Resultatliste seriestevne hopp u.t. på Garnes 29.jan.

Garnes ungdomsskule var arena for seriestevnet i hopp utan tilløp 29.jan. I lengde utan tilløp hoppa Andreas Sandin i 14-årsklassen lengst av alle med 2,41, medan i høgde utan tilløp var det ein annan 14 åring som nådde høgast med 1,23, nemleg Eivind Sæbø. Resultatliste følgjer: 

2024-01-30
Ove Leon Låstad
Resultatliste: 29-01-24 År Klubb Res
         
Rekrutt Lengde u.t.      
  Tirill Balabanian 2017 Fri IL 0,96
  Gabriel Chan Kvamme 2016 Fri IL 1,25
  Oskar Folgerø Syversen 2016 Fri IL 1,16
  Mathias Abelsen 2015 Fri IL 1,40
  Lukas Flatås 2015 Fri IL 1,21
         
J10 Lengde u.t.      
  Ada-Elise Magarriehal Ellingsen 2014 Fri IL 1,47
         
G10 Lengde u.t.      
  Thor Balabanian 2014 Fri IL 1,31
  Timian Martinussen 2014 Fri IL 1,56
         
J12 Lengde u.t.      
1 Oda W. Iden 2012 Fri IL 2,00
2 Frøya Ronge 2012 Fri IL 1,30
         
G12 Lengde u.t.      
1 Georg Lund 2012 Fri IL 1,75
2 Ole Stian Matz 2012 Fri IL 1,61
3 Henrik Hansen Oppedal 2012 Fri IL 1,53
         
G14 Lengde u.t.      
1 Andreas V. Sandin 2010 Fri IL 2,41
2 Eivind Sæbø 2010 Fri IL 2,04
3 Fillip Johannessen 2010 Fri IL 2,03
         
MV60-64 Lengde u.t.      
1 Øistein Edmund Søvik 1963 Fri IL 1,98
         
MV70-74 Lengde u.t.      
1 Helge Lind Schistad 1950 Ålesund FIK 1,98
         
MV75-79 Lengde u.t.      
1 Johnny Isaksen 1948 Fri IL 1,97
         
KV65-69 Lengde u.t.      
1 Eldbjørg Anne Sanden Søvik 1956 Fri IL 1,59
         
Rekrutt Høyde u.t.      
  Tirill Balabanian 2017 Fri IL 0,55
  Gabriel Chan Kvamme 2016 Fri IL 0,65
  Oskar Folgerø Syversen 2016 Fri IL 0,65
  Mathias Abelsen 2015 Fri IL 0,70
  Lukas Flatås 2015 Fri IL 0,65
         
J10 Høyde u.t.      
  Ada-Elise Magarriehal Ellingsen 2014 Fri IL 0,80
         
G10 Høyde u.t.      
  Thor Balabanian 2014 Fri IL 0,60
  Timian Martinussen 2014 Fri IL 0,85
         
G12 Høyde u.t.      
1 Ole Stian Matz 2012 Fri IL 0,90
2 Georg Lund 2012 Fri IL 0,65
         
G14 Høyde u.t.      
1 Eivind Sæbø 2010 Fri IL 1,23
2 Andreas V. Sandin 2010 Fri IL 1,20
3 Fillip Johannessen 2010 Fri IL 0,90
         
MV60-64 Høyde u.t.      
1 Øistein Edmund Søvik 1963 Fri IL 1,03
         
MV70-74 Høyde u.t.      
1 Helge Lind Schistad 1950 Ålesund FIK 0,90
         
MV75-79 Høyde u.t.      
1 Johnny Isaksen 1948 Fri IL 1,03
         
KV65-69 Høyde u.t.      
1 Eldbjørg Anne Sanden Søvik 1956 Fri IL NM

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123

Aktiviteter

06.03.2024
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

11.03.2024
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

10.04.2024
Fristafetten

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

25.04.2024
Arna kastkarusell-1

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

20.05.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass