Arnaleikane på Arna idrettspark 7.sep

I kveld er det Arnaleikane på Arna idrettspark. Dette er eit arrangement for elevar i 1-7.klasse ved barneskulane i Arna bydel. Så langt er det påmeldt 98 barn, men det kan kome fleire påmeldingar utover dagen. Øvingane er 100m og ballkast (liten ball 150g) for alle. Vi begynner med 100m for dei minste kl. 18:00 og avsluttar med dei eldste. Etter målpassering på 100m går ein til neste stasjon som er kast med iten ball. Når ein ferdig med ballkast får alle utdelt medalje og Bamsesaft frå Saft Suse på Arnatveit.
Resultata blir lagt ut fortløpande på denne nettsida. Trykk på LES MER for startliste med starttider. 
NB: det kan bli nokre justeringar i tidsskjemaet i løpet av kvelden, men speaker vil opplyse om det.

2022-09-07
Ove Leon Låstad

Startliste 7.sep.

Starttid Heat Bane Trinn Startnr Fornavn Etternavn Skole
1800 1 1 1.kl. 1 Aksel Hauge Espevik Ytre Arna
1800 1 2 1.kl. 2 Andrej Petrovic Ådnamarka
1800 1 3 1.kl. 3 August Hansen  Valencia Lone
1800 1 4 1.kl. 4 Camilla  Sveen  Lone
1800 1 5 1.kl. 5 Ellinor  Eliassen Ådnamarka
1800 1 6 1.kl. 6 Even Rivenes Ytre Arna
1805 2 1 1.kl. 7 Even Ospehaug Borge Ådnamarka
1805 2 2 1.kl. 8 Jakob  Vik keles Ådnamarka
1805 2 3 1.kl. 9 Jan Ibrahim Ytre Arna
1805 2 4 1.kl. 10 Jurmante Butkeviciute Garnes
1805 2 5 1.kl. 11 Leonard Konings Lone
1805 2 6 1.kl. 12 Leonora Hundhammer Lone
1810 3 1 1.kl. 13 Mahmood  El-shanty Ådnamarka
1810 3 2 1.kl. 14 Malene Borge Ådnamarka
1810 3 3 1.kl. 15 Marina Vinita Bjørnør Hedenstad Lone
1810 3 4 1.kl. 16 Noah  Havstein  Garnes
1810 3 5 1.kl. 17 Nora Bliksås  Kvam Garnes
1810 3 6 1.kl. 18 Olav Johan Kjøndal Trengereid
1815 4 1 1.kl. 19 Savannah Siglevik Mjelde Lone
1815 4 2 1.kl. 20 Sidak Singh Ytre Arna
1815 4 3 1.kl. 21 Sine Aurora Sørås Lone
1815 4 4 1.kl. 22 Tiril Magnesen-Vevle Garnes
1815 4 5 1.kl. 23 Viktor Csiszer Lone
1815 4 6 1.kl. 24 Wiktor Lesniak Ytre Arna
1820 5 1 1.kl. 109 Cassandra Kversøy-Vikne Ytre Arna
1820 5 2 1.kl. 110 Ellinor Bratli Nordang Ådnamarka
1820 5 3 1.kl.        
1820 5 4 1.kl.        
1820 5 5 1.kl.        
1820 5 6 1.kl.        
1825 6 1 2.kl. 25 Aksel Brurås Bakken Garnes
1825 6 2 2.kl. 26 Amanda Myklebust Garnes
1825 6 3 2.kl. 27 Edvin Knutar Holmedal  Lone
1825 6 4 2.kl. 28 Filip Kjærland Ytre Arna
1825 6 5 2.kl. 29 Hannah-emilie  Pugh Jenssen Ådnamarka
1825 6 6 2.kl. 30 Ingeborg Tjelmeland Garnes
1830 7 1 2.kl. 31 Lovise Sævdal Koløy Ytre Arna
1830 7 2 2.kl. 32 Magnus  Havstein  Garnes
1830 7 3 2.kl. 33 Mathea  Nesse Blomdal Garnes
1830 7 4 2.kl. 34 Mathias  Vågenes Garnes
1830 7 5 2.kl. 35 Maya El-shanty Ådnamarka
1830 7 6 2.kl. 36 Nikolai  Boltryk  Lone
1835 8 1 2.kl. 37 Olivier Daszkiewicz  Ytre Arna
1835 8 2 2.kl. 38 Samuel Leksås Lothe Garnes
1835 8 3 2.kl. 39 Sander Østgulen  Lone
1835 8 4 2.kl. 40 Sigurd Ramstad Berggren Garnes
1835 8 5 2.kl. 41 Simon Jennek Ytre Arna
1835 8 6 2.kl. 42 Sondre Dagestad  Rørlien  Garnes
1840 9 1 2.kl. 43 Theo Eide Landsjø Lone
1840 9 2 2.kl. 44 Victor Olsen Humborstad Lone
1840 9 3 2.kl. 111 Kaja Hamre Ringstad Garnes
1840 9 4 2.kl. 112 Cassandra L. Søgnesand Lone
1840 9 5 2.kl.        
1840 9 6 2.kl.        
1845 10 1 3.kl. 45 Audun  Loftås  Lone
1845 10 2 3.kl. 46 Handan  Durmus Ådnamarka
1845 10 3 3.kl. 47 Iris Hansen  Oppedal  Garnes
1845 10 4 3.kl. 48 Karoline  Espevoll Eriksen  Ådnamarka
1845 10 5 3.kl. 49 Oskar  Engen Brakstad  Garnes
1845 10 6 3.kl. 50 Sander Johan Sivertsen Lone
1850 11 1 3.kl. 113 Ylva Lothe Fauske Garnes
1850 11 2 4.kl 117 Tilde Leistad-Halvorsen Garnes
1850 11 3 4.kl 118 Elisabeth Øye Ådnamarka
1850 11 4 4.kl 119 Line G Lundgren Garnes
1850 11 5 4.kl 120 Edvard Bratli Nordang Ådnamarka
1850 11 6 4.kl 121 Joel Hordnes Garnes
1855 12 1 4.kl 51 Guro Olsen Humborstad Ådnamarka
1855 12 2 4.kl 52 Ingvild  Ryssdalsnes  Garnes
1855 12 3 4.kl 53 Jonas Olset Thunestvedt Ådnamarka
1855 12 4 4.kl 54 Julian Aasen Tunestveit  Trengereid
1855 12 5 4.kl 55 Kasper Eliassen Garnes
1855 12 6 4.kl 56 Kristian  Akselberg Opedal Ådnamarka
1900 13 1 4.kl 57 Lars Andreas Tjelmeland Garnes
1900 13 2 4.kl 58 Leander Ang Gurvin Sleire Garnes
1900 13 3 4.kl 59 Malvin Myklebust Garnes
1900 13 4 4.kl 60 MARCUS HELLA Garnes
1900 13 5 4.kl 61 Marina  Peter  Ådnamarka
1900 13 6 4.kl 62 Martin  Garnes  Garnes
1905 14 1 4.kl 63 Mathias Waldemarsen Ådnamarka
1905 14 2 4.kl 64 Maya Elena Hansen Ådnamarka
1905 14 3 4.kl 65 Nikolai Wefring Garnes
1905 14 4 4.kl 66 Rasmus  Eliassen Ådnamarka
1905 14 5 4.kl 67 Sander  Ospehaug Borge Ådnamarka
1905 14 6 4.kl 68 Sindre Rey Reigstad Lone
1910 15 1 4.kl 69 Sunniva  Hagelin Nybø Garnes
1910 15 2 4.kl 70 Tia Bliksås  Kvam Garnes
1910 15 3 4.kl 71 Vanessa Marie Wik Ådnamarka
1910 15 4 4.kl 72 Wiljar Davidsen Raa Ådnamarka
1910 15 5 4.kl 99 Ulrik Romslo-Paulsen Garnes
1910 15 6 4.kl 122 Ida Etterlid Garnes
1915 16 1 5.kl. 73 Astrid  Engen Brakstad  Garnes
1915 16 2 5.kl. 74 Emil Gundersen Kjeilen Ådnamarka
1915 16 3 5.kl. 75 Emilie Nesse Blomdal Garnes
1915 16 4 5.kl. 76 Haldor Eriksen Fagerhaug Ådnamarka
1915 16 5 5.kl. 77 Henrik Hansen  Oppedal  Garnes
1915 16 6 5.kl. 78 Jon Kornelius Garvik Garnes
1920 17 1 5.kl. 79 Liam Halstead  Ådnamarka
1920 17 2 5.kl. 80 Linus  Evensson Eknes Ådnamarka
1920 17 3 5.kl. 81 Noah  Reigstad  Ådnamarka
1930 17 4 5.kl. 82 Oda W. Iden Ådnamarka
1920 17 5 5.kl. 83 Vildan Durmus  Ådnamarka
1920 17 6 5.kl. 100 Johannes Hauso ådnamarka
1925 18 1 5.kl. 101 Karam  Naser Ådnamarka
1925 18 2 5.kl. 102 Ismael Omar Rimawi  Ådnamarka
1925 18 3 5.kl. 103 Ibrahim Omar Rimawi Ådnamarka
1925 18 4 5.kl. 104 Adrian Eide Ådnamarka
1925 18 5 5.kl. 105 Ezra Demirew Birru Ådnamarka
1925 18 6 5.kl. 106 Nikolai Lauritz Sletten Ådnamarka
1930 19 1 6.kl. 84 Benjamin  Haukeland Ådnamarka
1930 19 2 6.kl. 85 Edwin Eliassen Garnes
1930 19 3 6.kl. 90 Aaron André  Hansen Ådnamarka
1930 19 4 5.kl. 107 Noah Nøkling Sæle ådnamarka
1930 19 5 5.kl. 108 Viljar Aarland Ådnamarka
1930 19 6 5.kl. 114 Sofie Lothe Fauske Garnes
1935 20 1 6.kl. 86 Henrietta Csiszer Ytre Arna
1935 20 2 6.kl. 87 Maia  Loftås  Lone
1935 20 3 6.kl. 88 Marie  Ryssdalsnes  Garnes
1935 20 4 6.kl. 89 Sigrid Lill Ramstad Berggren Garnes
1935 20 5 6.kl. 115 Malene Tenden-Vie Ådnamarka
1935 20 6 6.kl.        
1940 21 1 7.kl. 91 Andreas Sandin Ådnamarka
1940 21 2 7.kl. 95 Lars-andreas  Elvenes Jenssen Ådnamarka
1940 21 3 7.kl. 97 Markus  Minde Ådnamarka
1940 21 4 7.kl.        
1940 21 5 7.kl.        
1940 21 6 7.kl.        
1945 22 1 7.kl. 92 Hanne Prestegård Garnes
1945 22 2 7.kl. 93 Julianne Brusdal Gangdal Garnes
1945 22 3 7.kl. 94 Kine Hisdal Johannessen  Garnes
1945 22 4 7.kl. 96 Maia Kristin  Sveri Fredheim  Lone
1945 22 5 7.kl. 98 Sunniva  Hagelin Nybø Garnes
1945 22 6 7.kl. 116 Jenny Tenden-Vie Ådnamarka

 

Kalender

Desember
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

07.12.2022
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

18.01.2023
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

08.02.2023
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

01.03.2023
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass