Tidsskjema og startlister for Askokarusellen 12.aug.

18:00 Høgde alle klassar (6 delt. + eventuelt rekruttar)

18:15 60m hekk 76,2 cm (7m) G/J 12 år (1 heat m/3 delt.)

18:25 60m hekk 76,2 cm (7,5m) J14 år (1 heat m/1 delt.)

18:40 80m hekk 76,2 cm (8m) J15-16 år (1 heat m/4 delt.)

18:45 Kule rekruttar (? delt.)

18:55 80m hekk 84,0 cm (8m) G14 år (1 heat m/1 delt.)

19:15 Kule 11 år og eldre (7 delt)

19:15 60m alle klassar (3 heat + eventuelt rekruttheat) (dei yngste først)

19:40 200m 11 år og eldre (4 heat, dei yngste først)

20:10 1 engelsk mil for senior (2 heat, det beste først)

20:30 3000m 15 år og eldre (2 heat, det beste først)

21:00 800m 14 år og eldre (3 heat, det beste først)

 

Totalt 93 deltakarar fordelt på 113 startar.

NB: påmeldig for rekruttar 9 år og yngre skjer arrangementsdagen, slik at det kan kome nokre ekstra deltakarar i høgde, kule og på 60m.

PS: Løpsøvingane vil bli video-filma og publisert på YouTube etter stevnet. Vi har dessverre ikkje utstyr til å tilby ´live streaming´.

2020-08-11
Ove Leon Låstad

Startliste Askokarusellen 12.aug. med heatfordeling i løp.
PS. Alle deltakarane må hente startnummer på baksida av hovudtribunen.
NB: dei som deltar på 1 engelsk mil (1609m) er nødt til å fullføre for å få godkjent passeringstid på 1500m.
Vi minner om at alle mellom 13 og 80 år må ha godkjent heilårslisens for å kunne delta.

Klasse Øvelse Heat Fornavn Etternavn Org.tilhørighet
Menn senior 1609 meter 1 Anders Bjørndal Gneist,IL
Menn senior 1609 meter 1 Bjørnar Sandnes Lillefosse Gular, IL
Menn senior 1609 meter 1 Jacob Boutera Gular, IL
Menn senior 1609 meter 1 Jon Temesgen Overå Sætre Gneist,IL
Menn senior 1609 meter 1 Jonas Lillejord Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 1 Mats Hauge Gular, IL
Menn senior 1609 meter 1 Narve Gilje Nordås Sandnes IL
Menn senior 1609 meter 1 Sondre Arne Hoff Gular, IL
Menn senior 1609 meter 1 Trygve Feidje Mjelde Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 2 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL
Kvinner senior 1609 meter 2 Astrid Helene Olafsdottir FRI IL
Menn senior 1609 meter 2 Christer Sælen FRI IL
Kvinner senior 1609 meter 2 Eli Anne Dvergsdal Gneist,IL
Menn senior 1609 meter 2 Espen Irgens Haugen FRI IL
Menn senior 1609 meter 2 Gisle Raknes Osterøy IL
Kvinner senior 1609 meter 2 Hanne Elisabeth Liland Varegg Fleridrett
Menn senior 1609 meter 2 Kjetil Monstad Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 2 Kjetil Stokke Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 2 Lars Schjølberg Evensen Fana IL
Kvinner senior 1609 meter 2 Mirjam Mjelde Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 2 Noah Birkeland Raknes Osterøy IL
Menn senior 1609 meter 2 Odd Andre Byrknes FRI IL
Menn senior 1609 meter 2 Per Ole Mostrøm Osterøy IL
Kvinner senior 1609 meter 2 Ragnhild Guri Korneliussen FRI IL
Jenter 13 200 meter 1 Emilie Kongshaug Norna-Salhus IL
Gutter 12 200 meter 1 Gabriel Garnes FRI IL
Gutter 13 200 meter 1 Håvard Nøttestad Fana IL
Gutter 12 200 meter 1 Kirill Eikanger Gneist,IL
Gutter 11 200 meter 1 Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL
Gutter 14 200 meter 1 Tristan Ahmer Mjøsdalen IL
Kvinner junior 200 meter 2 Anne Øi Tharaldsen Danielsen Norna-Salhus IL
Kvinner junior 200 meter 2 Nicoline Pallesen Coulson Fyllingen IL (Allianse)
Kvinner junior 200 meter 2 Tiril Bergheim Norna-Salhus IL
Kvinner junior 200 meter 2 Tomine Svendheim FRI IL
Menn junior 200 meter 3 Agash Thileep Norna-Salhus IL
Menn junior 200 meter 3 Sebastian Røed Hovland Fana IL
Menn junior 200 meter 3 Thord Flatebø Iversen FRI IL
Menn senior 200 meter 3 Tor-Junor Kringstad Vedde Gular, IL
Menn senior 200 meter 3 Torbjørn Lysne Gular, IL
Menn veteraner 200 meter 4 Johnny Isaksen FRI IL
Menn senior 3000 meter 1 Anders Jakobsen Sommer Varegg Fleridrett
Menn senior 3000 meter 1 Bjørn Rusten Lundberg Varegg Fleridrett
Menn senior 3000 meter 1 Børge Bjørsvik Larsson Varegg Fleridrett
Menn veteraner 3000 meter 1 Kristian Nestor Jarnung Norna-Salhus IL
Menn senior 3000 meter 1 Kristoffer Johnson Ask 
Menn junior 3000 meter 1 Noah Spjeld Martinsen Gneist,IL
Menn veteraner 3000 meter 1 Øyvind Loftås FRI IL
Menn senior 3000 meter 1 Stian Kristoffer Moss Gneist,IL
Menn junior 3000 meter 1 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL
Menn senior 3000 meter 1 Tor Johan Nedreberg Askeland Varegg Fleridrett
Kvinner junior 3000 meter 2 Anna Hanstveit Mjøsdalen IL
Menn veteraner 3000 meter 2 Arne Korneliussen FRI IL
Menn senior 3000 meter 2 Axel Henrik Johan Wollan Oslostudentenes IK
Kvinner junior 3000 meter 2 Emma Hanstveit Mjøsdalen IL
Kvinner junior 3000 meter 2 Hanne Stamnesfet Næss Ask 
Menn senior 3000 meter 2 Inge Magnar Skjerven Hauståker Osterøy IL
Kvinner senior 3000 meter 2 Karoline Loftås Osterøy IL
Menn senior 3000 meter 2 Kjetil Monstad Osterøy IL
Menn senior 3000 meter 2 Magne Aunebakk Varegg Fleridrett
Menn senior 3000 meter 2 Martin Kåstad Mjøsdalen IL
Kvinner veteraner 3000 meter 2 Ragnhild Guri Korneliussen FRI IL
Kvinner senior 3000 meter 2 Siren Gudvangen Rosenlund Varegg Fleridrett
Kvinner senior 3000 meter 2 Thea Charlotte Knutsen Varegg Fleridrett
Kvinner senior 3000 meter 2 Victoria Mjelde Hanstveit Mjøsdalen IL
Gutter 10 60 meter 1 Andreas Vladimir Sandin FRI IL
Gutter 14 60 meter 1 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF
Jenter 14 60 meter 1 Karoline Røed Hovland Fana IL
Gutter 12 60 meter 1 Kirill Eikanger Gneist,IL
Menn junior 60 meter 2 Agash Thileep Norna-Salhus IL
Menn junior 60 meter 2 Sebastian Røed Hovland Fana IL
Menn junior 60 meter 2 Thord Flatebø Iversen FRI IL
Menn veteraner 60 meter 3 Svein Arne Angvik FRI IL
Gutter 12 60 meter hekk 1 Jakob Amandussen Nitter Fana IL
Gutter 12 60 meter hekk 1 Kirill Eikanger Gneist,IL
Jenter 12 60 meter hekk 1 Mia Helene Gulbrandsen Gneist,IL
Jenter 14 60 meter hekk 2 Karoline Røed Hovland Fana IL
Jenter 15 80 meter hekk 1 Frida Sætrum Fana IL
Jenter 16 80 meter hekk 1 Julie Bakke Liland Norna-Salhus IL
Jenter 15 80 meter hekk 1 Lilli Margaret Gulbrandsen Gneist,IL
Jenter 15 80 meter hekk 1 Tomine Svendheim FRI IL
Gutter 14 80 meter hekk 2 Johannes Ottemo Reimers Bergens TF
Menn senior 800 meter 1 Brage Hanstveit Mjøsdalen IL
Menn junior 800 meter 1 Nikolai André Navdal Marøy FRI IL
Menn senior 800 meter 1 Sigurd Blom Breivik Gular, IL
Menn junior 800 meter 1 Thord Flatebø Iversen FRI IL
Menn senior 800 meter 1 Timmi Brandvik Anderl Gular, IL
Menn junior 800 meter 2 Tobias Allers-Hansen Gneist,IL
Menn junior 800 meter 1 Tobias Svendheim FRI IL
Menn senior 800 meter 1 Vincent Samuel Gjerde Viking, TIF
Menn junior 800 meter 2 Andreas Skulstad Størkson Gneist,IL
Menn junior 800 meter 2 Johannes Sture Ask 
Menn junior 800 meter 2 Jon-Anders Haukøy Gneist,IL
Menn junior 800 meter 2 Sigve Jørgensen Lillebø Ask 
Menn junior 800 meter 2 Yingnan Cai Gneist,IL
Kvinner senior 800 meter 3 Anita Iversen Lilleskare BFG Bergen Løpeklubb
Menn veteraner 800 meter 3 Arvid Hauge Eikanger IL
Kvinner senior 800 meter 3 Julia Hauge Eikanger IL
Menn veteraner 800 meter 3 Knut Arve Engesæt FRI IL
Menn senior 800 meter 3 Tore Hannisdal Osterøy IL
Kvinner veteraner 800 meter 3 Vigdis Gaupholm Reigstad FRI IL
Gutter 10 Høyde   Andreas Vladimir Sandin FRI IL
Jenter 13 Høyde   Emilie Kongshaug Norna-Salhus IL
Menn veteraner Høyde   Jakob Eirik Lothe Gloppen FIL
Kvinner senior Høyde   Malin Støyva Norna-Salhus IL
Gutter 11 Høyde   Mathias Kongshaug Norna-Salhus IL
Menn junior Høyde   Trym Lea Bakke Norna-Salhus IL
Gutter 10 Kule   Andreas Vladimir Sandin FRI IL
Menn veteraner Kule   Jakob Eirik Lothe Gloppen slag
Kvinner junior Kule   Johanne Leathem Fana IL
Gutter 14 Kule   Johannes Ottemo Reimers Bergens TF
Menn senior Kule   Kjetil Stokke Osterøy IL
Menn veteraner Kule   Stein Fossen FRI IL
Kvinner junior Kule   Tomine Svendheim FRI IL

 

 

Kalender

September
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

14.10.2020
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

28.10.2020
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

31.10.2020
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes-Risnes-Garnes

11.11.2020
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

09.12.2020
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

20.01.2021
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

10.02.2021
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

03.03.2021
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass