Gavepremier Arnaløpet

Vinnere av gavepremier fra Sport 1 og Janus er trukket.

Premiene kan hentes hos Sport 1 på Øyrane Torg.

Gratulerer!

Liste med navn vinnere under "Les mer"

2020-09-03
Jarle

 

Gavepremier 
ArnaløpUken 2020
Premie nr.  Vare Navn på vinner
1 Polar Ignite treningsklokke med gps    Ada Engesæt
2 Camelbak tur/løpesekk 10L ink drikkebelg(2L) med slange  Sindre Pedersen
3 Polar Unite treningsklokke  Maria Nesse
4 Jr-Gear sovepose med primaloft fylling  Sebastian Nikolai Birketveit
5 Jr-Gear sovepose med primaloft fylling  Bergitte Ottesen
6 Primus stormkjøkken ink. brenner  Harald Skjerping
7 Nike Pegasus 37 løpesko herre  Brage Nielsen
8 Nike Pegasus 37 løpesko dame  Kathtrine Birkeland Djønne
9 Amazonas hengekøye ink. myggnetting  Lisbesth Hammersland
10 Amazonas hengekøye ink. myggnetting  Margun Sørvik
11 Ulltrøye dame Tonje Lien Sletten
12 Ulltrøye herre Monica Vågenes Skjelbreid
13 Under Armour treningsgenser herre  Steinar Lohne
14 Craft treningsgenser dame  Daniel  Aasen Bruland
15 Craft t-skjorte dame  Christine Mjelde
16 Craft t-skjorte herre  Tuva Skar Øgaard
17 Nike treningstskjorte gutt  Torstein Olai Mastervik
18 Hummel treningstskjorte jente  Pernille Brodahl Hope
     
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Kalender

September
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

14.10.2020
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

28.10.2020
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

31.10.2020
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes-Risnes-Garnes

11.11.2020
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

09.12.2020
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

20.01.2021
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

10.02.2021
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

03.03.2021
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass