Resultatliste Askokarusellen 18.sep.

Det var fine forhold under Askokarusell-stevnet på Arna idrettspark 18.sep. Det kunne blitt norsk aldersrekord på 300m for jenter 13år av Tomine Svendheim (Fri), men dessverre så blei ho diskvalifisert for å ha kryssa over frå bane 3 til bane 2.

2019-09-21
Ove Leon Låstad
Stevne: Seriestevne        
Stevnested: Arna idrettspark        
Stevnedato: 18-09-19        
Arrangør IL Fri        
Kontaktperson: Ove Leon Låstad        
Telefon: 99272130        
Epost: llaastad@online.no        
Utendørs: Y        
Kommentar:          
           
Resultatliste 18-09-19        
           
Rekrutt 60m        
Heat 1:Rekrutt Vind: 0,0    
  Bjørn Eriksen 2012 IL Fri 14,02  
  Leon Hauge 2013 IL Fri 13,55  
  Isak Midttun 2012 IL Fri 12,86  
  Oda W. Iden 2012 IL Fri 11,88  
  Johan Birkeland Meland 2012 IL Fri 13,33  
  Johannes Hauso 2012 IL Fri 13,30  
           
Rekrutt 60m        
Heat 2:Rekrutt Vind: 0,0    
  Isabella Moberg-Wæhle 2011 IL Fri 12,58  
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 10,26  
  Jakob Lundgren 2009 IL Fri 10,90  
           
Rekrutt 60m        
Heat 3:Rekrutt Vind: 1,4    
  Adrian Kalsås 2010 IL Fri 11,25  
  Filip Johannessen 2010 IL Fri 11,34  
  Mathias Matre Lie 2010 IL Fri 12,16  
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 10,06  
           
J11 60m        
Heat 4:J11+J13+G13 Vind: 0,0    
1 Oda Urdal 2008 IL Fri 9,57  
           
J13 60m        
Heat 4:J11+J13+G13 Vind: 0,0    
1 Emma Bergheim 2006 IL Norna-Salhus 9,47  
           
G13 60m        
Heat 4:J11+J13+G13 Vind: 0,0    
1 Jhonatan Wik 2006 IL Norna-Salhus 8,91  
           
G14 60m        
Heat 5:G14+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Johan Indrekvam Simonsen 2005 IL Norna-Salhus 9,07  
2 Oskar Størksen Sæthre 2005 IL Norna-Salhus 10,79  
           
J14 60m        
Heat 5:G14+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Tiril Bergheim 2005 IL Norna-Salhus 9,36  
           
J15 60m        
Heat 5:G14+J14+J15 Vind: 0,0    
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 9,22  
           
MV70 60m        
Heat 6:MV70+KV60 Vind: 0,8    
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 9,79  
           
KV60 60m        
Heat 6:MV70+KV60 Vind: 0,8    
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 IL Norna-Salhus 10,89  
           
J12 100m        
Heat 1: J12+J13+G12 Vind: 0,0    
1 Birgitte Birkeland 2007 IL Norna-Salhus 14,42  
2 Emilie Kongshaug 2007 IL Norna-Salhus 15,05  
           
J13 100m        
Heat 1: J12+J13+G12 Vind: 0,0    
1 Emma Bergheim 2006 IL Norna-Salhus 15,47  
           
G12 100m        
Heat 1: J12+J13+G12 Vind: 0,0    
1 Adrian Hauge 2007 IL Fri 16,33  
           
J14 100m        
Heat 2:J14+G13+G14 Vind: -1,5    
1 Tiril Bergheim 2005 IL Norna-Salhus 15,34  
           
G13 100m        
Heat 2:J14+G13+G14 Vind: -1,5    
1 Jonathan Wik 2006 IL Norna-Salhus 14,69  
           
G14 100m        
Heat 2:J14+G13+G14 Vind: -1,5    
1 Emil Johan Helgesen 2005 IL Norna-Salhus 13,16  
2 Johan Indrekvam Simonsen 2005 IL Norna-Salhus 15,10  
           
KV60 100m        
Heat 6:MV70+KV60 Vind: 0,0    
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 IL Norna-Salhus 18,27  
           
J13 300m        
Heat 1:J13+G13+G14        
1 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 45,81  
  Tomine Svendheim 2006 IL Fri DQ Regel 163.3a
           
G13 300m        
Heat 1:J13+G13+G14        
1 Athish Ganeshallingam 2006 IL Norna-Salhus 42,21  
2 Jhonatan Wik 2006 IL Norna-Salhus 53,41  
           
G14 300m        
Heat 1:J13+G13+G14        
1 Emil Johan Helgesen 2005 IL Norna-Salhus 40,62  
           
J15 300m        
Heat 2:J15+G16        
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 47,94  
           
G16 300m        
Heat 2:J15+G16        
1 Kapsar Fjeldstad 2003 IL Norna-Salhus 37,59  
2 Thord Flatebø Iversen 2003 IL Fri 38,76  
           
J14 400m        
Heat 1:J14+G14        
1 Mathilde Handeland 2005 Fana IL 1,09,00  
           
G14 400m        
Heat 1:J14+G14        
1 Johannes Hopland 2005 FIL AKS-77 59,41  
           
G16 400m        
Heat 2:G16+G18-19        
1 Thomas Strømstad-Løseth 2003 IL Gneist 51,34  
2 Kristoffer Hopland 2003 FIL AKS-77 53,57  
3 Tobias Allers-Hansen 2003 IL Gneist 53,91  
4 Filip Holdhus 2003 IL Gneist 55,84  
           
G18-19 400m        
Heat 2:G16+G18-19        
1 Martin Mæle 2000 IL Gneist 53,25  
           
G11 600m        
Heat 1:G11+G13+G14        
1 Andreas Bruvik 2008 IL Fri 2,23,58  
           
G13 600m        
Heat 1:G11+G13+G14        
1 Alexander ? 2006 IL Norna-Salhus 1,50,94  
           
G14 600m        
Heat 1:G11+G13+G14        
1 Magne Bratland 2005 IL Norna-Salhus 2,04,64  
           
J17 600m        
Heat 2:J17+KV45        
1 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 1,51,52  
           
KV45 600m        
Heat 2:J17+KV45        
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 1,47,52  
           
J13 1500m        
Heat 1:J13+G14        
1 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 5,37,89  
           
G14 1500m        
Heat 1:J13+G14        
1 Mads Raknes 2005 IL Norna-Salhus 4,47,43  
           
G15 1500m        
Heat 2:G15+J18-19+MS+MV75        
1 Tobias Svendheim 2004 IL Norna-Salhus 4,29,88  
           
J18-19 1500m        
Heat 2:G15+J18-19+MS+MV75        
1 Margit Jøsendal 2001 FiL AKS-77 5,58,18  
           
MS 1500m        
Heat 2:G15+J18-19+MS+MV75        
1 Aleksander Meyer 2005 IL Norna-Salhus 4,38,48  
  Christer Sælen 1981 IL Fri DNF  
           
MV75 1500m        
Heat 2:G15+J18-19+MS+MV75        
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 6,09,38  
           
MS 5000m        
Heat 1: MS+KS        
1 Øyvind Loftås 1980 IL Fri 16,20,77  
2 Morten Kolltveit 1988 Tørvikbygd IL 16,57,88  
3 Espen Borge Joensen 1992 IL Fri 18,56,35  
4 Helge Lidtun 1984 Osterøy IL 20,11,77  
5 Harry Tunestveit 1943 IL Fri 27,52,77  
           
KS 5000m        
Heat 1: MS+KS        
1 Amalie Joensen 1996 IL Norna-Salhus 18,56,46  
           
Rekrutt Lengde sone 0,5m        
  Bjørn Eilifsen 2012 IL Fri 2,19  
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 3,11  
  Andrian Kalsaas 2010 IL Fri 2,52  
  Filip Johannessen 2010 IL Fri 2,03  
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 3,03  
  Jakob Lundgren 2009 IL Fri 2,55  
  Johan Birkeland Meland 2012 IL Fri 2,21  
  Johannes Hauso 2012 IL Fri 1,49  
  Oda W. Iden 2012 IL Fri 2,37  
  Isabelle Moberg-Wæhle 2011 IL Fri 2,18  
           
J11 Lengde sone 0,5m        
1 Oda J. Urdal 2008 IL Fri 3,52 Vind 0,0
           
J12 Lengde sone 0,5m        
1 Emilie Kongshaug 2007 IL Norna-Salhus 4,30 Vind 0,0
           
J18-19 Tresteg        
1 Marianne Fedje Mjelde 2001 Osterøy IL 10,77 Vind 0,0
           
Rekrutt Liten ball 150g        
  Bjørn Eilifsen 2012 IL Fri 7,31  
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 24,19  
  Andrian Kalsaas 2010 IL Fri 17,12  
  Filip Johannessen 2010 IL Fri 19,80  
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 26,72  
  Jakob Lundgren 2009 IL Fri 21,27  
  Johan Birkeland Meland 2012 IL Fri 10,13  
  Johannes Hauso 2012 IL Fri 8,27  
  Mathias Matre Lie 2010 IL Fri 10,58  
  Isabelle Moberg-Wæhle 2011 IL Fri 10,36  
  Leon Hauge 2013 IL Fri 10,77  
           
J12 Liten ball 150g        
1 Birgitte Birkeland 2007 IL Norna-Salhus 26,59  
           
J13 Liten ball 150g        
1 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 41,56  
           
G12 Liten ball 150g        
1 Adrian Hauge 2007 IL Fri 34,22  
           
MS Kule 7,27kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 11,21  
           
MV70 Kule 4kg        
1 Per Helge Iversberg 1949 IL Fri 9,71  
2 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 9,14  
3 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 7,59  
           
KV40 Kule 4kg        
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 8,96  
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

20.11.2019
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

11.12.2019
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

22.01.2020
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

12.02.2020
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

04.03.2020
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass