Resultat Askokarusellen-5

Trykk på LES MER for resultata frå Askokarusellen-5 på Arna idrettspark 18.sep.

2023-09-18
Ove Leon Låstad
Øvelse Klasse Heat Bane Namn Klubb Res. Vind
Diskos 0,75kg Gutter 13     Andreas Vladimir Sandin IL Fri 30,92  
Diskos 0,75kg Gutter 13     Fillip Vik Johannessen IL Fri 13,36  
Diskos 0,6kg Gutter 11     Georg Lund IL Fri 9,53  
Diskos 1kg Menn veteraner     Johnny Isaksen IL Fri 19,42  
200 meter hekk Jenter 11 1 1 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 45,00 1,6
200 meter hekk Jenter 11 1 2 Sanna Amalie Ivars Fana IL 37,56 1,6
60 meter Rekrutt 1 2 Celine Aarvold IL Gneist 11,15 1,1
60 meter Rekrutt 1 3 Emma Maria Ivars Fana IL 11,34 1,1
60 meter Rekrutt 1 4 Even Moland Stranden IL Fri 13,58 1,1
60 meter Rekrutt 1 5 Gabriel Kvamme Chan IL Fri 11,49 1,1
60 meter Rekrutt 2 2 Haakon Fludal Saanum Varegg Fleridrett 12,80 3,4
60 meter Rekrutt 2 3 Isak Olsnes IL Fri 10,64 3,4
60 meter Rekrutt 2 4 Nora Kvamme Chan IL Fri 10,03 3,4
60 meter Rekrutt 2 5 Timian Mathiniussen IL Fri 11,71 3,4
60 meter Rekrutt 2 6 Aleksander Piekarz IL Fri 11,01 3,4
60 meter Jenter 10 3 1 Emma Skudal Fana IL 10,46 -0,9
60 meter Jenter 11 3 2 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri 9,77 -0,9
60 meter Jenter 10 3 3 Lucia Lambea-Nygaard Fana IL 10,45 -0,9
60 meter Jenter 10 3 4 Vanessa Marie Wik IL Fri 9,98 -0,9
60 meter Jenter 10 3 5 Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 10,60 -0,9
60 meter Gutter 10 3 6 Yoshua Øyvind Quintero Bu Laksevåg T&IL 9,99 -0,9
60 meter Gutter 11 4 1 Sivert Osmundsen Djønne IL Fri 10,57 3,9
60 meter Gutter 13 4 2 Eivind Sæbø IL Fri DNS 3,9
60 meter Gutter 11 4 3 Georg Lund IL Fri 10,74 3,9
60 meter Gutter 11 4 4 Magnus Aarvold Søreide IL 9,90 3,9
60 meter Gutter 11 4 5 Ole-Stian Matz IL Fri 10,90 3,9
60 meter Gutter 11 4 6 Henrik Hansen Oppedal IL Fri 11,36 3,9
Lengde satssone Rekrutt     Celine Aarvold IL Gneist 2,31 1,0
Lengde satssone Jenter 10     Emma Skudal Fana IL 3,27 1,8
Lengde satssone Rekrutt     Haakon Fludal Saanum Varegg Fleridrett 1,93 1,0
Lengde satssone Rekrutt     Isak Olsnes IL Fri 2,86 1,7
Lengde satssone Jenter 10     Lucia Lambea-Nygaard Fana IL 3,09 1,7
Lengde satssone Jenter 10     Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 3,15 0,5
Lengde satssone Jenter 10     Vanessa Marie Wik IL Fri 3,28 0,0
Lengde satssone Gutter 10     Timian Mathiniussen IL Fri 2,55 0,0
Lengde satssone Gutter 10     Yoshua Øyvind Quintero Bu Laksevåg T&IL DNS  
60 meter Menn senior 5 3 Sondre Faugstad Amundsen IL Gular DNS  
60 meter Menn u23 5 4 Theodor With I.L. Norna Salhus DNS  
60 meter Kvinner veteraner 6 2 Eldbjørg Anne Sanden Søvik IL Fri 11,33 -0,9
60 meter Menn veteraner 6 3 John Arne Bernes Osterøy IL 11,45 -0,9
60 meter Menn veteraner 6 4 Johnny Isaksen IL Fri 10,33 -0,9
Liten ball Gutter 13     Eivind Sæbø IL Fri 33,58  
Liten ball Gutter 13     Fillip Vik Johannessen IL Fri 33,74  
Liten ball Gutter 11     Magnus Aarvold Søreide IL 31,32  
Liten ball Gutter 11     Ole-Stian Matz IL Fri 28,35  
Liten ball Gutter 11     Aleksander Piekarz IL Fri 28,02  
100 meter Gutter 13 1 2 Eivind Sæbø IL Fri DNS  
100 meter Gutter 13 1 3 Fillip Vik Johannessen IL Fri 16,1 -1,6
100 meter Menn senior 2 2 Øyvind Bu Laksevåg T&IL 12,31 0,3
100 meter Menn senior 2 3 Sondre Faugstad Amundsen IL Gular DNS  
100 meter Menn u23 2 4 Theodor With I.L. Norna Salhus DNS  
100 meter Kvinner veteraner 3 2 Eldbjørg Anne Sanden Søvik IL Fri 18,55 -1,4
100 meter Menn veteraner 3 3 John Arne Bernes Osterøy IL 19,19 -1,4
1500 meter Menn veteraner 1   Arvid Hauge Eikanger IL 6,23,48  
1500 meter Menn veteraner 1   Ingar Romslo IL Fri 7,12,62  
1500 meter Menn veteraner 1   Steinar Lohne IL Fri 6,19,01  
Lengde Kvinner veteraner     Eldbjørg Anne Sanden Søvik IL Fri 2,82 0,0
Lengde satssone Gutter 13     Eivind Sæbø IL Fri DNS  
Lengde satssone Gutter 13     Fillip Vik Johannessen IL Fri 3,16 -1,7
Lengde satssone Gutter 11     Georg Lund IL Fri 3,04 -0,8
Lengde satssone Gutter 11     Henrik Hansen Oppedal IL Fri 2,64 -2,0
Lengde satssone Gutter 11     Magnus Aarvold Søreide IL 3,37 -1,9
Lengde satssone Jenter 11     Oda Wilhelmsen Iden IL Fri 3,51 -1,1
Lengde satssone Gutter 11     Ole-Stian Matz IL Fri 3,07 -0,3
Liten ball Rekrutt     Celine Aarvold IL Gneist 9,12  
Liten ball Jenter 10     Emma Skudal Fana IL 11,81  
Liten ball Rekrutt     Haakon Fludal Saanum Varegg Fleridrett 9,42  
Liten ball Rekrutt     Isak Olsnes IL Fri 23,13  
Liten ball Jenter 10     Lucia Lambea-Nygaard Fana IL 14,98  
Liten ball Jenter 10     Mathilde Fludal Saanum Varegg Fleridrett 19,41  
Liten ball Gutter 10     Timian Mathiniussen IL Fri 34,29  
Liten ball Gutter 10     Yoshua Øyvind Quintero Bu Laksevåg T&IL DNS  
1500 meter Gutter 13 2   Andreas Aarvold IL Gneist 5,12,70  
1500 meter Gutter 14 2   Didrik Helle Bruås Varegg Fleridrett 4,43,34  
1500 meter Gutter 12 2   Georg Helle Bruås Varegg Fleridrett 6,00,91  
1500 meter Gutter 14 2   Jesper Schøning Busch Varegg Fleridrett 5,02,74  
400 meter Menn veteraner 1 2 Arvid Hauge Eikanger IL 1,22,38  
400 meter Menn veteraner 1 3 Ingar Romslo IL Fri 1,38,90  
400 meter Menn senior 2 3 Sondre Faugstad Amundsen IL Gular DNS  
5000 meter Menn veteraner 1   Arvid Hauge Eikanger IL DNS  
 
   

Kalender

Mai
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.06.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass