Tidsskjema Askokarusellen 20.mai

Det er påmeldt 55 deltakarar fordelt på 79 startar til Askokarusellen på Arna idrettspark 20.mai. I tillegg vil det kome ein del rekruttar som kan melde seg på stevnedagen.
Heatoppsett på 800m og 3000m er også klart. Gje beskjed ved henting av startnummer om eventuelt bytting av heat. NB: maks 15 i kvart heat på 3000m.

2021-05-19
Ove Leon LÃ¥stad

Oppdatert tidsskjema:
18:30 60m veteranar (1 heat)
18:34 60m kvinner junior (1 heat)
18:38 60m g/j 10-14 år (2 heat)
18:45 60m rekrutt 6-9 år (ant. heat?)
18:45 Lengde G14 + veteran 
19:00 Lengde satssone 6-13 år
19:15 100m (2 heat)
19:30 3000m (2 heat)
19:40 Liten ball 6-14 år
20:05 800m (2 heat)
20:20 300m (1 heat)
20:25 Kule
20:45 300m hekk (1 heat)
21:00 400m hekk (1 heat)

Heat oppsett 3000m

Klasse Øvelse Heat Kl. Stnr Etternavn Fornavn Org.tilhørighet
Menn junior 3000 meter 1 1930 8 Brattabø Sondre FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 1 Andersen Stian BFG Bergen Løpeklubb - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 3 Askeland Tor Johan Nedreberg Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 10 Christensen Børge Larsson Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 16 Gjesdal Jonas Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 20 Haugen Espen Irgens FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 25 Joensen Espen Borge FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 32 Lundberg Bjørn Rusten Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 50 Torgersen Fredrik Tordal Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 54 Wollan Axel Henrik Johan Oslostudentenes IK - Friidrett
Menn senior 3000 meter 1 1930 55 Aasen Andre BFG Bergen Løpeklubb - Friidrett
Kvinner senior 3000 meter 2 1945 15 Færø Bertine-Helene Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner senior 3000 meter 2 1945 40 Reigstad Vigdis Gaupholm FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 2 Andresen Trygve Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 4 Aunebakk Magne Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 6 Berg Mathias Daltveit FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 11 Djønne Jon Ivar Mjelde FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 30 Lie Sander Kjøsnes FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 37 Pettersson Karl Erik FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 47 Sælen Christer FRI IL - Friidrett
Menn senior 3000 meter 2 1945 53 Viksund Martin Hjørdrup BFG Bergen Løpeklubb - Friidrett
Menn veteraner 3000 meter 2 1945 18 Hauge Arvid Eikanger IL - Friidrett
Menn veteraner 3000 meter 2 1945 31 Lindberg Geir Eero Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn veteraner 3000 meter 2 1945 48 Sæterdal Nils Tore FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 3000 meter 2 1945 52 Vestrheim Eirik FRI IL - Friidrett

Heat oppsett 800m

Klasse Øvelse Heat Kl. Stnr Etternavn Fornavn Org.tilhørighet
Kvinner junior 800 meter 1 2005 27 Knutsen Thea Charlotte Varegg Fleridrett - Friidrett
Kvinner junior 800 meter 1 2005 51 Torvund Vilde-Sofie FRI IL - Friidrett
Kvinner senior 800 meter 1 2005 19 Hauge Julia Eikanger IL - Friidrett
Kvinner senior 800 meter 1 2005 41 Rosenberg Julia Helene Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn senior 800 meter 1 2005 47 Sælen Christer FRI IL - Friidrett
Menn junior 800 meter 2 2012 9 Bringedal Bård Eikemo Varegg Fleridrett - Friidrett
Menn junior 800 meter 2 2012 29 Lie Lukas Landro Gular, IL - Friidrett
Menn veteraner 800 meter 2 2012 12 Engesæt Knut Arve FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 800 meter 2 2012 17 Gunby Haakon Lambert FRI IL - Friidrett
Menn veteraner 800 meter 2 2012 18 Hauge Arvid Eikanger IL - Friidrett

Kalender

November
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

08.12.2021
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

19.01.2022
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

09.02.2022
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

02.03.2022
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass