Resultat Askokarusellen 6.juli

Regnveret gjorde nok sitt til at oppslutninga om Askokarusellen 6.juli ikkje var den beste, men likevel blei det oppnådd ei rekkje fine resultat. Vi nemner 11,29 på 100m i svak motvind og 1,59,93 på 800m. I diskos fekk vi kast over 50m og i spyd nesten 50m. Trykk på LES MER for å se resultatlista.

2022-07-06
Ove Leon Låstad
Klasse Øvelse Navn Født Klubb Resultat   Vind
Gutter 12 100 meter Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL    15,66 -1,7
Gutter 12 100 meter Benjamin Solsvik 14.03.2010 Fana IL    14,09 -1,7
Gutter 12 100 meter Jonas Haagensen Lien 13.09.2010 Gneist,IL    16,21 -1,7
Gutter 14 100 meter Sondre Pedersen Matre 17.09.2008 Os Turnforening    12,66 -1,7
Jenter 14 100 meter Frida Berge Steinsland 24.11.2008 Os Turnforening    14,23 -1,7
Menn junior 100 meter Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL    DNS  
Menn junior 100 meter Eirik Reigstad 17.02.2007 Osterøy IL    12,87 -0,5
Menn junior 100 meter Peter Bjørndal 18.04.2007 Gneist,IL    12,71 -0,5
Menn senior 100 meter Oliver August Solsvik 13.08.2004 Fana IL    11,29 -0,5
Menn senior 100 meter Lars M. Birketveit 2004 FRI IL    DNS  
Menn veteraner 100 meter Ørjan Moss 26.04.1971 FIL AKS-77    DNS  
Menn veteraner 100 meter Magnus Skjoldal 1948 FRI IL    15,15 -1,2
Gutter 12 200 meter Benjamin Solsvik 14.03.2010 Fana IL    29,07 0,4
Gutter 12 200 meter Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL    DNS  
Gutter 12 200 meter Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL    DNS  
Gutter 14 200 meter Sondre Pedersen Matre 17.09.2008 Os Turnforening    26,21 0,4
Gutter 14 200 meter Kirill Eikanger 24.05.2008 Gneist,IL    27,63 0,4
Gutter 14 200 meter Thor Magnus Santos Søilen 10.01.2008 Norna-Salhus IL    26,94 0,4
Kvinner junior 200 meter Alexandra Martjushova Irgens 31.07.2006 Varegg Fleridrett    DNS  
Menn junior 200 meter Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL    DNS  
Menn senior 200 meter Oliver August Solsvik 13.08.2004 Fana IL    23,38 0
Menn junior 200 meter Peter Bjørndal 18.04.2007 Gneist,IL    DNS  
Kvinner senior 3000 meter Bertine-Helene Færø 27.12.1992 Varegg Fleridrett    10,06,31  
Menn senior 3000 meter Bjarte Eikanger 20.07.1972 Gneist,IL    9,59,91  
Menn senior 3000 meter Charles Reffay 11.12.2000 Dijon UNiversité Club    9,18,70  
Menn veteraner 3000 meter Christer Sælen 09.12.1981 FRI IL    DNF  
Menn senior 3000 meter Daniel Hansen Bruvik 20.02.1996 Osterøy IL    9,46,78  
Kvinner senior 3000 meter Ine Birgitte Nyhus 28.09.1994 Varegg Fleridrett    DNS  
Menn senior 3000 meter Magnus Gjerstad 02.12.2000 Osterøy IL    9,41,89  
Kvinner veteraner 3000 meter Vigdis Gaupholm Reigstad 26.08.1973 FRI IL    10,44,31  
Gutter 12 60 meter Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL    9,30 -0,6
Gutter 12 60 meter Jonas Haagensen Lien 13.09.2010 Gneist,IL    9,76 -0,6
Gutter 12 60 meter Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL    DNS  
Jenter 11 60 meter Nora Berge Steinsland 18.04.2011 Os Turnforening    DNS  
Gutter 14 60 meter Kirill Eikanger 24.05.2008 Gneist,IL    8,39 -1,3
Gutter 14 60 meter Thor Magnus Santos Søilen 10.01.2008 Norna-Salhus IL    8,08 -1,3
Jenter 14 60 meter Frida Berge Steinsland 24.11.2008 Os Turnforening    8,91 -1,3
Menn junior 60 meter Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL    DNS  
Menn junior 60 meter Peter Bjørndal 18.04.2007 Gneist,IL    7,97 -0,8
Menn junior 60 meter Lars M. Birketveit 2004 FRI IL    7,63 -0,8
Menn senior 60 meter Ørjan Moss 26.04.1971 FIL AKS-77    DNS  
Menn veteraner 60 meter Magnus Skjoldal 1948 FRI IL    9,39 -0,9
Menn junior 800 meter Håvard Nøttestad 13.09.2007 Fana IL    2,21,02  
Gutter 14 800 meter Jonas Iversen Lilleskare 13.08.2008 FIL AKS-77    2,15,29  
Gutter 14 800 meter Christian Magnus Lothe Hitland 13.11.2008 Norna-Salhus IL    2,14,91  
Gutter 14 800 meter Andreas Iversen Lilleskare 13.08.2008 FIL AKS-77    DNS  
Kvinner senior 800 meter Anne Lise Leiren Mastervik 31.05.1972 Osterøy IL    3,01,19  
Kvinner senior 800 meter Mirjam Mjelde 02.04.1969 Osterøy IL    2,43,01  
Kvinner senior 800 meter Synne Heggøy Fjeldberg 28.02.2000 Gular, IL    DNS  
Kvinner senior 800 meter Synne Marie Engebretsen 31.07.2002 Varegg Fleridrett    2,24,08  
Menn veteraner 800 meter Tore Hannisdal 08.08.1969 Osterøy IL    2,28,79  
Menn veteraner 800 meter Reinert Emmerhoff 06.08.1971 Gular, IL    2,33,06  
Menn veteraner 800 meter Christer Sælen 09.12.1981 FRI IL    2,24,12  
Menn senior 800 meter Sigve Jørgensen Lillebø 19.02.2006 Ask Friidrett    DNF  
Menn senior 800 meter Jon-Henning Gullbrå Hilleren 17.07.2002 Ask Friidrett    1,59,93  
Menn senior 800 meter Anders Espeland Mjåtveit 13.12.1988 Varegg Fleridrett    2,05,73  
Menn junior Diskos 1,75kg Anders Vik 07.03.2003 Norna-Salhus IL    52,99  
Menn junior Lengde Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL    DNS  
Menn junior Lengde Eirik Reigstad 17.02.2007 Osterøy IL    5,19 0
Jenter 14 Lengde Frida Berge Steinsland 24.11.2008 Os Turnforening    4,39 -0,1
Gutter 12 Lengde satssone Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL    3,76 -1,3
Gutter 12 Lengde satssone Jonas Haagensen Lien 13.09.2010 Gneist,IL    3,28 -0,8
Gutter 12 Lengde satssone Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL    DNS  
Gutter 12 Spyd 0,4kg Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL    20,54  
Menn veteraner Spyd 0,5kg Arne Reigstad 16.12.1950 FIL AKS-77    DNS  
Kvinner senior Spyd 0,6kg Vår Eik Litland 21.05.2003 Laksevåg TIL    45,45  
Menn senior Diskos 2kg Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL    29,28  
Menn senior Spyd 0,8kg Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL    47,76  
 
   

Kalender

August
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

29.08.2022
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

07.09.2022
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

21.09.2022
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark