Resultatliste frå seriestevne på Arna idrettspark 20.juni

Resultatliste frå seriestevne i tekniske øvingar onsdag 20.juni følgjer. Vi minner om det neste seriestevnet onsdag 27.juni.

2018-06-21
Ove Leon Låstad
Resultatliste  seriestevne AIP 20.juni        
           
J13 Kule 2kg        
1 Hanna Haugsvær 2005 Sauda IL 11,31  
           
KV50-54 Kule 3kg        
1 ingunn G. Jacobsen 1967 IL Fri 8,23  
           
MS Kule 7,26kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 11,62  
           
MV70-74 Kule 4kg        
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 9,25  
           
J13 Diskos 0,6kg        
1 Hanna Haugsvær 2005 Sauda IL 25,23  
           
KV50-54 Diskos 1kg        
1 ingunn G. Jacobsen 1967 IL Fri 23,53  
           
MS Diskos 2kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 31,16  
           
MV65-69 Diskos 1kg        
1 Jacob Erik Lothe 1953 Gloppen FIL 29,58  
           
J12 Tresteg satssone        
1 Vilde Torvund 2006 IL Fri 7,76 0,0
           
J14 Tresteg        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 10,92 0,5
           
J18-19 Tresteg        
1 Ingrid Cecilia Hartveit 2000 Fana IL 10,21 0,0
           
Rekrutt Lengde satssone        
  Adrian Kalsås 2010 iL Fri 2,56 vindstille
  Alexander Sætre Frøholm 2009 IL Fri 2,33 vindstille
  Arnt Johan Søvde 2010 iL Fri 2,17 vindstille
  Ivar Sverre Haugsvær 2009 Sauda IL 3,41 vindstille
  Jonas Urdal 2009 iL Fri 2,86 vindstille
  Mathias Matre Lie 2010 iL Fri 2,15 vindstille
           
J10 Lengde satssone        
1 Oda Urdal 2008 IL Fri 3,48 vindstille
2 Ingrid Aurora Birketveit 2008 IL Fri 2,78 vindstille
3 Emma Severine Kvåle 2008 IL Fri 2,48 vindstille
           
J12 Lengde satssone        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 4,89 vindstille
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 3,77 vindstille
3 Aurora Sætre Frøholm 2006 IL Fri 2,46 vindstille
  Sarah Marie Birketveit 2006 IL Fri NM  
           
Rekrutt Liten ball 150g        
  Adrian Kalsås 2010 iL Fri 17,11  
  Alexander Sætre Frøholm 2009 IL Fri 10,91  
  Arnt Johan Søvde 2010 iL Fri 10,34  
  Ivar Sverre Haugsvær 2009 Sauda IL 27,31  
  Jonas Urdal 2009 iL Fri 15,97  
  Mathias Matre Lie 2010 iL Fri 8,88  
           
J10 Liten ball 150g        
1 Oda Urdal 2008 IL Fri 17,08  
2 Ingrid Aurora Birketveit 2008 IL Fri 15,34  
3 Emma Severine Kvåle 2008 IL Fri 14,77  
           
J12 Liten ball 150g        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 38,91  
2 Sarah Marie Birketveit 2006 IL Fri 20,35  
3 Aurora Sætre Frøholm 2006 IL Fri 17,40  
4 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 11,75  
 
   

Kalender

Juli
MTOTFLS
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Aktiviteter

31.07.2018
Skansemyren kastkarusell 9 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

13.08.2018
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark

21.08.2018
Skansemyren kastkarusell 10 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

27.08.2018
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

05.09.2018
Friidrettens dag/skuleløpet

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

19.09.2018
Seriestevne

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

17.10.2018
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark