Startliste og tidsskjema for Askokarusellen 22.juni

Startliste og tidsskjema for Askokarusellen 22.juni er no klar med heat- og banefordeling. Totalt er det påmeldt 53 deltakarar fordelt på 73 startar. Her er oppdatert tidsskjema:
18:30 60m og kule
18:55 100m
19:00 Høgde
19:15 1500m
19:45 400m
19:50 5000m
20:00 Diskos

Alle skal ha startnr. Henting av startnr. seinast ein halvtime før øvinga startar. Husk at lisensen må vere i orden.

2022-06-21
Ove Leon Låstad
Klasse Øvelse Heat Bane Kl. Startnr. Navn Fødselsdato Org.tilhørighet
Gutter 8  60 meter 1 2 1830 592 Brede Eide Bergesen 26.02.2014 Varegg Fleridrett 
Gutter 8  60 meter 1 3 1830 589 Audun Loftås 30.06.2014 FRI IL 
Gutter 8  60 meter 1 4 1830 603 Isak Olsnes 22.09.2014 FRI IL 
Jenter 9 60 meter 1 5 1830 634 Vanessa Marie Wik 24.01.2013 FRI IL 
Kvinner senior Kule     1830 615 Matilde Roe 09.10.1996 FRI IL 
Menn senior Kule     1830 616 Nicholas Coghill 03.01.1997 FRI IL 
Gutter 10 60 meter 2 1 1834 598 Henrik Hansen Oppedal 01.03.2012 FRI IL 
Gutter 10 60 meter 2 2 1834 608 Jon Kornelius Garvik 10.01.2012 FRI IL 
Gutter 11 60 meter 2 3 1834 617 Nikolai Gald 13.05.2011 Fana IL 
Gutter 12 60 meter 2 4 1834 586 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 
Jenter 11 60 meter 2 5 1834 633 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett 
Jenter 11 60 meter 2 6 1834 614 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL 
Gutter 14 60 meter 3 2 1838 631 Thor Magnus Santos Søilen 10.01.2008 Norna-Salhus IL 
Jenter 13 60 meter 3 3 1838 599 Ida Eide Bergesen 13.07.2009 Varegg Fleridrett 
Jenter 13 60 meter 3 4 1838 596 Evelina Kaminskaia 22.04.2009 Norna-Salhus IL 
Menn junior 60 meter 4 2 1842 604 Jakob Heitmann Holmelid 22.04.2007 Norna-Salhus IL 
Kvinner junior 60 meter 4 4 1842 595 Erika Davodova 11.05.2003 Varegg Fleridrett 
Menn veteraner 60 meter 5 2 1846 625 Roger Larsen 19.09.1950 FRI IL 
Gutter 12 100 meter 1 2 1855 586 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 
Gutter 13 100 meter 1 3 1855 621 Oskar Gjertsen Trumpy 11.04.2009 Gneist,IL 
Gutter 14 100 meter 1 4 1855 631 Thor Magnus Santos Søilen 10.01.2008 Norna-Salhus IL 
Jenter 13 100 meter 1 5 1855 599 Ida Eide Bergesen 13.07.2009 Varegg Fleridrett 
Menn junior 100 meter 2 2 1859 585 Andreas Lorentz Langhelle 01.08.2007 Norna-Salhus IL 
Menn junior 100 meter 2 3 1859 604 Jakob Heitmann Holmelid 22.04.2007 Norna-Salhus IL 
Menn junior 100 meter 2 4 1859 590 Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær 11.02.2007 Norna-Salhus IL 
Menn senior 100 meter 2 5 1859 625 Roger Larsen 19.09.1950 FRI IL 
Menn senior 100 meter 2 6 1859 620 Oliver August Solsvik 13.08.2004 Fana IL 
Gutter 12 Høyde     1900 586 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 
Jenter 13 Høyde     1900 596 Evelina Kaminskaia 22.04.2009 Norna-Salhus IL 
Gutter 10 Høyde     1900 598 Henrik Hansen Oppedal 01.03.2012 FRI IL 
Jenter 13 Høyde     1900 599 Ida Eide Bergesen 13.07.2009 Varegg Fleridrett 
Gutter 14 Høyde     1900 605 Jan-Olav Gullbrå Hilleren 05.12.2008 Ask Friidrett 
Jenter 11 Høyde     1900 614 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL 
Gutter 11 Høyde     1900 617 Nikolai Gald 13.05.2011 Fana IL 
Jenter 11 Høyde     1900 633 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett 
Kvinner junior 100 meter 3 2 1903 626 Signe-Marie Torvund 23.06.2004 FRI IL 
Kvinner junior 100 meter 3 3 1903 583 Alexandra Martjushova Irgens 31.07.2006 Varegg Fleridrett 
Kvinner senior 100 meter 3 4 1903 595 Erika Davodova 11.05.2003 Varegg Fleridrett 
Kvinner veteraner 100 meter 3 5 1907 587 Anne Kvåle Bergesen 31.07.1981 Varegg Fleridrett 
Menn veteraner 100 meter 4 2 1907 624 Roger Eide 04.03.1980 Varegg Fleridrett 
Gutter 14 1500 meter 1   1915 584 Andreas Iversen Lilleskare 13.08.2008 FIL AKS-77 
Gutter 12 1500 meter 1   1915 586 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 
Gutter 13 1500 meter 1   1915 606 Jesper Schøning Busch 29.08.2009 Varegg Fleridrett 
Gutter 14 1500 meter 1   1915 610 Jonas Iversen Lilleskare 13.08.2008 FIL AKS-77 
Gutter 12 1500 meter 1   1915 612 Ludvig Færø Linde 01.03.2010 Varegg Fleridrett 
Gutter 13 1500 meter 1   1915 613 Magnus Hauge Øyen 24.05.2009 Fana IL 
Menn senior 1500 meter 2   1925 582 Aleksander Hauge Øyen 10.01.2006 Fana IL 
Menn senior 1500 meter 2   1925 593 Charles Reffay 11.12.2000 Dijon UNiversité Club 
Menn junior 1500 meter 2   1925 594 Eivind Langøy 24.01.2005 Norna-Salhus IL 
Menn senior 1500 meter 2   1925 607 Johannes Sture 01.05.2005 Ask Friidrett 
Menn senior 1500 meter 2   1925 609 Jon-Henning Gullbrå Hilleren 17.07.2002 Ask Friidrett 
Menn junior 1500 meter 2   1925 618 Nils August Flornes Rustad 05.05.2007 Fana IL 
Menn junior 1500 meter 2   1925 622 Phillip Morken 01.02.2004 FIL AKS-77 
Menn veteraner 1500 meter 2   1925 623 Reinert Emmerhoff 06.08.1971 Gular, IL 
Menn junior 1500 meter 2   1925 627 Sigurd Hystad Aakre 26.07.2007 FIL AKS-77 
Menn senior 1500 meter 2   1925 628 Sigve Jørgensen Lillebø 19.02.2006 Ask Friidrett 
Kvinner senior 1500 meter 3   1934 600 Ida Grytaas Forsmo 12.12.2004 Gular, IL 
Kvinner junior 1500 meter 3   1934 611 Julia Helene Rosenberg 05.09.2006 Varegg Fleridrett 
Kvinner senior 1500 meter 3   1934 629 Synne Heggøy Fjeldberg 28.02.2000 Gular, IL 
Kvinner junior 1500 meter 3   1934 630 Synne-Helen Torvund 23.04.2002 FRI IL 
Menn senior 400 meter 1 1 1945 632 Trygve Havro 20.12.1991 Gneist,IL 
Menn veteraner 400 meter 1 2 1945 624 Roger Eide 04.03.1980 Varegg Fleridrett 
Kvinner junior 400 meter 1 3 1945 591 Berit Vide Lindvall 01.10.2007 Varegg Fleridrett 
Kvinner veteraner 400 meter 1 4 1945 587 Anne Kvåle Bergesen 31.07.1981 Varegg Fleridrett 
Kvinner senior 5000 meter 1   1950 588 Anne-Mette Haugen Juuhl 12.07.1986 Gular, IL 
Kvinner senior 5000 meter 1   1950 597 Hannah Silgjerd 19.04.1999 Varegg Fleridrett 
Kvinner senior 5000 meter 1   1950 601 Ine Birgitte Nyhus 28.09.1994 Varegg Fleridrett 
Menn veteraner 5000 meter 1   1950 602 Ingar Romslo 13.09.1954 FRI IL 
Menn senior 5000 meter 1   1950 619 Noah Spjeld Martinsen 30.04.2004 Gneist,IL 
Gutter 12 Diskos     2000 586 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 
Jenter 11 Diskos     2000 614 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL 
Kvinner senior Diskos     2000 615 Matilde Roe 09.10.1996 FRI IL 
Menn senior Diskos     2000 616 Nicholas Coghill 03.01.1997 FRI IL 
 
   

Kalender

Juli
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

06.07.2022
Askokarusellen 3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

01.08.2022
Torstein Nesse Games

18:30 - 21:30

Arna idrettspark

15.08.2022
Askokarusellen 4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

29.08.2022
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

07.09.2022
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

21.09.2022
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark