Resultat seriestevne AIP 19.sep

Det blei ikkje den store deltakinga i kveld pga veret, men takk til dommarar, funksjonærar og utøvarar som var med.

2018-09-19
Ove Leon Låstad
Resultatliste 16.09.2018          
             
             
Rekrutt 60m          
Heat 1:Rekrutt Vind: -1,3      
  Storm Rystad 2009 IL Fri 10,64    
  Jonas Amdal 2009 IL Fri 13,22    
  Oda Urdal 2008 IL Fri 10,02    
  Jonas Urdal 2009 IL Fri 11,05    
  Fredrik Grindheim-Hustveit 2009 IL Fri 13,20    
             
Rekrutt Lengde          
  Storm Rystad 2009 IL Fri 2,50 vind 1,0  
  Jonas Amdal 2009 IL Fri 1,51 vind -1,5  
  Oda Urdal 2008 IL Fri 3,15 vind -2,4  
  Jonas Urdal 2009 IL Fri 2,80 vind 1,1  
  Fredrik Grindheim-Hustveit 2009 IL Fri 2,39 vind -1,3  
  Arne Johan Søvde 2010 IL Fri 1,94 vind -0,4  
             
Rekrutt Liten ball 150g          
  Storm Rystad 2009 IL Fri 29,24    
  Jonas Amdal 2009 IL Fri 17,27    
  Fredrik Grindheim-Hustveit 2009 IL Fri 11,61    
  Arne Johan Søvde 2010 IL Fri 9,33    
             
MV65 60m          
Heat  1:MV65 Vind: -3,0      
1 Magnus Skjoldal 1949 IL Fri 8,91    
2 Jacob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 10,82    
             
MV65 100m          
Heat  1:MV Vind: 0,3      
1 Magnus Skjoldal 1949 IL Fri 15,04    
             
J14 300m          
Heat  1:J14+G17          
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 50,69    
             
G17 300m          
Heat 1:J14+G17          
1 Joakim Jespersen 2001 Osterøy IL 42,18    
             
MV55 800m          
Heat 1:MV+G15          
1 Kurt Vatle 1959 Osterøy IL 2,44,51    
             
G15 800m          
Heat 1:MV+G15          
1 Jon Anders Haukøy 2004 IL Gneist 2,24,78    
             
MV45 5000m          
Heat 1:MV          
1 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 16,53,46    
             
MS Kule 7,27kg          
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 11,48    
             
MV65 Kule 5kg          
1 Jacob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 7,66    
             
MS Diskos 2kg          
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 31,11    
             
MV70 Lengde          
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 3,87 Vind -1,3  
 
   

Kalender

Oktober
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

24.10.2018
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

27.10.2018
Trappeløpet

16:00 - 17:00

Seimstrappene, Garnes

21.11.2018
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

05.12.2018
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass