Askolekene på Arna idrettspark 11.juni

Det er påmeldt 47 deltakarar fordelt på 123 startar. Her er oppdatert tidsskjema og startliste:

Løp

12:30 60m J7-9 år og G7-8 år (2 heat)

12:50 60m G11-13 år (3 heat)

13:10 60m G9-10 år (2 heat)

13:30 60m J10-12 år (2 heat)

15:00 600m G/J 10-14 år (1 heat)

 

Lengde

12:30 J10-12 år grop 2 (10 delt)

13:15 J7-9 år og G7-8 år grop 2 (9 delt)

13:55 G11-13 år grop 1 (11 delt)
14:00 G9-10 år grop 2 (10 delt) 


Liten ball

12:30 G9-10 år (7 delt)

13:10 G11-13 år (6 delt)

13:50 J10-12 år (7 delt)

14:30 J7-9 år og G7-8 år (9 delt)

2023-06-10
Ove Leon Låstad

Startliste Askolekene:

Øvelse Klasse Tidspkt Heat Bane Startnr Navn Klubb
60 meter Jenter 8 12:30 1 2 829 Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg
60 meter Gutter 8  12:30 1 3 813 Edvin Knutar Holmedal IL Fri
60 meter Gutter 7  12:30 1 4 809 August Hansen Valencia IL Fri
60 meter Gutter 7  12:30 1 5 816 Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist
Liten ball Gutter 10 12:30     847 Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri
Liten ball Gutter 10 12:30     850 Liam Lien Hansen IL Fri
Liten ball Gutter 9 12:30     825 Johannes Bakervik Os TF
Liten ball Gutter 9 12:30     815 Elias Svendsen Toft IL Gneist
Liten ball Gutter 9 12:30     808 Audun Loftås IL Fri
Liten ball Gutter 9 12:30     841 Sander Dietrichs Fosse Os TF
Liten ball Gutter 9 12:30     824 Isak Olsnes IL Fri
Lengde Jenter 10 12:30 Grop 2   848 Vanessa Marie Wik IL Fri
Lengde Jenter 10 12:30 Grop 2   834 Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist
Lengde Jenter 10 12:30 Grop 2   817 Emma Skudal Fana IL
Lengde Jenter 10 12:30 Grop 2   845 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus
Lengde Jenter 11 12:30 Grop 2   838 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri
Lengde Jenter 11 12:30 Grop 2   811 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL
Lengde Jenter 11 12:30 Grop 2   843 Sara Istad Kristiansen Voss IL
Lengde Jenter 12 12:30 Grop 2   832 Maria Istad Kristiansen Voss IL
Lengde Jenter 12 12:30 Grop 2   831 Maia Loftås IL Fri
60 meter Jenter 7  12:35 2 2 812 Celine Aarvold IL Gneist
60 meter Jenter 7  12:35 2 3 822 Gabriella Istad Kristiansen Voss IL
60 meter Gutter 7  12:35 2 4 821 Gabriel Kvamme Chan  IL Fri
60 meter Gutter 6 12:35 2 5 851 Matheo Lien Hansen IL Fri
60 meter Jenter 9 12:40 3 2 833 Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist
60 meter Jenter 9 12:40 3 3 837 Nora Kvamme Chan  IL Fri
60 meter Jenter 9 12:40 3 4 827 Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist
60 meter Jenter 9 12:40 3 5 818 Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri
60 meter Gutter 11 12:50 4 1 823 Henrik Hansen Oppedal IL Fri
60 meter Gutter 11 12:50 4 2 846 Sivert Osmundsen Djønne IL Fri
60 meter Gutter 11 12:50 4 3 826 Jonathan Steinsland Ursin IL Bjarg
60 meter Gutter 11 12:50 4 4 840 Ole-Stian Matz IL Fri
60 meter Gutter 11 12:50 4 5 805 Aleksander Emil Piekarz IL Fri
60 meter Gutter 11 12:50 4 6 836 Nico Kovalenko Fyllingen IL
60 meter Gutter 12 12:55 5 2 849 Wilhelm With IL Norna Salhus
60 meter Gutter 12 12:55 5 3 839 Olai Heitmann Holmelid IL Norna Salhus
60 meter Gutter 12 12:55 5 4 842 Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus
60 meter Gutter 13 13:00 6 2 806 Andreas Vladimir Sandin IL Fri
60 meter Gutter 13 13:00 6 3 810 Benjamin Solsvik Fana IL
60 meter Gutter 13 13:00 6 4 814 Eivind Sæbø IL Fri
60 meter Gutter 13 13:00 6 5 819 Fillip Vik Johannessen IL Fri
60 meter Gutter 10 13:10 7 2 847 Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri
60 meter Gutter 9 13:10 7 3 825 Johannes Bakervik Os TF
60 meter Gutter 9 13:10 7 4 815 Elias Svendsen Toft IL Gneist
60 meter Gutter 9 13:10 7 5 844 Sebastian Espelid Brkic IL Norna Salhus
60 meter Gutter 10 13:10 7 6 850 Liam Lien Hansen IL Fri
Liten ball Gutter 11 13:10     840 Ole-Stian Matz IL Fri
Liten ball Gutter 11 13:10     805 Aleksander Emil Piekarz IL Fri
Liten ball Gutter 12 13:10     842 Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus
Liten ball Gutter 13 13:10     806 Andreas Vladimir Sandin IL Fri
Liten ball Gutter 13 13:10     814 Eivind Sæbø IL Fri
Liten ball Gutter 13 13:10     819 Fillip Vik Johannessen IL Fri
60 meter Gutter 9 13:15 8 2 808 Audun Loftås IL Fri
60 meter Gutter 9 13:15 8 3 835 Martin Dale IL Fri
60 meter Gutter 9 13:15 8 4 841 Sander Dietrichs Fosse Os TF
60 meter Gutter 9 13:15 8 5 824 Isak Olsnes IL Fri
60 meter Gutter 9 13:15 8 6 820 Frikk Totland Fyllingen IL
Lengde Gutter 6 13:15 Grop 2   851 Matheo Lien Hansen IL Fri
Lengde Gutter 7  13:15 Grop 2   809 August Hansen Valencia IL Fri
Lengde Gutter 7  13:15 Grop 2   816 Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist
Lengde Gutter 8  13:15 Grop 2   813 Edvin Knutar Holmedal IL Fri
Lengde Jenter 7  13:15 Grop 2   812 Celine Aarvold IL Gneist
Lengde Jenter 7  13:15 Grop 2   822 Gabriella Istad Kristiansen Voss IL
Lengde Jenter 8 13:15 Grop 2   829 Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg
Lengde Jenter 9 13:15 Grop 2   833 Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist
Lengde Jenter 9 13:15 Grop 2   827 Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist
Lengde Jenter 9 13:15 Grop 2   818 Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri
60 meter Jenter 10 13:30 9 1      
60 meter Jenter 10 13:30 9 2 848 Vanessa Marie Wik IL Fri
60 meter Jenter 10 13:30 9 3 834 Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist
60 meter Jenter 10 13:30 9 4 817 Emma Skudal Fana IL
60 meter Jenter 10 13:30 9 5 845 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus
60 meter Jenter 12 13:35 10 2 832 Maria Istad Kristiansen Voss IL
60 meter Jenter 12 13:35 10 3 831 Maia Loftås IL Fri
60 meter Jenter 11 13:35 10 4 838 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri
60 meter Jenter 11 13:35 10 5 811 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL
60 meter Jenter 11 13:35 10 6 843 Sara Istad Kristiansen Voss IL
Liten ball Jenter 10 13:50     848 Vanessa Marie Wik IL Fri
Liten ball Jenter 10 13:50     834 Marielle Storli-Rabenorolahy IL Gneist
Liten ball Jenter 10 13:50     845 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus
Liten ball Jenter 11 13:50     838 Oda Wilhelmsen Iden IL Fri
Liten ball Jenter 11 13:50     843 Sara Istad Kristiansen Voss IL
Liten ball Jenter 12 13:50     832 Maria Istad Kristiansen Voss IL
Liten ball Jenter 12 13:50     831 Maia Loftås IL Fri
Lengde Gutter 11 13:55 Grop 1   823 Henrik Hansen Oppedal IL Fri
Lengde Gutter 11 13:55 Grop 1   826 Jonathan Steinsland Ursin IL Bjarg
Lengde Gutter 11 13:55 Grop 1   840 Ole-Stian Matz IL Fri
Lengde Gutter 11 13:55 Grop 1   805 Aleksander Emil Piekarz IL Fri
Lengde Gutter 11 13:55 Grop 1   836 Nico Kovalenko Fyllingen IL
Lengde Gutter 12 13:55 Grop 1   849 Wilhelm With IL Norna Salhus
Lengde Gutter 12 13:55 Grop 1   839 Olai Heitmann Holmelid IL Norna Salhus
Lengde Gutter 13 13:55 Grop 1   806 Andreas Vladimir Sandin IL Fri
Lengde Gutter 13 13:55 Grop 1   814 Eivind Sæbø IL Fri
Lengde Gutter 13 13:55 Grop 1   814 Eivind Sæbø IL Fri
Lengde Gutter 13 13:55 Grop 1   819 Fillip Vik Johannessen IL Fri
Lengde Gutter 10 14:00 Grop 2   847 Thord Skjoldal Kolltveit IL Fri
Lengde Gutter 10 14:00 Grop 2   850 Liam Lien Hansen IL Fri
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   825 Johannes Bakervik Os TF
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   815 Elias Svendsen Toft IL Gneist
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   844 Sebastian Espelid Brkic IL Norna Salhus
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   808 Audun Loftås IL Fri
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   835 Martin Dale IL Fri
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   841 Sander Dietrichs Fosse Os TF
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   824 Isak Olsnes IL Fri
Lengde Gutter 9 14:00 Grop 2   820 Frikk Totland Fyllingen IL
Liten ball Gutter 6 14:30     851 Matheo Lien Hansen IL Fri
Liten ball Gutter 7  14:30     809 August Hansen Valencia IL Fri
Liten ball Gutter 7  14:30     816 Emil Storli-Rabenorolahy IL Gneist
Liten ball Gutter 8  14:30     813 Edvin Knutar Holmedal IL Fri
Liten ball Jenter 7  14:30     822 Gabriella Istad Kristiansen Voss IL
Liten ball Jenter 8 14:30     829 Lydia Steinsland Ursin IL Bjarg
Liten ball Jenter 9 14:30     833 Marie Jacobsen Spångberg IL Gneist
Liten ball Jenter 9 14:30     827 Linnea Mangerøy Bilstad IL Gneist
Liten ball Jenter 9 14:30     818 Erle Skjoldal Kolltveit IL Fri
600 meter Gutter 11 15:00 1   830 Magnus Aarvold Søreide IL
600 meter Gutter 12 15:00 1   842 Sander Jean Bastian Winde IL Norna Salhus
600 meter Gutter 13 15:00 1   807 Andreas Aarvold IL Gneist
600 meter Gutter 14 15:00 1   828 Linus Hernebäck Andersson IL Norna Salhus
600 meter Jenter 10 15:00 1   817 Emma Skudal Fana IL
600 meter Jenter 10 15:00 1   845 Selma Edith Livia Winde IL Norna Salhus
600 meter Jenter 11 15:00 1   811 Celine Svarva Akselsen Tyrving IL
600 meter Jenter 11 15:00 1   843 Sara Istad Kristiansen Voss IL
600 meter Jenter 12 15:00 1   832 Maria Istad Kristiansen Voss IL

Kalender

Februar
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829123

Aktiviteter

06.03.2024
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

11.03.2024
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

10.04.2024
Fristafetten

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

25.04.2024
Arna kastkarusell-1

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

20.05.2024
Askokarusellen-1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.05.2024
Arna kastkarusell-2

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

12.06.2024
Askokarusellen-2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass