Resultat frå Friidrettens dag - Skuleløpet på Arna idrettspark 4.sep.

Regnet la ein dempar på deltakinga under årets Friidrettens dag - Skuleløpet på Arna idrettspark. I alt 93 barn i alderen 6-9 år deltok i 3-kamp (60m, lengde og liten ball) og 41 i aldersgruppa 10-12 år sprang 200m. 

2019-09-05
Ove Leon Låstad

Totalt hadde Garnes barneskule 76 deltakarar, Ådnamarka skule 47, Trengereid skule 6 og Lone skule 5. Det kom ingen frå Ytre Arna skule. Kun jenter sprang 200m i 7.klassen.
Etter den ordinære Friidrettens dag - Skuleløpet var det innlagt 3 øvingar for junior, senior og veteran. På 200m løpte veteranane Magnus Skjoldal og Johnny Isaksen (begge Fri) inn til 30,85 og 35,19 i motvind -1,2. Signe Marie Torvund, Fri var einaste deltakar på 800m med tida 2,47,98 medan på 3000m noterte Arvid Hauge, Eikanger IL, 12,40,68.

Resultatliste 3-kamp 1-4.klasse
Klasse Namn Skule Deltatt
1 Ada Brekke Garnes Deltatt
1 Aurelia Zielinska Garnes Deltatt
1 Edvard Nordang Ådnamarka Deltatt
1 Eilif Kroken Andersen Garnes Deltatt
1 Eirik Dale Romslo Garnes Deltatt
1 Emrik Langhelle Ådnamarka Deltatt
1 Julian Tunestveit Trengereid Deltatt
1 Kasper Eliassen Garnes Deltatt
1 Leon Hauge Lone Deltatt
1 Leon Rogala Garnes Deltatt
1 Live Rolland Garnes Deltatt
1 Lorens Lunde Garnes Deltatt
1 Malvin Aase Romslo Ådnamarka Deltatt
1 Malvin Myklebust Garnes Deltatt
1 Martin Garnes Garnes Deltatt
1 Mathilde Hauge Lone Deltatt
1 Meline Mjelde Svøsam Garnes Deltatt
1 Mina Tawfik Lone Deltatt
1 Nicola Zactonska Garnes Deltatt
1 Nikola Zatanska Garnes Deltatt
1 Rasmus Stokknes Ådnamarka Deltatt
1 Sander Borge Ådnamarka Deltatt
1 Sunniva Hagelin Nybø Garnes Deltatt
1 Tia Kvam Garnes Deltatt
1 Ulrik Romslo-Paulsen Garnes Deltatt
1 Vanessa Wik Ådnamarka Deltatt
2 Alma Hjartnes Naavik Ådnamarka Deltatt
2 Anna Emelie Mjelstad Orvedal Garnes Deltatt
2 Anna Tunestveit Garnes Deltatt
2 Arissa Hasloum Garnes Deltatt
2 Åshild Vestrheim Garnes Deltatt
2 Bjørn Eilifsen Ådnamarka Deltatt
2 Clara Fagernes Garnes Deltatt
2 Emil Gundersen Ådnamarka Deltatt
2 Emilie Nesse Blomdal Garnes Deltatt
2 Emine Håvik Johannessen Ådnamarka Deltatt
2 Henrik Oppedal Garnes Deltatt
2 Hilde Fylkesnes Ådnamarka Deltatt
2 Ingrid Aasen Garnes Deltatt
2 Isak Midtun Trengereid Deltatt
2 Jaran Tunes Garnes Deltatt
2 Johannes Hauso Ådnamarka Deltatt
2 Linnea Hauge Garnes Deltatt
2 Linus Eknes Ådnamarka Deltatt
2 Lykke Dahlberg Garnes Deltatt
2 Maja Syversen Garnes Deltatt
2 Mari Hausvik Garnes Deltatt
2 Mille Bingen Garnes Deltatt
2 Nesrin Mustofa Mussa Ådnamarka Deltatt
2 Noah Reigstad Ådnamarka Deltatt
2 Oda Iden Ådnamarka Deltatt
2 Ramona Stokknes Ådnamarka Deltatt
2 Sofie Fauske Garnes Deltatt
2 Theo Fredheim Garnes Deltatt
2 Tor Leonard Hansen Garnes Deltatt
2 Tuva Skinlo Vindal Ådnamarka Deltatt
3 Aslak Vestrheim Garnes Deltatt
3 Didrik Oppedal Garnes Deltatt
3 Edwin Eliassen Garnes Deltatt
3 Hanne Skulstad Trengereid Deltatt
3 Ida Djønne Garnes Deltatt
3 Kristin Brattabø Garnes Deltatt
3 Leonard Brekke Garnes Deltatt
3 Liender Rolland Garnes Deltatt
3 Malene Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
3 Malvin Haga Garnes Deltatt
3 Maria Rysstalsnes Garnes Deltatt
3 Thea Olsen Garnes Deltatt
3 Torje Stenero Garnes Deltatt
4 Andreas Sandin Ådnamarka Deltatt
4 Celina Skulstad Trengereid Deltatt
4 Eimund Jonsund Ådnamarka Deltatt
4 Eivind Sæbø Ådnamarka Deltatt
4 Henrik Unneland Ådnamarka Deltatt
4 Jenny Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
4 Johannes Mjelstad Orvedal Garnes Deltatt
4 Kine Johannesen Garnes Deltatt
4 Konrad Myklebust Garnes Deltatt
4 Kristine M. Jensen Garnes Deltatt
4 Larke Melle Ådnamarka Deltatt
4 Lars Andreas Jensen Ådnamarka Deltatt
4 Levi Rørbakken Ådnamarka Deltatt
4 Lilly Garnes Garnes Deltatt
4 Linnea Ellingsen Garnes Deltatt
4 Marius Fleten Garnes Deltatt
4 Markus Minde Ådnamarka Deltatt
4 Milan Longvastøl Ådnamarka Deltatt
4 Niklas Ørskov Ådnamarka Deltatt
4 Sigurd Hagelin Nybø Garnes Deltatt
4 Tiril Akselberg Ådnamarka Deltatt
4 Ulrik Lillefosse Garnes Deltatt
4 Vilde Faugstad Kaldestad Garnes Deltatt
4 Viljar Aasen Garnes Deltatt
 
   
Klasse Øving Heat Namn Skule  Resultat
5.kl gutter 200m 1 Isak Fagernes Garnes  44,02 
5.kl gutter 200m 1 Erwin Nowaztsky Garnes  34,37 
5.kl gutter 200m 1 Markus Oppedal Garnes  38,06 
5.kl gutter 200m 1 Mats Tvedt Flatabø Garnes  40,62 
5.kl gutter 200m 1 Lars Kleppe Hårvik Garnes  37,71 
5.kl gutter 200m 1 Vegard Heindal Trengereid  38,81 
5.kl gutter 200m 2 Ulrik Eriksson Ådnamarka  45,32 
5.kl gutter 200m 2 Jonas Urdal Lone  35,60 
5.kl gutter 200m 2 Jacob Gjellesvik Lundgren Garnes  40,91 
5.kl jenter 200m 1 Sofie Dale Romslo Garnes  39,83 
5.kl jenter 200m 1 Jenny Garnes Garnes  44,23 
5.kl jenter 200m 1 Marie Knutsen Garnes  43,64 
5.kl jenter 200m 1 Frida Haga Garnes  41,82 
5.kl jenter 200m 1 Julie Sygnesand Garnes  47,06 
5.kl jenter 200m 1 Olivia Lothe Garnes  52,47 
5.kl jenter 200m 2 Hayam Unarchichi Rouicka Garnes  44,62 
5.kl jenter 200m 2 Andrine Venheim Garnes  54,03 
5.kl jenter 200m 2 Maria Mjelde Garnes  41,62 
6.kl gutter 200m 1 Gabriel Garnes Garnes  34,08 
6.kl gutter 200m 1 Niklas Midttun Trengereid  43,30 
6.kl gutter 200m 1 Noah H. Johannessen Garnes  38,57 
6.kl gutter 200m 1 Elias Skimlo Vindal Ådnamarka  51,12 
6.kl gutter 200m 1 Matthias Tenden-Vie Ådnamarka  39,42 
6.kl gutter 200m 1 Eirik Brattabø Garnes  45,06 
6.kl gutter 200m 2 Brynjar Einaas Ådnamarka  39,83 
6.kl gutter 200m 2 Leander Garnes Garnes  38,99 
6.kl gutter 200m 2 Matias Hovden Garnes  34,59 
6.kl jenter 200m 1 Maria Kjeilen Ådnamarka  35,42 
6.kl jenter 200m 1 Nora A. Nordbø Ådnamarka  38,73 
6.kl jenter 200m 1 Marte A. Nordbø Ådnamarka  41,61 
6.kl jenter 200m 1 Liv Mari Hauso Ådnamarka  42,77 
6.kl jenter 200m 1 Oda Urdal Lone  33,18 
6.kl jenter 200m 1 Nora Faugstad Kaldestad Garnes  43,64 
6.kl jenter 200m 2 Amalie Eikevik Øyer Ådnamarka  40,58 
6.kl jenter 200m 2 Siren Valestrand Ness Ådnamarka  35,97 
7.kl jenter 200m 1 Lana Longvastøl Ådnamarka  37,06 
7.kl jenter 200m 1 Betelhem Belag Ådnamarka  46,19 
7.kl jenter 200m 1 Emma Ellefsen Ådnamarka  42,11 
7.kl jenter 200m 1 Selma Bakke Myklebust Ådnamarka  41,36 
7.kl jenter 200m 1 Tiril Iversen Haukeland Ådnamarka  36,07 
7.kl jenter 200m 1 Lisa Hansen Fadnes Ådnamarka  33,25 
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301

Aktiviteter

20.11.2019
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

11.12.2019
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

22.01.2020
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

12.02.2020
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

04.03.2020
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass