Resultat Arnaleikane 2023

Alle resultata er no på plass. Det var dessverre eit heat i 2.klasse der vi ikkje fekk registrert tider. I alt var 151 som deltok i sprintløp og 149 som kasta liten ball 150g. I invitasjonen til Arnaleikane stod det at det skulle vere 100m for alle frå 1.klasse til 7.klasse, men dette er ikkje samsvar med Norges Friidrettsforbund sitt øvingsutval for barn. Derfor blei det endra slik at 1-4.klasse sprang 60m, 5-6.klass løpte 80m og 7.klasse 100m.

Trykk under på LES MER for resultata.

PS. DNS i resultatlista er internasjonal kode for ´Did not start´.

2023-09-06
Ove Leon Låstad
Øving kl. Heat Bane Startnr Namn Skule Tid Vind
60m 1.kl. 1 1 1 Alva Klever Lone 14,32 -1,0
60m 1.kl. 1 2 2 Amelia Martinussen Fagernes Garnes 13,32  
60m 1.kl. 1 3 3 Asli  Liban  Ådnamarka DNS  
60m 1.kl. 1 4 4 Birk Holen Endresen Garnes 15,68  
60m 1.kl. 1 5 5 Frøya Anita Gunnarskog Justad Garnes 14,02  
60m 1.kl. 1 6 6 Gabriel Samuelsson  Lone 14,83  
60m 1.kl. 2 1 7 Inti Torrez  Sæter Garnes 15,95 -0,6
60m 1.kl. 2 2 8 Jenny Gjerald  Garnes 15,55  
60m 1.kl. 2 3 9 KER ALAMIN IDRIS  Ådnamarka DNS  
60m 1.kl. 2 4 10 Kine Steinsund-Dalseid Ytre Arna 13,95  
60m 1.kl. 2 5 11 Marcus  Røysen  Ådnamarka DNS  
60m 1.kl. 2 6 12 Marion Aasen Sørebø Garnes DNS  
60m 1.kl. 3 1 13 Markus Hanstveit Skjetne Garnes 20,12 0,1
60m 1.kl. 3 2 14 Markus Steinsund-Dalseid Ytre Arna 13,92  
60m 1.kl. 3 3 15 Marte Sjursæter  Lone 16,76  
60m 1.kl. 3 4 16 Matheo Lien Hansen Garnes 12,40  
60m 1.kl. 3 5 17 Niklas Lilja-Andersen Garnes 13,88  
60m 1.kl. 3 6 18 Oliver Goez Ådnamarka DNS  
60m 1.kl. 4 1 19 Phillip Thunestveit Kleiveland  Ådnamarka DNS -0,5
60m 1.kl. 4 2 20 Ronja Vindal  Skinlo Ådnamarka 15,01  
60m 1.kl. 4 3 21 Saga Erika  Sletten Skårnes Garnes 15,60  
60m 1.kl. 4 4 22 Sunniva Sævdal Koløy Ytre Arna 16,65  
60m 1.kl. 4 5 23 Sverre Olav Grytdal Ådnamarka 12,98  
60m 1.kl. 4 6 24 Theodor Schrøen Garnes 12,95  
60m 1.kl. 5 1 25 Wiktor Olaf Stefanski  Garnes 14,55 0,3
60m 1.kl. 5 2 26 Zofia Piekarczyk Lone 13,05  
60m 1.kl. 5 4   Emrik Fjærestad Garnes 12,82  
60m 1.kl. 6 1   Ida Eide Farestveit  Ådnamarka 13,26 0,3
60m 1.kl. 6 2   Isak Hamre Ringstad Garnes 13,64  
60m 1.kl. 6 3   Malene Hollevik Hammersland Garnes 14,17  
60m 1.kl. 6 4   Mina Gulbrandsen Lone 18,52  
60m 1.kl. 6 5   Sigrid Vestrheim Garnes 15,28  
60m 1.kl. 6 6          
60m 2.kl. 1 1 28 Ahmed  Liban  Ådnamarka DNS  
60m 2.kl. 1 2 29 Aksel  Espevik Ytre Arna 13,61  
60m 2.kl. 1 3 30 Aksel  Kversøy-Vikne Ytre Arna 13,75  
60m 2.kl. 1 4 31 Alisa Ryzhova Ytre Arna 13,71  
60m 2.kl. 1 5 32 Alma Eide Dalheim Ytre Arna 14,97  
60m 2.kl. 1 6 33 Amanda Dale Garnes 12,52  
60m 2.kl. 2 1 34 Anna Bilska Ytre Arna DNS  
60m 2.kl. 2 2 35 Arvid  Etterlid Garnes DNS  
60m 2.kl. 2 3 36 August Hansen  Valencia Lone DNS  
60m 2.kl. 2 4 37 Eiril Mari Sletten Ådnamarka ingen tid  
60m 2.kl. 2 6 39 Ellinor Bratli  Nordang  Ådnamarka ingen tid  
60m 2.kl. 3 1 40 Ellinor Villanger Eliassen Ådnamarka 12,90  
60m 2.kl. 3 2 41 Even  Rivenes Ytre Arna 11,79  
60m 2.kl. 3 3 42 Even Moland Stranden Garnes 13,27  
60m 2.kl. 3 4 43 Gabriel Kvamme  Chan  Garnes 11,58  
60m 2.kl. 3 5 44 Helene Unneland Ådnamarka 13,49  
60m 2.kl. 3 6 45 Herman Møn Leversen Garnes 12,90  
60m 2.kl. 4 1 46 Ivar Sjursæter  Lone 16,56  
60m 2.kl. 4 2 47 Jakob Hemre Garnes 13,02  
60m 2.kl. 4 3 48 Jonas Siravicius  Ytre Arna 12,21  
60m 2.kl. 4 4 49 Josefine Elise  Værn Ytre Arna 12,16  
60m 2.kl. 4 5 50 Maja  Rosenvinge Arntzen Ådnamarka 11,71  
60m 2.kl. 4 6 51 Natalia Bilska Ytre Arna 11,72  
60m 2.kl. 5 1 52 Noah  Havstein  Garnes 14,35  
60m 2.kl. 5 2 53 Nora  Nytun Thomassen  Ådnamarka 12,63  
60m 2.kl. 5 3 54 Nora Gjeraker Sagosen Ådnamarka 13,28  
60m 2.kl. 5 4 55 Pawel Klimowicz Ytre Arna 14,01  
60m 2.kl. 5 5 56 Sandra  Sjøholm-Kaastad  Ytre Arna 13,28  
60m 2.kl. 5 6 57 Tobias Spilde Alfredsen Garnes DNS  
60m 2.kl. 6 1 58 Ulrik  Rosenvinge Austnes Garnes 12,76  
60m 2.kl. 6 2 59 Vegard Knarvik  Hansen Garnes DNS  
60m 2.kl. 6 3 60 Åsmund  Skogseth Hagen Garnes 13,25  
60m 2.kl. 6 4 150 Alva Engström  Ådnamarka 13,10  
60m 2.kl. 6 5 151 Astrid  Tiegs-Telnes Ådnamarka 13,29  
60m 2.kl. 6 6 157 Daniel Skulstad Lone 13,29  
60m 2.kl. 7 2 164 Marius Røysen Ådnamarka 12,19  
60m 2.kl. 7 3 27 Frida Nygård-Unneland Lone 12,23  
60m 2.kl. 7 4 168 Sigurd J. Hopperstad Garnes 12,45  
60m 2.kl. 7 5 153 Malene Borge Ådnamarka 12,85  
60m 2.kl. 7 6 38
Ella Myking Liebich 
Ådnamarka 12,89  
60m 3.kl. 1 1 61 Alice Gjeraker Sagosen Ådnamarka 12,15  
60m 3.kl. 1 2 62 Edvin  Knutar Holmedal  Lone 12,61  
60m 3.kl. 1 3 63 Einar Lote Borgund Lone 12,17  
60m 3.kl. 1 4 64 Erlend Høvik Skjerve Garnes 12,00  
60m 3.kl. 1 5 65 Filippa Fonn Valencia Lone 11,41  
60m 3.kl. 1 6 66 Hannah-Emilie  Pugh Jenssen Ådnamarka 12,18  
60m 3.kl. 2 1 67 Juni Lilja-Andersen Garnes 11,94  
60m 3.kl. 2 2 68 Lovise Sævdal Koløy Ytre Arna 12,37  
60m 3.kl. 2 3 69 Magnus  Havstein  Garnes 13,63  
60m 3.kl. 2 4 70 Mathea Nesse Blomdal Garnes 11,52  
60m 3.kl. 2 5 71 Mathias  Vågenes Garnes 11,06  
60m 3.kl. 2 6 72 Olav Vallestad Ytre Arna 11,13  
60m 3.kl. 3 1 73 Samuel Leksås Lothe Garnes 10,99  
60m 3.kl. 3 2 74 Signe Klever Lone 13,04  
60m 3.kl. 3 3 75 Sondre Dagestad  Rørlien  Garnes 12,59  
60m 3.kl. 3 4 76 Sondre Rosenberg-Nøkling Garnes 11,86  
60m 3.kl. 3 5 77 Thea Mæland Skulstad Garnes 13,46  
60m 3.kl. 3 6 78 Ylva Reknes Garnes 12,49  
60m 3.kl. 4 1   Amanda Myklebust Garnes 13,26  
60m 3.kl. 4 2   Ingeborg  Tjelmeland  Garnes 12,98  
60m 3.kl. 4 3   Kaja Hamre Ringstad Garnes 12,12  
60m 4.kl. 1 1 79 Ali Razakov  Ådnamarka 11,53  
60m 4.kl. 1 2 80 Alvin Evensson Eknes Ådnamarka 10,91  
60m 4.kl. 1 3 81 Audun  Loftås  Lone 11,15  
60m 4.kl. 1 4 82 Didrik Dale Garnes 12,11  
60m 4.kl. 1 5 83 Erle Skjoldal Kolltveit Lone 11,23  
60m 4.kl. 1 6 84 Haakon  Reigstad  Ådnamarka 12,04  
60m 4.kl. 2 1 85 Iris Hansen  Oppedal Garnes 12,58  
60m 4.kl. 2 2 86 Isak  Olsnes  Lone DNS  
60m 4.kl. 2 3 87 Karoline  Espevoll Eriksen  Ådnamarka 12,68  
60m 4.kl. 2 4 88 Leon  Hemre Garnes 12,31  
60m 4.kl. 2 5 89 Liam Lien  Hansen Garnes 10,26  
60m 4.kl. 2 6 90 Noah Musie Ådnamarka 12,07  
60m 4.kl. 3 1 91 Nora Birkeland Heitmann Ådnamarka 13,71  
60m 4.kl. 3 2 92 Nora Kvamme  Chan  Garnes 10,37  
60m 4.kl. 3 3 93 Philip Boge Ådnamarka 10,82  
60m 4.kl. 3 4 94 Sander Johan Sivertsen Lone 10,27  
60m 4.kl. 3 5 95 Sebastian Sandnes Trefall Ådnamarka 10,90  
60m 4.kl. 3 6 143 Isabel Hedger Lone 11,61  
60m 4.kl. 4 1 161 Elai Tepu Ådnamarka 11,73  
60m 4.kl. 4 2 158 Embrik Tiegs-Telnes  Ådnamarka 12,13  
60m 4.kl. 4 3 159 Zofia Plotek Ytre Arna 12,07  
80m 5.kl. 1 1 96 Aleksander  Zielinski Lone 14,98  
80m 5.kl. 1 2 97 Edvard Bratli  Nordang  Ådnamarka DNS  
80m 5.kl. 1 3 98 Eirik Dale Romslo Garnes 14,85  
80m 5.kl. 1 4 99 Emilia Ulrikke Værn Ytre Arna 15,88  
80m 5.kl. 1 5 100 Erik Rekdal Garnes 17,49  
80m 5.kl. 1 6 101 Ida  Etterlid Garnes DNS  
80m 5.kl. 2 1 102 Jakob Vallestad Ytre Arna 17,55  
80m 5.kl. 2 2 103 Jenny Sævdal Koløy Ytre Arna 14,55  
80m 5.kl. 2 3 104 Linnea Bratli Ånensen Ådnamarka 14,05  
80m 5.kl. 2 4 105 Malin Steinsund-Dalseid Ytre Arna 16,20  
80m 5.kl. 2 5 106 Mathias Bjørnereim Heggertveit Lone 14,85  
80m 5.kl. 2 6 107 Rasmus Villanger  Eliassen Ådnamarka 15,14  
80m 5.kl. 3 1 108 Sander Ospehaug Borge Ådnamarka 14,76  
80m 5.kl. 3 2 109 Sindre Rey  Reigstad  Lone 15,91  
80m 5.kl. 3 3 110 Sunniva  Hagelin Nybø Garnes 14,57  
80m 5.kl. 3 4 111 Thord Skjoldal Kolltveit  Lone 14,08  
80m 5.kl. 3 5 112 Vanessa Marie Wik Ådnamarka 12,87  
80m 5.kl. 3 6 113 ZOHA FIRDOUS SHAIK Ådnamarka DNS  
80m 5.kl. 4 1 173
Leah Holm Holthe
Ådnarmarka 15,41  
80m 5.kl. 4 2 174
Michelle Bøe Frotjold
Ådnamarka 14,13  
80m 5.kl. 4 3 175
Elisabeth Eikevik Øye
Ådnamarka 15,32  
80m 5.kl. 4 4 160 Live Rolland-Bergsvik Garnes 14,51  
80m 5.kl. 4 5 170 Mathias Waldemarsen Ådnamarka 17,93  
80m 6.kl. 1 1 114 Adrian Eide Ådnamarka 12,87  
80m 6.kl. 1 2 115 Aleksander Piekarz Ytre Arna 14,76  
80m 6.kl. 1 3 116 Brage Mathias Fagnastøl Ådnamarka 15,09  
80m 6.kl. 1 4 117 Emil Gundersen  Kjeilen  Ådnamarka 12,75  
80m 6.kl. 1 5 118 Frøya  Runge Ytre Arna 14,96  
80m 6.kl. 1 6 151 Johannes Hauso Ådnamarka 15,82  
80m 6.kl. 2 1 120 Georg  Lund Garnes 14,62  
80m 6.kl. 2 2 121 Haldor Fagerhaug Ådnamarka 13,59  
80m 6.kl. 2 3 122 Henrik Hansen  Oppedal  Garnes 14,83  
80m 6.kl. 2 4 123 Ibrahim Rimawi Ådnamarka DNS  
80m 6.kl. 2 5 124 Ismael Rimawi Ådnamarka DNS  
80m 6.kl. 2 6 125 Jon Garvik Andre skular DNS  
80m 6.kl. 3 1 126 Karam Naser Ådnamarka 16,80  
80m 6.kl. 3 2 127 Leander Nesse Keogh Lone 13,93  
80m 6.kl. 3 3 128 Leo Sebastian Sivertsen Lone 13,98  
80m 6.kl. 3 4 129 Liam Halstead Ådnamarka 15,09  
80m 6.kl. 3 5 130 Linus Evensson Eknes Ådnamarka 14,70  
80m 6.kl. 3 6 131 Nikolai Lauritz Sletten Ådnamarka DNS  
80m 6.kl. 4 1 132 Noah Nøkling-Sæle Ådnamarka 14,07  
80m 6.kl. 4 2 133 Oda W. Iden Ådnamarka 12,49  
80m 6.kl. 4 3 134 Ole-Stian  Matz Ytre Arna 14,04  
80m 6.kl. 4 4 135 Reiel Magnus Lote Borgund Lone 14,69  
80m 6.kl. 4 5 136 Rine Johanne  Skjoldal Ådnamarka 13,28  
80m 6.kl. 4 6 137 Tuva Skinlo  Vindal  Ådnamarka 14,70  
80m 6.kl. 5 1 144 Sarah Hedger Lone 15,53  
80m 6.kl. 5 2 157 Emilie Nesse Blomdal Garnes 14,46  
80m 6.kl. 5 3 171 Viljar Aarland Ådnamarka 14,05  
80m 6.kl. 5 4 172 Ezra Birru Ådnamarka 13,47  
80m 6.kl. 5 5 162 Adrian Elias Sägesser Lone 14,51  
100m 7.kl. 1 1 176 Valdemar Vallestad Ytre Arna 18,73  
100m 7.kl. 1 2 177 Isabelle Moberg-Wæhle Garnes 17,79  
100m 7.kl. 1 3 140 Maia Loftås  Lone 18,23  
100m 7.kl. 1 4 141 Nadia Bilska Ytre Arna 15,77  
100m 7.kl. 1 5 178 Kristin Brattabø Ådnamarka 16,53  
100m 7.kl. 2 1 138 Andrea  Aasen Kolbeinsvik Ådnamarka DNS  
100m 7.kl. 2 2 139 Anton Evensson Eknes Ådnamarka DNS  
100m 7.kl. 2 3 142 TAZWAR SHAZI SHAIK Ådnamarka DNS  
 

Resultat liten ball:

Øving Klasse Startnr Namn Skule Resultat
Liten ball 150g 1.klasse 1 Alva Klever Lone 4,30
Liten ball 150g 1.klasse 2 Amelia Martinussen Fagernes Garnes 4,35
Liten ball 150g 1.klasse 3 Asli  Liban  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 1.klasse 4 Birk Holen Endresen Garnes 3,35
Liten ball 150g 1.klasse 145 Emrik Fjærestad Garnes 9,59
Liten ball 150g 1.klasse 27 Frida Nygård-Unneland Lone DNS
Liten ball 150g 1.klasse 5 Frøya Anita Gunnarskog Justad Garnes 6,75
Liten ball 150g 1.klasse 6 Gabriel Samuelsson  Lone 9,30
Liten ball 150g 1.klasse 165 Ida Eide Farestveit Ådnamarka 4,70
Liten ball 150g 1.klasse 7 Inti Torrez  Sæter Garnes 6,50
Liten ball 150g 1.klasse 147 Isak Hamre Ringstad Garnes 6,00
Liten ball 150g 1.klasse 8 Jenny Gjerald  Garnes 7,60
Liten ball 150g 1.klasse 9 KER ALAMIN IDRIS  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 1.klasse 10 Kine Steinsund-Dalseid Ytre Arna 8,30
Liten ball 150g 1.klasse 152 Malene Hollevik Hammersland Garnes 4,95
Liten ball 150g 1.klasse 11 Marcus  Røysen  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 1.klasse 12 Marion Aasen Sørebø Garnes DNS
Liten ball 150g 1.klasse 13 Markus Hanstveit Skjetne Garnes 3,55
Liten ball 150g 1.klasse 14 Markus Steinsund-Dalseid Ytre Arna 7,83
Liten ball 150g 1.klasse 15 Marte Sjursæter  Lone 2,72
Liten ball 150g 1.klasse 16 Matheo Lien Hansen Garnes 12,25
Liten ball 150g 1.klasse 150 Mina Guldbrandsen Lone 9,45
Liten ball 150g 1.klasse 17 Niklas Lilja-Andersen Garnes 11,32
Liten ball 150g 1.klasse 18 Oliver Goez Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 1.klasse 19 Phillip Thunestveit Kleiveland  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 1.klasse 20 Ronja Vindal  Skinlo Ådnamarka 4,65
Liten ball 150g 1.klasse 21 Saga Erika  Sletten Skårnes Garnes 9,45
Liten ball 150g 1.klasse 167 Sigrid Vestrheim Garnes 14,65
Liten ball 150g 1.klasse 22 Sunniva Sævdal Koløy Ytre Arna 6,40
Liten ball 150g 1.klasse 23 Sverre Olav Grytdal Ådnamarka 6,30
Liten ball 150g 1.klasse 24 Theodor Schrøen Garnes 17,92
Liten ball 150g 1.klasse 25 Wiktor Olaf Stefanski  Garnes 10,50
Liten ball 150g 1.klasse 26 Zofia Piekarczyk Lone 5,88
Liten ball 150g 2.klasse 28 Ahmed  Liban  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 2.klasse 29 Aksel  Espevik Ytre Arna DNS
Liten ball 150g 2.klasse 30 Aksel  Kversøy-Vikne Ytre Arna 7,30
Liten ball 150g 2.klasse 31 Alisa Ryzhova Ytre Arna 6,01
Liten ball 150g 2.klasse 32 Alma Eide Dalheim Ytre Arna 7,00
Liten ball 150g 2.klasse 169 Alva Engström  Ådnamarka 9,40
Liten ball 150g 2.klasse 33 Amanda Dale Garnes 8,64
Liten ball 150g 2.klasse 34 Anna Bilska Ytre Arna DNS
Liten ball 150g 2.klasse 35 Arvid  Etterlid Garnes DNS
Liten ball 150g 2.klasse 163 Astrid  Tiegs-Telnes Ådnamarka 5,48
Liten ball 150g 2.klasse 36 August Hansen  Valencia Lone 7,90
Liten ball 150g 2.klasse 154 Daniel Skulstad Lone 8,45
Liten ball 150g 2.klasse 37 Eiril Mari Sletten Ådnamarka 11,39
Liten ball 150g 2.klasse 38 Ella Myking Liebich  Ådnamarka 10,42
Liten ball 150g 2.klasse 39 Ellinor Bratli  Nordang  Ådnamarka 12,87
Liten ball 150g 2.klasse 40 Ellinor Villanger Eliassen Ådnamarka 9,93
Liten ball 150g 2.klasse 41 Even  Rivenes Ytre Arna 15,52
Liten ball 150g 2.klasse 42 Even Moland Stranden Garnes 8,89
Liten ball 150g 2.klasse 43 Gabriel Kvamme  Chan  Garnes 18,20
Liten ball 150g 2.klasse 44 Helene Unneland Ådnamarka 7,70
Liten ball 150g 2.klasse 45 Herman Møn Leversen Garnes 15,52
Liten ball 150g 2.klasse 46 Ivar Sjursæter  Lone 5,80
Liten ball 150g 2.klasse 47 Jakob Hemre Garnes 13,60
Liten ball 150g 2.klasse 48 Jonas Siravicius  Ytre Arna 11,35
Liten ball 150g 2.klasse 49 Josefine Elise  Værn Ytre Arna 7,10
Liten ball 150g 2.klasse 50 Maja  Rosenvinge Arntzen Ådnamarka 12,30
Liten ball 150g 2.klasse 153 Malene Borge Ådnamarka 7,55
Liten ball 150g 2.klasse 164 Marius Røysen Ådnamarka 9,18
Liten ball 150g 2.klasse 51 Natalia Bilska Ytre Arna 7,10
Liten ball 150g 2.klasse 52 Noah  Havstein  Garnes 8,40
Liten ball 150g 2.klasse 53 Nora  Nytun Thomassen  Ådnamarka 8,54
Liten ball 150g 2.klasse 54 Nora Gjeraker Sagosen Ådnamarka 8,45
Liten ball 150g 2.klasse 55 Pawel Klimowicz Ytre Arna 8,20
Liten ball 150g 2.klasse 56 Sandra  Sjøholm-Kaastad  Ytre Arna 3,40
Liten ball 150g 2.klasse 168 Sigurd J. Hopperstad Garnes 12,22
Liten ball 150g 2.klasse 57 Tobias Spilde Alfredsen Garnes DNS
Liten ball 150g 2.klasse 58 Ulrik  Rosenvinge Austnes Garnes 7,86
Liten ball 150g 2.klasse 59 Vegard Knarvik  Hansen Garnes 18,06
Liten ball 150g 2.klasse 60 Åsmund  Skogseth Hagen Garnes 8,08
Liten ball 150g 3.klasse 61 Alice Gjeraker Sagosen Ådnamarka 11,92
Liten ball 150g 3.klasse 166 Amanda Myklebust Garnes 8,04
Liten ball 150g 3.klasse 62 Edvin  Knutar Holmedal  Lone 9,80
Liten ball 150g 3.klasse 63 Einar Lote Borgund Lone 19,10
Liten ball 150g 3.klasse 64 Erlend Høvik Skjerve Garnes 16,78
Liten ball 150g 3.klasse 65 Filippa Fonn Valencia Lone 19,85
Liten ball 150g 3.klasse 66 Hannah-Emilie  Pugh Jenssen Ådnamarka 8,75
Liten ball 150g 3.klasse 155 Ingeborg  Tjelmeland  Garnes 9,76
Liten ball 150g 3.klasse 67 Juni Lilja-Andersen Garnes 12,37
Liten ball 150g 3.klasse 156 Kaja Hamre Ringstad Garnes 7,98
Liten ball 150g 3.klasse 68 Lovise Sævdal Koløy Ytre Arna 7,63
Liten ball 150g 3.klasse 69 Magnus  Havstein  Garnes 14,90
Liten ball 150g 3.klasse 70 Mathea Nesse Blomdal Garnes 14,38
Liten ball 150g 3.klasse 71 Mathias  Vågenes Garnes 14,53
Liten ball 150g 3.klasse 72 Olav Vallestad Ytre Arna 16,65
Liten ball 150g 3.klasse 73 Samuel Leksås Lothe Garnes 24,05
Liten ball 150g 3.klasse 74 Signe Klever Lone 11,65
Liten ball 150g 3.klasse 75 Sondre Dagestad  Rørlien  Garnes 8,06
Liten ball 150g 3.klasse 76 Sondre Rosenberg-Nøkling Garnes 10,27
Liten ball 150g 3.klasse 77 Thea Mæland Skulstad Garnes 11,82
Liten ball 150g 3.klasse 78 Ylva Reknes Garnes 11,44
Liten ball 150g 4.klasse 79 Ali Razakov  Ådnamarka 16,95
Liten ball 150g 4.klasse 80 Alvin Evensson Eknes Ådnamarka 17,40
Liten ball 150g 4.klasse 81 Audun  Loftås  Lone 15,00
Liten ball 150g 4.klasse 82 Didrik Dale Garnes 9,10
Liten ball 150g 4.klasse 161 Elai Tepu Ådnamarka 18,46
Liten ball 150g 4.klasse 158 Embrik Tiegs-Telnes  Ådnamarka 17,30
Liten ball 150g 4.klasse 83 Erle Skjoldal Kolltveit Lone 15,92
Liten ball 150g 4.klasse 84 Haakon  Reigstad  Ådnamarka 21,05
Liten ball 150g 4.klasse 85 Iris Hansen  Oppedal Garnes 8,90
Liten ball 150g 4.klasse 143 Isabel Hedger Lone 8,37
Liten ball 150g 4.klasse 86 Isak  Olsnes  Lone DNS
Liten ball 150g 4.klasse 87 Karoline  Espevoll Eriksen  Ådnamarka 8,78
Liten ball 150g 4.klasse 88 Leon  Hemre Garnes 20,10
Liten ball 150g 4.klasse 89 Liam Lien  Hansen Garnes 22,30
Liten ball 150g 4.klasse 90 Noah Musie Ådnamarka 11,60
Liten ball 150g 4.klasse 91 Nora Birkeland Heitmann Ådnamarka 10,43
Liten ball 150g 4.klasse 92 Nora Kvamme  Chan  Garnes 18,55
Liten ball 150g 4.klasse 93 Philip Boge Ådnamarka 19,55
Liten ball 150g 4.klasse 94 Sander Johan Sivertsen Lone 23,05
Liten ball 150g 4.klasse 95 Sebastian Sandnes Trefall Ådnamarka 27,30
Liten ball 150g 5.klasse 96 Aleksander  Zielinski Lone 26,95
Liten ball 150g 5.klasse 97 Edvard Bratli  Nordang  Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 5.klasse 98 Eirik Dale Romslo Garnes 24,45
Liten ball 150g 5.klasse 175 Elisabeth Eikevik Øye Ådnamarka 19,40
Liten ball 150g 5.klasse 99 Emilia Ulrikke Værn Ytre Arna 12,50
Liten ball 150g 5.klasse 100 Erik Rekdal Garnes 23,95
Liten ball 150g 5.klasse 101 Ida  Etterlid Garnes DNS
Liten ball 150g 5.klasse 102 Jakob Vallestad Ytre Arna 14,12
Liten ball 150g 5.klasse 103 Jenny Sævdal Koløy Ytre Arna 13,49
Liten ball 150g 5.klasse 173 Leah Holm Holthe Ådnamarka 23,65
Liten ball 150g 5.klasse 104 Linnea Bratli Ånensen Ådnamarka 19,10
Liten ball 150g 5.klasse 160 Live Rolland-Bergsvik Garnes 19,25
Liten ball 150g 5.klasse 105 Malin Steinsund-Dalseid Ytre Arna 11,30
Liten ball 150g 5.klasse 106 Mathias Bjørnereim Heggertveit Lone 9,55
Liten ball 150g 5.klasse 170 Mathias Waldemarsen Ådnamarka 21,95
Liten ball 150g 5.klasse 174 Michelle Bøe Frotjold Ådnamarka 26,30
Liten ball 150g 5.klasse 107 Rasmus Villanger  Eliassen Ådnamarka 20,05
Liten ball 150g 5.klasse 108 Sander Ospehaug Borge Ådnamarka 31,15
Liten ball 150g 5.klasse 109 Sindre Rey  Reigstad  Lone 24,15
Liten ball 150g 5.klasse 110 Sunniva  Hagelin Nybø Garnes 21,65
Liten ball 150g 5.klasse 111 Thord Skjoldal Kolltveit  Lone 14,95
Liten ball 150g 5.klasse 112 Vanessa Marie Wik Ådnamarka 22,00
Liten ball 150g 5.klasse 113 ZOHA FIRDOUS SHAIK Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 6.klasse 114 Adrian Eide Ådnamarka 26,65
Liten ball 150g 6.klasse 162 Adrian Elias Sägesser Lone 19,20
Liten ball 150g 6.klasse 115 Aleksander Piekarz Ytre Arna 19,12
Liten ball 150g 6.klasse 116 Brage Mathias Fagnastøl Ådnamarka 23,50
Liten ball 150g 6.klasse 117 Emil Gundersen  Kjeilen  Ådnamarka 39,80
Liten ball 150g 6.klasse 157 Emilie Nesse Blomdal Garnes 23,68
Liten ball 150g 6.klasse 172 Ezra Birru Ådnamarka 29,00
Liten ball 150g 6.klasse 118 Frøya  Runge Ytre Arna 12,60
Liten ball 150g 6.klasse 120 Georg  Lund Garnes 20,44
Liten ball 150g 6.klasse 121 Haldor Fagerhaug Ådnamarka 39,85
Liten ball 150g 6.klasse 122 Henrik Hansen  Oppedal  Garnes DNS
Liten ball 150g 6.klasse 123 Ibrahim Rimawi Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 6.klasse 124 Ismael Rimawi Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 6.klasse 151 Johannes Hauso Ådnamarka 17,15
Liten ball 150g 6.klasse 125 Jon Garvik Andre skular DNS
Liten ball 150g 6.klasse 126 Karam Naser Ådnamarka 21,15
Liten ball 150g 6.klasse 127 Leander Nesse Keogh Lone 30,12
Liten ball 150g 6.klasse 128 Leo Sebastian Sivertsen Lone 29,20
Liten ball 150g 6.klasse 129 Liam Halstead Ådnamarka 25,05
Liten ball 150g 6.klasse 130 Linus Evensson Eknes Ådnamarka 18,26
Liten ball 150g 6.klasse 131 Nikolai Lauritz Sletten Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 6.klasse 132 Noah Nøkling-Sæle Ådnamarka 21,84
Liten ball 150g 6.klasse 133 Oda W. Iden Ådnamarka 27,80
Liten ball 150g 6.klasse 134 Ole-Stian  Matz Ytre Arna 29,60
Liten ball 150g 6.klasse 135 Reiel Magnus Lote Borgund Lone 19,04
Liten ball 150g 6.klasse 136 Rine Johanne  Skjoldal Ådnamarka 20,60
Liten ball 150g 6.klasse 144 Sarah Hedger Lone 19,52
Liten ball 150g 6.klasse 137 Tuva Skinlo  Vindal  Ådnamarka 23,80
Liten ball 150g 6.klasse 171 Viljar Aarland Ådnamarka 26,70
Liten ball 150g 7.klasse 138 Andrea  Aasen Kolbeinsvik Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 7.klasse 139 Anton Evensson Eknes Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 7.klasse 177 Isabella Moberg-Wæhle Garnes 23,96
Liten ball 150g 7.klasse 178 Kristin Brattabø Garnes 25,51
Liten ball 150g 7.klasse 140 Maia Loftås  Lone 16,39
Liten ball 150g 7.klasse 141 Nadia Bilska Ytre Arna DNS
Liten ball 150g 7.klasse 142 TAZWAR SHAZI SHAIK Ådnamarka DNS
Liten ball 150g 7.klasse 176 Valdemar Vallestad Ytre Arna 28,76
Liten ball 150g 7.klasse 176 Valdemar Vallestad Ytre Arna 30,40
 

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123

Aktiviteter

06.03.2024
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

11.03.2024
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

10.04.2024
Fristafetten

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

25.04.2024
Arna kastkarusell-1

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

20.05.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass