Resultat seriestevne i hopp utan tilløp 21.feb.

Det blei arrangert seriestevne i hopp utan tilløp 21.feb. i gymsalen på Garnes ungdomsskule. Resultatliste:

2022-02-17
Ove Leon Låstad
Resultatliste: 21-02-22 År Klubb Res  
           
Rekrutt Lengde u.t.        
  Brage M. Pedersen 2012 Fri IL 1,26  
  Audun Garnaas 2012 Fri IL 1,31  
  Henrik Oppedal 2012 Fri IL 1,43  
  Tia B. Kvam 2013 Fri IL 1,16  
  Sivert Djønne 2012 Fri IL 1,39  
  Emilie B. Kvarnes 2014 Fri IL 1,18  
  Audun Loftås 2014 Fri IL 1,16  
           
J11 Lengde u.t.        
1 Maia Loftås 2011 Fri IL 1,27  
           
J14 Lengde u.t.        
1 Amalie Hillern 2008 Fri IL 1,23  
           
G12 Lengde u.t.        
1 Adrian Kalsaas 2010 Fri IL 1,64  
2 Mathias Matre 2010 Fri IL 1,63  
           
G18-19 Lengde u.t.        
1 Lars Magnus Birketveit 2004 Fri IL 2,47  
2 Thord Flatebø Iversen 2003 Fri IL 2,27  
           
MV45-49 Lengde u.t.        
1 Morten Solheim 1976 Fri IL 2,47  
           
MV60-64 Lengde u.t.        
1 Steinar Lohne 1962 Fri IL 2,17  
           
MV70-74 Lengde u.t.        
1 Magnus Skjoldal 1949 Fri IL 2,22  
           
KV65-69 Lengde u.t.        
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 Fri IL 1,56  
           
Rekrutt Høyde u.t.        
  Brage M. Pedersen 2012 Fri IL 0,70  
  Audun Garnaas 2012 Fri IL 0,65  
  Henrik Oppedal 2012 Fri IL 0,70  
  Tia B. Kvam 2013 Fri IL 0,70  
  Sivert Djønne 2012 Fri IL 0,75  
  Emilie B. Kvarnes 2014 Fri IL 0,65  
  Audun Loftås 2014 Fri IL 0,60  
           
G12 Høyde u.t.        
1 Mathias Matre 2010 Fri IL 0,85 ingen riv på sist klarte høyde
2 Adrian Kalsaas 2010 Fri IL 0,85 ett riv på sist klarte høyde
           
J11 Høyde u.t.        
1 Maia Loftås 2011 Fri IL 0,70  
           
KV65-69 Høyde u.t.        
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 Fri IL 0,80  

Kalender

Februar
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345

Aktiviteter

08.02.2023
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

01.03.2023
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

13.03.2023
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

29.03.2023
Fristafetten

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

22.05.2023
Askokarusellen 1

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

11.06.2023
Askolekene

12:30 - 15:00

Arna idrettspark

21.06.2023
Askokarusellen 2

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

05.07.2023
Askokarusellen 3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

14.08.2023
Askokarusellen 4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

28.08.2023
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

06.09.2023
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

18.09.2023
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

07.10.2023
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes