Tidsskjema Askokarusellen på Arna idrettspark 18.mai

Til årets første Askokarusell på Arna idrettspark 18.mai er det påmeldt 46 utøvarar fordelt 95 startar. 800m utgår sidan det var ingen påmelde. Her er det endelege tidsskjemaet:

18:30 60m 18:30 alle (29 delt. 7 heat)
18:30 spyd 15 år og eldre (1 delt.) NB: kastfeltet
18:50 lengde 10 år og yngre (15 delt.)
18:55 liten ball 11-13 år (3 delt.) NB: kastfeltet
19:10 200m 11 år og eldre (13 delt. 3 heat)
19:25 3000m 15 år og eldre (7 delt. 1 heat)
19:25 kule 15 år og eldre kule (4 delt.)
19:30 liten ball 10 år og yngre (12 delt.) NB: kastfeltet
19:40 lengde 11 år og eldre (8 delt.)
20:10 300m hekk 14 år (1 delt.)

Deltakarliste med heat oppsett (trykk på "Les mer")

2022-05-17
Ove Leon Låstad
Klasse Øvelse Kl. Heat Bane Startnr Fornavn Etternavn Fødselsdato Org.tilhørighet
Menn senior 60 meter 1830 1 1 523 Jhonatan Wik 28.02.2006 Varegg Fleridrett
Menn veteraner Spyd 1830     547 Ørjan Moss 26.04.1971 FIL AKS-77
Gutter 8  60 meter 1835 2 1 507 Audun Loftås 30.06.2014 FRI IL
Gutter 8  60 meter 1835 2 2 510 Brede Eide Bergesen 26.02.2014 Varegg Fleridrett
Gutter 8  60 meter 1835 2 3 531 Liam Lien Hansen 06.02.2014 FRI IL
Gutter 8  60 meter 1835 2 4 533 Martin Dale 20.08.2014 FRI IL
Gutter 9 60 meter 1835 2 5 508 Ben-Liam Oksnes 08.05.2013 FRI IL
Gutter 9 60 meter 1835 2 6 540 Sander Ospehaug Borge 24.05.2013 FRI IL
Gutter 6 - 7  60 meter 1839 3 1 512 Edvin Knutar Holmedal 26.04.2015 FRI IL
Jenter 9 60 meter 1839 3 2 511 Cora Rose Saint 18.12.2013 Fana IL
Jenter 9 60 meter 1839 3 3 546 Vanessa Marie Wik 24.01.2013 FRI IL
Jenter 10 60 meter 1839 3 4 506 Astrid Engen Brakstad 31.05.2012 FRI IL
Jenter 10 60 meter 1839 3 5 536 Oda Wilhelmsen Iden 17.01.2012 FRI IL
Gutter 10 60 meter 1843 4 1 509 Bjørn Eilifsen Lauvås 22.12.2012 FRI IL
Gutter 10 60 meter 1843 4 2 519 Henrik Hansen Oppedal 01.03.2012 FRI IL
Gutter 10 60 meter 1843 4 3 524 Johannes Fredstad Hauso 10.08.2012 FRI IL
Gutter 10 60 meter 1843 4 4 526 Jon Kornelius Garvik 10.01.2012 FRI IL
Gutter 10 60 meter 1843 4 5 543 Sivert Osmundsen Djønne 01.05.2012 FRI IL
Gutter 11 60 meter 1847 5 2 529 Lars Magnus Lyngsgård-Monsen 28.06.2011 Lysekloster IL
Gutter 12 60 meter 1847 5 3 504 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL
Gutter 12 60 meter 1847 5 4 530 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL
Gutter 14 60 meter 1847 5 5 518 Finn Connor Saint 09.01.2008 Fana IL
Gutter 10 Lengde satssone 1850     509 Bjørn Eilifsen Lauvås 22.12.2012 FRI IL
Gutter 10 Lengde satssone 1850     519 Henrik Hansen Oppedal 01.03.2012 FRI IL
Gutter 10 Lengde satssone 1850     524 Johannes Fredstad Hauso 10.08.2012 FRI IL
Gutter 10 Lengde satssone 1850     526 Jon Kornelius Garvik 10.01.2012 FRI IL
Gutter 10 Lengde satssone 1850     543 Sivert Osmundsen Djønne 01.05.2012 FRI IL
Gutter 6 - 7  Lengde satssone 1850     512 Edvin Knutar Holmedal 26.04.2015 FRI IL
Gutter 8  Lengde satssone 1850     507 Audun Loftås 30.06.2014 FRI IL
Gutter 8  Lengde satssone 1850     510 Brede Eide Bergesen 26.02.2014 Varegg Fleridrett
Gutter 8  Lengde satssone 1850     531 Liam Lien Hansen 06.02.2014 FRI IL
Gutter 8  Lengde satssone 1850     533 Martin Dale 20.08.2014 FRI IL
Gutter 9 Lengde satssone 1850     508 Ben-Liam Oksnes 08.05.2013 FRI IL
Gutter 9 Lengde satssone 1850     540 Sander Ospehaug Borge 24.05.2013 FRI IL
Jenter 10 Lengde satssone 1850     506 Astrid Engen Brakstad 31.05.2012 FRI IL
Jenter 10 Lengde satssone 1850     536 Oda Wilhelmsen Iden 17.01.2012 FRI IL
Jenter 9 Lengde satssone 1850     546 Vanessa Marie Wik 24.01.2013 FRI IL
Jenter 11 60 meter 1851 6 2 532 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL
Jenter 11 60 meter 1851 6 3 545 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett
Jenter 13 60 meter 1851 6 4 513 Elise Andrea Bos 22.02.2010 Lysekloster IL
Jenter 13 60 meter 1851 6 5 514 Elise Sandvik Tornberg 04.11.2009 Tyrving IL
Jenter 13 60 meter 1851 6 6 520 Ida Eide Bergesen 13.07.2009 Varegg Fleridrett
Kvinner veteraner 60 meter 1855 7 2 505 Anne Kvåle Bergesen 31.07.1981 Varegg Fleridrett
Menn veteraner 60 meter 1855 7 3 525 Johnny Isaksen 03.10.1948 FRI IL
Menn veteraner 60 meter 1855 7 4 538 Roger Eide 04.03.1980 Varegg Fleridrett
Menn veteraner 60 meter 1855 7 5 547 Ørjan Moss 26.04.1971 FIL AKS-77
Gutter 12 Liten ball 1855     504 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL
Jenter 11 Liten ball 1855     532 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL
Jenter 11 Liten ball 1855     545 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett
Gutter 11 200 meter 1910 1 1 529 Lars Magnus Lyngsgård-Monsen 28.06.2011 Lysekloster IL
Gutter 12 200 meter 1910 1 2 504 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL
Gutter 12 200 meter 1910 1 3 530 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL
Jenter 11 200 meter 1914 2 1 532 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL
Jenter 11 200 meter 1914 2 2 545 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett
Jenter 13 200 meter 1914 2 3 514 Elise Sandvik Tornberg 04.11.2009 Tyrving IL
Jenter 13 200 meter 1914 2 4 520 Ida Eide Bergesen 13.07.2009 Varegg Fleridrett
Kvinner veteraner 200 meter 1918 3 2 505 Anne Kvåle Bergesen 31.07.1981 Varegg Fleridrett
Kvinner senior 200 meter 1918 3 3 522 Ingrid Sætre Ellingsen 16.11.2003 Norna-Salhus IL
Kvinner senior 200 meter 1918 3 4 503 Alexandra Martjushova Irgens 31.07.2006 Varegg Fleridrett
Menn senior 200 meter 1922 4 1 542 Sindre Strønstad-Løseth 10.11.2005 Gneist,IL
Menn senior 200 meter 1922 4 2 535 Nicolai Holdhus 29.08.2006 Gneist,IL
Menn senior 200 meter 1922 4 3 521 Ilunga Josue Kongolo 20.08.2002 Gneist,IL
Menn senior 200 meter 1922 4 4 517 Filip Holdhus 03.05.2004 Gneist,IL
Kvinner senior 3000 meter 1925 1 1 527 Julia Helene Rosenberg 05.09.2006 Varegg Fleridrett
Menn senior 3000 meter 1925 1 2 516 Espen Borge Joensen 18.08.1992 FRI IL
Menn senior 3000 meter 1925 1 3 534 Morten Weber 26.04.2000 ATS Buntentor Bremen
Menn senior 3000 meter 1925 1 4 539 Sander Kjøsnes Lie 18.05.1999 FRI IL
Menn senior 3000 meter 1925 1 5 541 Simon Enrique Morales 28.04.1994 Varegg Fleridrett
Menn senior 3000 meter 1925 1 6 548 Ådne Nesje Hernes 09.04.2002 Fana IL
Menn veteraner 3000 meter 1925 1 7 538 Roger Eide 04.03.1980 Varegg Fleridrett
Kvinner senior Kule 1925     515 Emelia Tveitå 03.03.2002 Otra IL
Menn veteraner Kule 1925     525 Johnny Isaksen 03.10.1948 FRI IL
Menn veteraner Kule 1925     544 Stein Fossen 03.11.1968 FRI IL
Menn veteraner Kule 1925     547 Ørjan Moss 26.04.1971 FIL AKS-77
Gutter 10 Liten ball 1930     519 Henrik Hansen Oppedal 01.03.2012 FRI IL
Gutter 10 Liten ball 1930     524 Johannes Fredstad Hauso 10.08.2012 FRI IL
Gutter 10 Liten ball 1930     526 Jon Kornelius Garvik 10.01.2012 FRI IL
Gutter 10 Liten ball 1930     543 Sivert Osmundsen Djønne 01.05.2012 FRI IL
Gutter 6 - 7  Liten ball 1930     512 Edvin Knutar Holmedal 26.04.2015 FRI IL
Gutter 8  Liten ball 1930     507 Audun Loftås 30.06.2014 FRI IL
Gutter 8  Liten ball 1930     510 Brede Eide Bergesen 26.02.2014 Varegg Fleridrett
Gutter 8  Liten ball 1930     531 Liam Lien Hansen 06.02.2014 FRI IL
Gutter 9 Liten ball 1930     508 Ben-Liam Oksnes 08.05.2013 FRI IL
Gutter 9 Liten ball 1930     540 Sander Ospehaug Borge 24.05.2013 FRI IL
Jenter 10 Liten ball 1930     506 Astrid Engen Brakstad 31.05.2012 FRI IL
Jenter 9 Liten ball 1930     546 Vanessa Marie Wik 24.01.2013 FRI IL
Gutter 14 Lengde 1940     518 Finn Connor Saint 09.01.2008 Fana IL
Menn senior Lengde 1940     537 Oscar Barikmo Stuhr 18.04.2005 Fana IL
Gutter 11 Lengde satssone 1940     529 Lars Magnus Lyngsgård-Monsen 28.06.2011 Lysekloster IL
Gutter 12 Lengde satssone 1940     504 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL
Jenter 11 Lengde satssone 1940     532 Maia Loftås 24.12.2011 FRI IL
Jenter 11 Lengde satssone 1940     545 Tuva Eide Bergesen 10.10.2011 Varegg Fleridrett
Jenter 12 Lengde satssone 1940     528 Julianne Olava Brusdal Gangdal 12.12.2010 FRI IL
Jenter 13 Lengde satssone 1940     514 Elise Sandvik Tornberg 04.11.2009 Tyrving IL
Gutter 14 300 meter hekk 2010 1 1 518 Finn Connor Saint 09.01.2008 Fana IL
 
   

Kalender

Mai
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

12.06.2022
Asko-lekene

12:30 - 15:00

Arna idrettspark

22.06.2022
Askokarusellen 2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

06.07.2022
Askokarusellen 3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

01.08.2022
Torstein Nesse Games

18:30 - 21:30

Arna idrettspark

15.08.2022
Askokarusellen 4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

29.08.2022
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

07.09.2022
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

21.09.2022
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark