Færø Linde Varegg Fleridrett
60 meter Rekrutt 18:34 2 5 304 Thor Balabanian Idrettslaget Fri
60 meter Rekrutt 18:34 2 6 280 Martin Dale Idrettslaget Fri
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 1 289 Paul Anton Eichele Idrettslaget Gneist
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 2 281 Mathias Bjørnereim Heggertveit Idrettslaget Fri
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 3 287 Ole-Stian Matz Idrettslaget Fri
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 4 241 Aleksander Emil Piekarz Idrettslaget Fri
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 5 257 Fillip Vik Johannessen Idrettslaget Fri
60 meter Gutter 11-14 18:38 3 6 308 Ulrik Hansen Valencia Idrettslaget Fri
60 meter Jenter 11-14 18:42 4 2 282 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett
60 meter Jenter 11-14 18:42 4 3 267 Johanne Heggelund Ellefsen Idrettslaget Fri
60 meter Jenter 11-14 18:42 4 4 279 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
60 meter Jenter 11-14 18:42 4 5 284 Nora Lysen Grenasberg Idrettslaget Fri
60 meter Jenter 11-14 18:46 5 2 290 Pernille Nøkleby Fyllingen Idrettslag
60 meter Jenter 11-14 18:46 5 3 299 Selma Persen Haltbakk Fyllingen Idrettslag
60 meter Jenter 11-14 18:46 5 4 285 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri
60 meter Jenter 11-14 18:46 5 5 307 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag
Liten ball Gutter 11-14 18:50 Gruppe A   241 Aleksander Emil Piekarz Idrettslaget Fri
Liten ball Rekrutt 18:50 Gruppe A   253 Emil Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
Liten ball Jenter 11-14 18:50 Gruppe A   284 Nora Lysen Grenasberg Idrettslaget Fri
Liten ball Jenter 11-14 18:50 Gruppe A   285 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri
Liten ball Gutter 11-14 18:50 Gruppe A   287 Ole-Stian Matz Idrettslaget Fri
Liten ball Rekrutt 18:50 Gruppe A   288 Oscar Flygansvær-Egana Loddefjord IL
Liten ball Gutter 11-14 18:50 Gruppe A   289 Paul Anton Eichele Idrettslaget Gneist
Liten ball Rekrutt 18:50 Gruppe A   294 Rikke Færø Linde Varegg Fleridrett
Liten ball Rekrutt 18:50 Gruppe A   304 Thor Balabanian Idrettslaget Fri
Liten ball Rekrutt 18:50 Gruppe A   305 Tirilill Balabanian Idrettslaget Fri
Liten ball Gutter 11-14 18:50 Gruppe A   308 Ulrik Hansen Valencia Idrettslaget Fri
100 meter Jenter 13-14 19:00 1 2 290 Pernille Nøkleby Fyllingen Idrettslag
100 meter Jenter 12 19:00 1 3 279 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
100 meter Jenter 12 19:00 1 4 278 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist
100 meter Gutter 13-14 19:00 1 5 308 Ulrik Hansen Valencia Idrettslaget Fri
Lengde Gutter 14 19:00 Gruppe B   252 Eivind Sæbø Idrettslaget Fri
Lengde Jenter 15-17 19:00 Gruppe B   275 Liza Sofia Aune Idrettslaget Gneist
Lengde Jenter 14 19:00 Gruppe B   290 Pernille Nøkleby Fyllingen Idrettslag
Lengde Jenter 14 19:00 Gruppe B   299 Selma Persen Haltbakk Fyllingen Idrettslag
Lengde Jenter 14 19:00 Gruppe B   307 Tuva Paulsdatter Sandlund Fyllingen Idrettslag
100 meter Menn u23 19:05 2 2 295 Robin Grégoire Idrettslaget Gneist
100 meter Menn senior 19:05 2 3 272 Leonid Raiets Fyllingen Idrettslag
100 meter Menn senior 19:05 2 4 271 Lars Magnus Birketveit Fyllingen Idrettslag
100 meter Menn veteraner 19:10 3 2 268 Johnny Isaksen Idrettslaget Fri
100 meter Kvinner veteraner 19:10 3 3 300 Sissel Bjørke Idrettslaget Fri
300 meter Jenter 15-17 19:20 1 2 263 Hanne Kalland Prestegård Idrettslaget Fri
300 meter Kvinner Senior 19:20 1 3 273 Lilli Margaret Gulbrandsen Idrettslaget Gneist
300 meter Menn senior 19:25 2 2 272 Leonid Raiets Fyllingen Idrettslag
300 meter Menn senior 19:25 2 3 271 Lars Magnus Birketveit Fyllingen Idrettslag
300 meter Menn senior 19:25 2 4 269 Jon-Henning Gullbrå Hilleren Ask Friidrett
1500 meter Gutter 13-14 19:35 1   257 Fillip Vik Johannessen Idrettslaget Fri
1500 meter Gutter 13-14 19:35 1   260 Georg Helle Bruås Varegg Fleridrett
1500 meter Jenter 11-12 19:35 1   274 Live Færø Linde Varegg Fleridrett
1500 meter Gutter 13-14 19:35 1   276 Ludvig Færø Linde Varegg Fleridrett
1500 meter Jenter 11-12 19:35 1   282 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett
1500 meter Gutter 11-12 19:35 1   289 Paul Anton Eichele Idrettslaget Gneist
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   253 Emil Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   294 Rikke Færø Linde Varegg Fleridrett
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   298 Selma Lysen Grenasberg Idrettslaget Fri
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   305 Tirilill Balabanian Idrettslaget Fri
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   264 Haakon Fludal Saanum Varegg Fleridrett
Lengde satssone Jenter 11-12 19:40 Gruppe A   278 Maria Viktoria Aune Idrettslaget Gneist
Lengde satssone Jenter 11-12 19:40 Gruppe A   279 Marielle Storli-Rabenorolahy Idrettslaget Gneist
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   280 Martin Dale Idrettslaget Fri
Lengde satssone Gutter 11-12 19:40 Gruppe A   281 Mathias Bjørnereim Heggertveit Idrettslaget Fri
Lengde satssone Jenter 11-12 19:40 Gruppe A   282 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett
Lengde satssone Jenter 11-12 19:40 Gruppe A   285 Oda Wilhelmsen Iden Idrettslaget Fri
Lengde satssone Gutter 11-12 19:40 Gruppe A   287 Ole-Stian Matz Idrettslaget Fri
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   288 Oscar Flygansvær-Egana Loddefjord IL
Lengde satssone Gutter 11-12 19:40 Gruppe A   289 Paul Anton Eichele Idrettslaget Gneist
Lengde satssone Rekrutt 19:40 Gruppe A   304 Thor Balabanian Idrettslaget Fri
Lengde satssone Gutter 13 19:40 Gruppe A   308 Ulrik Hansen Valencia Idrettslaget Fri
Liten ball Gutter 11-14 19:40 Gruppe B   252 Eivind Sæbø Idrettslaget Fri
Liten ball Gutter 11-14 19:40 Gruppe B   257 Fillip Vik Johannessen Idrettslaget Fri
1500 meter Menn senior 19:45 2   242 Anders Veum Varegg Fleridrett
1500 meter Menn veteraner 19:45 2   244 Arvid Hauge Eikanger Idrettslag
1500 meter Gutter 15-17 19:45 2   250 Didrik Helle Bruås Varegg Fleridrett
1500 meter Menn senior 19:45 2   265 Idar Odland Varegg Fleridrett
1500 meter Menn senior 19:45 2   272 Leonid Raiets Fyllingen Idrettslag
1500 meter Menn veteraner 19:45 2   293 Reinert Emmerhoff Idrottslaget Gular
1500 meter Menn veteraner 19:45 2   301 Steinar Lohne Idrettslaget Fri
1500 meter Menn senior 19:45 2   306 Tor Johan Nedreberg Askeland Varegg Fleridrett
1500 meter Kvinner Senior 19:55 3   243 Anine Dyrdal Varegg Fleridrett
1500 meter Kvinner Senior 19:55 3   246 Bertine-Helene Færø Varegg Fleridrett
1500 meter Kvinner u23 19:55 3   291 Ragnhild Lindhjem-Godal Idrottslaget Gular
1500 meter Kvinner veteraner 19:55 3   292 Ragnhild Guri Korneliussen Idrettslaget Fri
Spyd Gutter 11-12 20:00 Gruppe C   241 Aleksander Emil Piekarz Idrettslaget Fri
Spyd Menn veteraner 20:00 Gruppe C   268 Johnny Isaksen Idrettslaget Fri
Spyd Gutter 11-12 20:00 Gruppe C   287 Ole-Stian Matz Idrettslaget Fri
Spyd Gutter 11-12 20:00 Gruppe C   289 Paul Anton Eichele Idrettslaget Gneist
5000 meter Menn senior 20:05 1   247 Bjørn Rusten Lundberg Varegg Fleridrett
5000 meter Menn senior 20:05 1   249 Daniel Hansen Bruvik Osterøy Idrottslag
5000 meter Menn u23 20:05 1   251 Eirik Brattabø Idrettslaget Fri
5000 meter Menn senior 20:05 1   254 Espen Borge Joensen Idrettslaget Fri
5000 meter Menn veteraner 20:05 1   255 Espen Irgens Haugen Idrettslaget Fri
5000 meter Menn senior 20:05 1   258 Fredrik Tordal Torgersen Varegg Fleridrett
5000 meter Menn senior 20:05 1   286 Olav Meling Spikkeland Idrottslaget Gular
5000 meter Menn senior 20:05 1   296 Sander Kjøsnes Lie Idrettslaget Fri
5000 meter Menn veteraner 20:05 1   303 Thomas Skjæveland Idrettslaget Fri
5000 meter Menn senior 20:05 1   306 Tor Johan Nedreberg Askeland Varegg Fleridrett
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   245 Astrid Emilsen Kristiansen Idrottslaget Gular
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   248 Christina Ellefsen Hopland Varegg Fleridrett
5000 meter Kvinner u23 20:25 2   261 Guro Alvestad Hoff Idrottslaget Gular
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   262 Hannah Silgjerd Varegg Fleridrett
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   266 Ine Birgitte Nyhus Varegg Fleridrett
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   270 Karoline Harnes Mongstad Idrottslaget Gular
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   277 Maren Austevik Idrottslaget Gular
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   297 Sara Lilloe Salvesen Ekern Idrottslaget Gular
5000 meter Kvinner Senior 20:25 2   302 Sølvi Renate Nedreberg Askeland Varegg Fleridrett

Kalender

Juni
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass