Resultat frå seriestevnet på Arna idrettspark 14.mai

3000m var den øvinga som samla flest deltakarar under årets første banestevne på Arna idrettspark. I alt 16 løparar stilte til start. Resultatliste følgjer:

2018-05-15
Ove Leon Låstad
Resultatliste 14-05-18        
           
J10 60m        
Heat 1: J10+J12 Vind: 1,6    
1 Oda Urdal 2008 IL Fri 9,82  
2 Mia Esmeranda 2008 IL Fri 12,06  
3 Julia Thorstensen 2008 IL Fri 12,79  
           
           
J12 60m        
Heat 1: J10+J12 Vind: 1,6    
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 9,00  
           
Rekrutt 60m        
Heat 2 Vind: 2,0    
  Susanna Sirks Vevle 2011 Varegg Fleridrett 13,69  
  Mathias Matre Lie 2010 iL Fri 12,82  
  Adrian Kalsås 2010 iL Fri 11,28  
  jon Garvik 2012 iL Fri 15,64  
  Tor Leonard Hansen 2012 iL Fri 15,61  
           
Rekrutt 60m        
Heat 3 Vind: 1,7    
  Jacob Gjellesvik Lundgren 2009 IL Fri 11,79  
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 10,49  
  Martin Engen Bragstad 2009 IL Fri 10,89  
  Isak Fagernes Martinussen 2009 IL Fri 11,69  
           
j16 60m        
Heat 1 Vind: ?    
1 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 8,95  
           
MS 60m        
Heat 1 Vind: ?    
1 Kjetil Torvund 1970 IL Fri 8,64  
           
MS 800m        
Heat 1        
1 Michael Gunnarson 1970 Varegg Fleridrett 2,19,17  
2 Ole Mads Vevle 1971 Varegg Fleridrett 2,22,09  
3 Magne Aunebakk 1962 Varegg Fleridrett 2,38,62  
4 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 2,52,25  
           
MS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Bjørn Rusten Lundberg 1994 IL Norna-Salhus 9,54.68  
2 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 10,26,87  
3 Nils Tore Sæterdal 1967 IL Fri 10,40,79  
4 Erik Iden 1969 IL Fri 10,50,76  
5 Arild Tveranger 1962 FIL AKS-77 11,13,28  
6 Rune Pedersen 1974 IL Fri 11,35,14  
7 Håkon Gunby 1966 IL Fri 11,58,50  
8 Knut Arve Engesæt 1964 IL Fri 12,00,49  
9 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 12,11,22  
10 Ove Tombre 1962 IL Fri 12,17,98  
  Lars John Fjelde 1957 IL Fri DNF  
           
KS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Silje Lindstad 1997 IL Norna-Salhus 10,40,63  
2 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 10,41,82  
3 Evie Kalnes Dencker 2001 IL Norna-Salhus 11,58,31  
           
MS 3000m utanfor konkurranse        
1 Trond Wæhle 1972   11,48,48  
2 Oliver Moberg Bødtker 2002   12,15,14  
           
Rekrutt Lengde satssone        
  Susanna Sirks Vevle 2011 Varegg Fleridrett 1,90 Vind 1,1
  Mathias Matre Lie 2010 iL Fri 1,99 Vind 0,9
  Adrian Kalsås 2010 iL Fri 2,29 Vind 1,8
  jon Garvik 2012 iL Fri 1,65 Vind 1,5
  Tor Leonard Hansen 2012 iL Fri 1,84 Vind 2,1
  Jacob Gjellesvik Lundgren 2009 IL Fri 1,84 Vind 1,2
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 2,56 Vind 1,1
  Martin Engen Bragstad 2009 IL Fri 2,35 Vind 1,7
  Isak Fagernes Martinussen 2009 IL Fri 2,19 Vind 0,8
  Andreas Sandin 2010 iL Fri 2,99 Vind 1,1
           
 J10 Lengde satssone        
1 Oda Urdal 2008 IL Fri 3,24 Vind 1,5
2 Mia Esmeranda 2008 IL Fri 2,10 Vind 0,4
3 Julia Thorstensen 2008 IL Fri 1,87 Vind 0,8
           
J12 Lengde satssone        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 4,39 Vind 1,7
           
           
Rekrutt Liten ball 150g        
  Susanna Sirks Vevle 2011 Varegg Fleridrett 7,73  
  Mathias Matre Lie 2010 iL Fri 9,35  
  Adrian Kalsås 2010 iL Fri 14,21  
  jon Garvik 2012 iL Fri 6,38  
  Tor Leonard Hansen 2012 iL Fri 10,84  
  Jacob Gjellesvik Lundgren 2009 IL Fri 14,97  
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 24,59  
  Martin Engen Bragstad 2009 IL Fri 21,68  
  Isak Fagernes Martinussen 2009 IL Fri 27,33  
           
J10 Liten ball 150g        
1 Mia Esmeranda 2008 IL Fri 13,15  
2 Julia Thorstensen 2008 IL Fri 9,75  
 
   

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

17.10.2018
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark