Resultatliste Askokarusellen 15.okt.

Forholda blei betre enn vervarselet under årets siste Askokarusell på Arna idrettspark, der Nora Midttun, Fri sette solid ny banerekord på 10000m for kvinner med 37,46,97. 

2019-10-15
Ove Leon Låstad
Resultatliste 15-10-19        
           
           
J15 200m        
Heat 1:J15+J17+KV40+KV45+MV60 Vind: 2,0    
1 Signe-Marie Torvund 2004 IL Fri 32,18  
           
J17 200m        
Heat 1:J15+J17+KV40+KV45+MV60 Vind: 2,0    
1 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 29,52  
           
KV40 200m        
Heat 1:J15+J17+KV40+KV45+MV60 Vind: 2,0    
1 Helene Torvund 1978 IL Fri 35,49  
           
KV45 200m        
Heat 1:J15+J17+KV40+KV45+MV60 Vind: 2,0    
1 Vigdis G. Reigstad 1973 IL Fri 30,04  
           
MV60 200m        
Heat 1:J15+J17+KV40+KV45+MV60 Vind: 2,0    
1 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 29,82  
           
J13 800m        
Heat 1:J13+KV45+G18-19+MV50        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 2,44,75  
           
KV45 800m        
Heat 1:J13+KV45+G18-19+MV50        
1 Vigdis G. Reigstad 1973 IL Fri 2,25,30  
           
G18-19 800m        
Heat 1:J13+KV45+G18-19+MV50        
1 Kristian Setre 2000 Osterøy IL 2,12,57  
           
MV50 800m        
Heat 1:J13+KV45+G18-19+MV50        
1 Erik Iden 1969 IL Fri 2,27,05  
           
MS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Jon Are Sundland 1978 IL Fri 9,38,59  
2 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL 10,43,09  
3 Bjarte Vik 1969 Osterøy IL 10,43,13  
4 Gisle Raknes 1970 Osterøy IL 11,29,64  
5 Haakon Gunby 1966 IL Fri 11,44,92  
6 Knut Arve Engeset 1964 IL Fri 11,59,61  
           
KS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Mirjam Mjelde 1969 Osterøy IL 12,33,46  
2 Astrid Olafsdottir 1964 IL Fri 12,55,29  
           
MS 10000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Tage Augustson 1989 Varegg Fleridrett 31,47,24  
2 Øyvind Loftås 1980 IL Fri 33,40,82  
3 Øyvind Bjordal 1972 Osterøy IL 34,39,94  
4 Henrik Heienberg 1989 Varegg Fleridrett 35,33,08  
5 Stig Atle Eide 1969 Varegg Fleridrett 36,14,16  
6 Christer Sælen 1981 IL Fri 37,48,03  
7 Michael Gunnarson 1970 Varegg Fleridrett 38,14,79  
  Sondre Øvre-Helland 1995 T&IF Viking DNF  
           
KS 10000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Nora Midttun 2001 IL Fri 37,46,97  
           
MV65 Høyde        
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 1,15  
           
J17 Lengde        
1 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 4,28 Vind 1,5
           
J15 Lengde        
1 Signe-Marie Torvund 2004 IL Fri 3,74 Vind 0,2
           
J13 Lengde m/planke        
1 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 4,20 Vind 1,9
           
MV45 Kule 7,27kg        
1 Kjetil Torvund 1970 IL Fri 8,19  
           
MV65 Kule 5kg        
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 8,02  
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

20.11.2019
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

11.12.2019
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

22.01.2020
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

12.02.2020
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

04.03.2020
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass