Resultat Askolekene

Endeleg var vi heldige med veret i dei 3. Askolekene. God stemning, fine duellar og fleire personlege rekordar gjorde sitt til at dette blei eit vellukka arrangement. Alle utøvarane fekk is og saft etter dei var ferdige med konkurransen. Takk til alle deltakarane, publikum, trenarar, lagleiarar, dommarar og funksjonærar for ein triveleg stund på Arna idrettspark. Trykk på LES MER for å se resultatlista.

2023-06-11
Ove Leon Låstad
Øvelse Klasse Heat Navn Klubb Resultat  Vind   
60 meter Jenter 8 1 Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg 10,93 1,7  
60 meter Gutter 8  1 Edvin Knutar Holmedal IL Fri 12,34 1,7  
60 meter Gutter 7  1 August Hansen Valencia IL Fri 12,29 1,7  
60 meter Gutter 7  1 Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist 11,39 1,7  
60 meter Jenter 7  2 Celine Aarvold IL Gneist 11,99 0,8  
60 meter Jenter 7  2 Gabriella Istad Kristiansen Voss IL 13,29 0,8  
60 meter Gutter 7  2 Gabriel Kvamme Chan  IL Fri 11,91 0,8  
60 meter Gutter 6 2 Matheo Lien Hansen IL Fri 13,01 0,8  
60 meter Jenter 9 3 Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist 13,65 0,8  
60 meter Jenter 9 3 Nora Kvamme Chan  IL Fri 10,54 0,8  
60 meter Jenter 9 3 Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist 12,59 0,8  
60 meter Jenter 9 3 Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri 11,50 0,8  
60 meter Gutter 11 4 Henrik Hansen Oppedal IL Fri 11,12 0,3  
60 meter Gutter 11 4 Sivert Osmundsen Djønne IL Fri 10,85 0,3  
60 meter Gutter 11 4 Jonathan Steinsland Ursin IL Bjarg 8,90 0,3  
60 meter Gutter 11 4 Ole-Stian Matz IL Fri 11,03 0,3  
60 meter Gutter 11 4 Nico Kovalenko Fyllingen IL 10,12 0,3  
60 meter Gutter 12 5 Wilhelm With IL Norna Salhus 9,12 1,8  
60 meter Gutter 12 5 Olai Heitmann Holmelid IL Norna Salhus 8,54 1,8  
60 meter Gutter 12 5 Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus 10,24 1,8  
60 meter Gutter 11 5 Aleksander Emil Piekarz IL Fri 11,23 1,8  
60 meter Gutter 13 6 Andreas Vladimir Sandin IL Fri 8,67 1,2  
60 meter Gutter 13 6 Benjamin Solsvik Fana IL 8,24 1,2  
60 meter Gutter 13 6 Eivind Sæbø IL Fri 9,32 1,2  
60 meter Gutter 13 6 Fillip Vik Johannessen IL Fri 10,25 1,2  
60 meter Gutter 10 7 Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri 10,74 -1,3  
60 meter Gutter 9 7 Johannes Bakervik Os TF 11,52 -1,3  
60 meter Gutter 9 7 Elias Svendsen Toft IL Gneist 11,23 -1,3  
60 meter Gutter 9 7 Sebastian Espelid Brkic IL Norna Salhus 9,54 -1,3  
60 meter Gutter 10 7 Liam Lien Hansen IL Fri 9,89 -1,3  
60 meter Gutter 9 8 Audun Loftås IL Fri 11,88 2,5  
60 meter Gutter 9 8 Martin Dale IL Fri 11,09 2,5  
60 meter Gutter 9 8 Sander Dietrichs Fosse Os TF 11,50 2,5  
60 meter Gutter 9 8 Isak Olsnes IL Fri 10,52 2,5  
60 meter Gutter 9 8 Frikk Totland Fyllingen IL 9,74 2,5  
60 meter Jenter 10 9 Vanessa Marie Wik IL Fri 9,86 3,3  
60 meter Jenter 10 9 Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist 9,74 3,3  
60 meter Jenter 10 9 Emma Skudal Fana IL 10,36 3,3  
60 meter Jenter 10 9 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus 10,87 3,3  
60 meter Jenter 12 10 Maria Istad Kristiansen Voss IL 9,89 1,0  
60 meter Jenter 12 10 Maia Loftås IL Fri 10,99 1,0  
60 meter Jenter 11 10 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri 9,42 1,0  
60 meter Jenter 11 10 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL DNS 1,0  
60 meter Jenter 11 10 Sara Istad Kristiansen Voss IL 10,07 1,0  
600 meter Gutter 13 1 Andreas Aarvold IL Gneist DNS    
600 meter Jenter 11 1 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL DNS    
600 meter Jenter 10 1 Emma Skudal Fana IL 2,28,04    
600 meter Gutter 14 1 Linus Hernebäck Andersson IL Norna Salhus 1,39,45    
600 meter Gutter 11 1 Magnus Aarvold Søreide IL 2,13,94    
600 meter Jenter 12 1 Maria Istad Kristiansen Voss IL 2,19,01    
600 meter Gutter 12 1 Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus DNS    
600 meter Jenter 11 1 Sara Istad Kristiansen Voss IL 2,19,85    
600 meter Jenter 10 1 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus DNS    
Lengde Jenter 11 Grop 2 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL  DNS     
Lengde Jenter 10 Grop 2 Emma Skudal Fana IL 3,40     0,4  
Lengde Jenter 12 Grop 2 Maia Loftås IL Fri 3,31     0,5  
Lengde Jenter 12 Grop 2 Maria Istad Kristiansen Voss IL 3,93     0,2  
Lengde Jenter 10 Grop 2 Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist 3,81     0,6  
Lengde Jenter 11 Grop 2 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri 3,97     1,2  
Lengde Jenter 11 Grop 2 Sara Istad Kristiansen Voss IL 3,40  `0   
Lengde Jenter 10 Grop 2 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus 3,16     1,6  
Lengde Jenter 10 Grop 2 Vanessa Marie Wik IL Fri 3,29     0,3  
Lengde Gutter 7  Grop 2 August Hansen Valencia IL Fri 2,35     0,1  
Lengde Jenter 7  Grop 2 Celine Aarvold IL Gneist 2,09   -2,5  
Lengde Gutter 8  Grop 2 Edvin Knutar Holmedal IL Fri 2,36   -2,5  
Lengde Gutter 7  Grop 2 Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist 2,74   -0,1  
Lengde Jenter 9 Grop 2 Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri 2,51  `0   
Lengde Jenter 7  Grop 2 Gabriella Istad Kristiansen Voss IL 1,74   -1,5  
Lengde Jenter 9 Grop 2 Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist 2,41  `0   
Lengde Jenter 8 Grop 2 Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg 2,88   -2,0  
Lengde Jenter 9 Grop 2 Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist 1,82   -0,3  
Lengde Gutter 6 Grop 2 Matheo Lien Hansen IL Fri 2,08   -2,1  
Lengde Gutter 11 Grop 1 Aleksander Emil Piekarz IL Fri 2,52     3,2 2,48 vind 0
Lengde Gutter 13 Grop 1 Andreas Vladimir Sandin IL Fri 4,40     1,0  
Lengde Gutter 13 Grop 1 Eivind Sæbø IL Fri 3,94  0   
Lengde Gutter 13 Grop 1 Fillip Vik Johannessen IL Fri 3,32  0   
Lengde Gutter 11 Grop 1 Henrik Hansen Oppedal IL Fri 2,93     0,7  
Lengde Gutter 11 Grop 1 Jonathan Steinsland Ursin IL Bjarg 4,34     1,4  
Lengde Gutter 11 Grop 1 Nico Kovalenko Fyllingen IL 3,13  0   
Lengde Gutter 12 Grop 1 Olai Heitmann Holmelid IL Norna Salhus 4,37     2,8 4,22 vind 1,4
Lengde Gutter 11 Grop 1 Ole-Stian Matz IL Fri 3,06  0   
Lengde Gutter 12 Grop 1 Wilhelm With IL Norna Salhus 4,00     2,6 3,81 vind 1,0
Lengde Gutter 9 Grop 2 Audun Loftås IL Fri 2,31  0   
Lengde Gutter 9 Grop 2 Elias Svendsen Toft IL Gneist 3,12  0   
Lengde Gutter 9 Grop 2 Frikk Totland Fyllingen IL 3,46   -1,8  
Lengde Gutter 9 Grop 2 Isak Olsnes IL Fri 3,11   -1,5  
Lengde Gutter 9 Grop 2 Johannes Bakervik Os TF 2,91  0   
Lengde Gutter 10 Grop 2 Liam Lien Hansen IL Fri 3,32     0,3  
Lengde Gutter 9 Grop 2 Martin Dale IL Fri DNS    
Lengde Gutter 9 Grop 2 Sander Dietrichs Fosse Os TF 2,26     0,3  
Lengde Gutter 9 Grop 2 Sebastian Espelid Brkic IL Norna Salhus 3,95  0   
Lengde Gutter 10 Grop 2 Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri 2,48     0,9  
Liten ball Gutter 9   Audun Loftås IL Fri 13,79    
Liten ball Gutter 9   Elias Svendsen Toft IL Gneist 23,74    
Liten ball Gutter 9   Isak Olsnes IL Fri 25,82    
Liten ball Gutter 9   Johannes Bakervik Os TF 20,57    
Liten ball Gutter 10   Liam Lien Hansen IL Fri 23,49    
Liten ball Gutter 9   Sander Dietrichs Fosse Os TF 13,09    
Liten ball Gutter 10   Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri 14,31    
Liten ball Gutter 11   Aleksander Emil Piekarz IL Fri 25,58    
Liten ball Gutter 13   Andreas Vladimir Sandin IL Fri 49,79    
Liten ball Gutter 13   Eivind Sæbø IL Fri 36,16    
Liten ball Gutter 13   Fillip Vik Johannessen IL Fri 31,99    
Liten ball Gutter 11   Ole-Stian Matz IL Fri 29,16    
Liten ball Gutter 12   Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus 26,56    
Liten ball Jenter 12   Maia Loftås IL Fri 15,87    
Liten ball Jenter 12   Maria Istad Kristiansen Voss IL 24,05    
Liten ball Jenter 10   Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist 33,52    
Liten ball Jenter 11   Oda Wilhelmsen Iden IL Fri 30,15    
Liten ball Jenter 11   Sara Istad Kristiansen Voss IL 19,82    
Liten ball Jenter 10   Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus DNS    
Liten ball Jenter 10   Vanessa Marie Wik IL Fri 19,36    
Liten ball Gutter 7    August Hansen Valencia IL Fri 13,14    
Liten ball Gutter 8    Edvin Knutar Holmedal IL Fri 9,96    
Liten ball Gutter 7    Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist 14,13    
Liten ball Jenter 9   Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri 14,73    
Liten ball Jenter 7    Gabriella Istad Kristiansen Voss IL 8,38    
Liten ball Jenter 9   Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist 12,93    
Liten ball Jenter 8   Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg 20,54    
Liten ball Jenter 9   Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist 10,90    
Liten ball Gutter 6   Matheo Lien Hansen IL Fri 10,67    

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123

Aktiviteter

06.03.2024
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

11.03.2024
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

10.04.2024
Fristafetten

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

25.04.2024
Arna kastkarusell-1

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

20.05.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass