Resultatliste Askokarusellen 22.mai (oppdatert med lenke til video frå stevnet)

Årets første Askokarusell vart arrangert på Arna idrettspark i kveld med totalt 95 startar. Trykk 'Les mer' for å se resultatlista eller åpne pdf-fil: 
Resultatlist Askokarusellen 20230522.pdf
Vår filmfotograf Torgils Fossen har lagt ut video frå stevnet på YouTube her: https://www.youtube.com/watch?v=AK-rSpzlzGQ

2023-05-22
Ove Leon Låstad
Øvelse Klasse Navn Fødselsdato Klubb Resultat Vind
100 meter Gutter 13-14 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri 15,37 0,7
100 meter Gutter 13-14 Filip Johannessen 2010 Idrettslaget Fri 16,81 0,7
100 meter Gutter 13-14 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
100 meter Gutter 13-14 Benjamin Solsvik 14.03.2010 Fana Idrettslag DNS  
100 meter Jenter 12 Maia Loftås 24.12.2011 Idrettslaget Fri 18,63 0,7
100 meter Kvinner veteraner Eldbjørg Anne Sanden Søvik 17.02.1956 Idrettslaget Fri 18,25 -1,2
100 meter Menn senior Oliver August Solsvik 13.08.2004 Fana Idrettslag 11,68 0,2
100 meter Menn veteraner Morten Solheim 29.04.1976 Idrettslaget Fri 12,74 -1,2
100 meter Menn veteraner Magnus Skjoldal 27.03.1949 Idrettslaget Fri 15,50 -1,2
100 meter Menn veteraner Roger Larsen 19.09.1950 Idrettslaget Fri 17,28 -1,2
1500 meter Gutter 11-12 Henrik Bieker Matthey 14.01.2012 Varegg Fleridrett 5,39,56  
1500 meter Gutter 13 Ludvig Færø Linde 2010 Varegg Fleridrett 4,34,53  
1500 meter Gutter 13-14 Magnus Hauge Øyen 24.05.2009 Idrettslaget Gneist 4,37,42  
1500 meter Gutter 15-17 Dagfinn Gjerstad 04.10.2006 Osterøy Idrottslag 4,02,56  
1500 meter Gutter 15-17 Martin Mjelde 03.08.2008 Idrettslaget Gneist 4,22,88  
1500 meter Gutter 15-17 Idar Odland 29.08.2006 Varegg Fleridrett 4,25,02  
1500 meter Gutter 15-17 Eskil Elholm Hagenes 13.05.2007 Idrettslaget Gneist 4,35,09  
1500 meter Gutter 15-17 Håvard Nøttestad 13.09.2007 Idrettslaget Gneist 4,36,92  
1500 meter Gutter 15-17 Sondre Haukanes 31.03.2008 Idrettslaget Gneist DNS  
1500 meter Jenter 11-12 Live Færæ Linde 2010 Varegg Fleridrett 5,26,62  
1500 meter Jenter 11-12 Maia Loftås 24.12.2011 Idrettslaget Fri 8,34,43  
1500 meter Jenter 13-14 Ulrikke Frederiksdatter Knudtzon 16.11.2009 Varegg Fleridrett 5,54,95  
1500 meter Jenter 13-14 Sunniva Bieker Matthey 20.05.2009 Varegg Fleridrett DNS  
1500 meter Jenter 15-17 Ida Nesje Hernes 2008 Varegg Fleridrett 6,13,37  
1500 meter Kvinner Senior Synne Heggøy Fjeldberg 28.02.2000 Idrottslaget Gular 4,51,39  
1500 meter Kvinner u23 Bethine Riise Carlsen 18.05.2004 Varegg Fleridrett 4,48,91  
1500 meter Kvinner u23 Ida Grytaas Forsmo 12.12.2004 Idrottslaget Gular DNF  
1500 meter Kvinner veteraner Anne-Mette Haugen Juuhl 12.07.1986 Idrottslaget Gular DNS  
1500 meter Menn senior Aleksander Hauge Øyen 10.01.2006 Idrettslaget Gneist 4,03,10  
1500 meter Menn senior Trygve Havro 20.12.1991 Idrettslaget Gneist 5,23,03  
1500 meter Menn senior Marios Ktorides-Valen 28.07.2006 Idrettslaget Gneist DNS  
1500 meter Menn senior Tobias Allers-Hansen 06.01.2003 Idrettslaget Gneist DNS  
1500 meter Menn u23 Jonas Skjerven 19.04.2005 Mjøsdalen I.l 4,03,55  
1500 meter Menn veteraner Reinert Emmerhoff 06.08.1971 Idrottslaget Gular 4,44,92  
1500 meter Menn veteraner Arvid Hauge 1960 Eikanger Idrettslag DNF  
1500 meter Menn veteraner Steinar Lohne 25.12.1962 Idrettslaget Fri DNS  
300 meter Gutter 13-14 Sondre Høylo Trefall 11.11.2009 Osterøy Idrottslag 42,61  
300 meter Gutter 13-14 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
300 meter Gutter 13-14 Filip Johannessen 2010 Idrettslaget Fri DNS  
300 meter Gutter 15-17 Kirill Eikanger 24.05.2008 Idrettslaget Gneist DNS  
300 meter Kvinner u23 Una Haukanes 30.03.2003 Idrettslaget Gneist 42,19  
300 meter Menn senior Torleiv Bakke Lygren 28.11.1996 Idrettslaget Gneist 39,81  
300 meter Menn senior Morten Solheim 29.04.1976 Idrettslaget Fri DNS  
5000 meter Kvinner Senior Amalie Joensen 24.08.1996 Idrottslaget Gular 17,51,88  
5000 meter Kvinner Senior Sølvi Renate Nedreberg Askeland 28.08.1997 Varegg Fleridrett 18,02,64  
5000 meter Kvinner Senior Christina Hopland 1997 Varegg Fleridrett 18,14,41  
5000 meter Kvinner Senior Ine Birgitte Nyhus 28.09.1994 Varegg Fleridrett 18,17,81  
5000 meter Kvinner Senior Hannah Silgjerd 19.04.1999 Varegg Fleridrett 18,20,37  
5000 meter Kvinner Senior Anne Skuggedal Hansen 29.11.1991 Idrottslaget Gular DNF  
5000 meter Kvinner u23 Bethine Riise Carlsen 18.05.2004 Varegg Fleridrett 18,01,66  
5000 meter Kvinner veteraner Anne-Mette Haugen Juuhl 12.07.1986 Idrottslaget Gular DNF  
5000 meter Menn senior Espen Borge Joensen 1992 Idrettslaget Fri DNS  
5000 meter Menn u23 Daniel Wasbø 22.09.2008 Idrettslaget Gneist 16,59,15  
5000 meter Menn veteraner Lorentz Erlend Linde ? Varegg Fleridrett 16,07,37  
5000 meter Menn veteraner Thomas Skjæveland 24.05.1975 Idrettslaget Fri 16,48,71  
5000 meter Menn veteraner Jon Are Sundland 23.08.1978 Idrettslaget Fri 16,49,19  
5000 meter Menn veteraner Øyvind Loftås 18.09.1980 Idrettslaget Fri 16,54,04  
5000 meter Menn veteraner Espen Irgens Haugen 10.01.1985 Idrettslaget Fri 17,24,77  
5000 meter Menn veteraner Gunnar Hauge 21.07.1955 Eikanger Idrettslag 22,52,90  
5000 meter Menn veteraner Arvid Hauge 1960 Eikanger Idrettslag DNF  
60 meter Gutter 11-12 Aleksander Emil Piekarz 2011 Idrettslaget Fri 11,39 0,0
60 meter Gutter 11-12 Henrik Oppedal 2012 Idrettslaget Fri 11,53 0,0
60 meter Gutter 11-12 Georg Moe 2012 Idrettslaget Fri 11,59 0,0
60 meter Gutter 11-14 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri 9,76 0,0
60 meter Gutter 11-14 Ole-Stian Matz 17.06.2012 Idrettslaget Fri 11,17 0,0
60 meter Gutter 11-14 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
60 meter Gutter 11-14 Benjamin Solsvik 14.03.2010 Fana Idrettslag DNS  
60 meter Jenter 11-12 Oda W. Iden 2012 Idrettslaget Fri 9,67 -1,1
60 meter Jenter 11-12 Rine Skjoldal 2012 Idrettslaget FRI 10,40 -1,1
60 meter Jenter 11-12 Astrid Engen Brakstad 2012 Idrettslaget FRI 12,39 -1,1
60 meter Kvinner veteraner Eldbjørg Anne Sanden Søvik 17.02.1956 Idrettslaget Fri 11,07 -1,1
60 meter Menn veteraner Morten Solheim 29.04.1976 Idrettslaget Fri 8,04 -1,1
60 meter Menn veteraner Magnus Skjoldal 27.03.1949 Idrettslaget Fri 9,38 -1,1
60 meter Rekrutt Sebastian Espelid Brkic 16.04.2014 I.L. Norna Salhus 9,59 -0,4
60 meter rekrutt Vanessa Marie Wik 2013 Idrettslaget Fri 10,17 -0,4
60 meter Rekrutt Liam Hansen 2014 Idrettslaget Fri 10,45 0,1
60 meter Rekrutt Martin Dale 2014 Idrettslaget Fri 11,15 -0,4
60 meter Rekrutt Audun Loftås 30.06.2014 Idrettslaget Fri 12,04 -0,4
60 meter Rekrutt Celine Aarvold 14.04.2016 Idrettslaget Gneist 12,32 -0,4
60 meter Rekrutt Timian Martinussen 2013 Idrettslaget FRI 12,49 -1,1
60 meter Rekrutt Henrik Birkeland Mæland 09.09.2016 Idrettslaget Fri 12,86 0,1
60 meter Rekrutt Leonard Konings 2016 Idrettslaget Fri 14,67 0,1
60 meter Rekrutt Matheo Hansen 2017 Idrettslaget Fri 15,25 0,1
60 meter Gutter 11-12 Sivert O. Djønne 2012 Idrettslaget Fri 11,32 -1,1
Lengde Kvinner veteraner Eldbjørg Anne Sanden Søvik 17.02.1956 Idrettslaget Fri 3,12 0,8
Lengde Menn veteraner Steinar Lohne 25.12.1962 Idrettslaget Fri DNS  
Lengde Menn veteraner Øistein Edmund Søvik 12.03.1963 Idrettslaget Fri DNS  
Lengde satssone Gutter 11-12 Henrik Oppedal 2012 Idrettslaget Fri 2,76  
Lengde satssone Gutter 11-12 Georg Moe 2012 Idrettslaget Fri 2,91  
Lengde satssone Gutter 13 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri 3,90  
Lengde satssone Gutter 13 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
Lengde satssone Gutter 13-14 Filip Johannessen 2010 Idrettslaget Fri 3,15  
Lengde satssone Jenter 11-12 Oda W. Iden 2012 Idrettslaget Fri DNS  
Lengde satssone Rekrutt Celine Aarvold 14.04.2016 Idrettslaget Gneist 1,74  
Lengde satssone Rekrutt Matheo Hansen 2017 Idrettslaget FRI 1,90  
Lengde satssone Rekrutt Timian Martinussen 2013 Idrettslaget FRI 1,95  
Lengde satssone Rekrutt Audun Loftås 30.06.2014 Idrettslaget Fri 2,20  
Lengde satssone Rekrutt Henrik Birkeland Mæland 2016 Idrettslaget FRI 2,54  
Lengde satssone rekrutt Martin Dale 2014 Idrettslaget Fri 2,64  
Lengde satssone rekrutt Vanessa Marie Wik 2013 Idrettslaget Fri 3,12  
Lengde satssone Rekrutt Liam Hansen 2014 Idrettslaget Fri 3,20  
Lengde satssone Rekrutt Sebastian Espelid Brkic 16.04.2014 I.L. Norna Salhus 3,83  
Liten ball Gutter 11-12 Aleksander Emil Piekarz 2011 Idrettslaget Fri 23,46  
Liten ball Gutter 11-12 Ole-Stian Matz 17.06.2012 Idrettslaget Fri 27,76  
Liten ball Gutter 11-14 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri 37,73  
Liten ball Gutter 11-14 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
Liten ball Gutter 13-14 Filip Johannessen 2010 Idrettslaget Fri 30,55  
Liten ball rekrutt Henrik Birkeland Mæland 2016 Idrettslaget FRI 13,50  
Liten ball Rekrutt Audun Loftås 30.06.2014 Idrettslaget Fri 14,52  
Liten ball rekrutt Vanessa Marie Wik 2013 Idrettslaget Fri 15,78  
Liten ball rekrutt Astrid Engen Brakstad 2012 Idrettslaget FRI 16,47  
Liten ball rekrutt Timian Martinussen 2013 Idrettslaget FRI 33,63  
Spyd 400g Gutter 11-12 Ole-Stian Matz 17.06.2012 Idrettslaget Fri 10,19  
Spyd 400g Gutter 11-12 Aleksander Emil Piekarz 2011 Idrettslaget Fri 12,74  
Spyd 400g Gutter 13-14 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
Spyd 400g Gutter 13-14 Eivind Sæbø 22.03.2010 Idrettslaget Fri DNS  
Spyd 600g Menn veteraner Øistein Edmund Søvik 12.03.1963 Idrettslaget Fri 29,27  

Kalender

Juni
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

20.06.2024
Arna kastkarusell-3

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

03.07.2024
Askokarusellen-3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

15.08.2024
Arna kastkarusell-4

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

19.08.2024
Askokarusellen-4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.08.2024
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2024
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

16.09.2024
Askokarusellen-5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.09.2024
Arna kastkarusell-5

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

05.10.2024
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

23.10.2024
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass