Resultat frå seriestevnet på Arna idrettspark 18.sep.

Her følgjer resultata frå seriestevnet på Arna idrettspark 18.sep.

Foto frå stevnet finn du her: https://www.facebook.com/ilfrifriidrett/photos/rpp.1501418426804149/2005760029703317/?type=3&theater

2017-09-23
Ove Leon LÃ¥sstad
Resultatliste 18-09-17        
           
MV70 80m hekk 76,2 Vind: 0,0    
1 Jan Kristian Olsen 1947 IL Fri 17,08  
           
J-11 200m hekk 68        
Heat 1: J11+J13 Vind: 0,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 33,75  
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 37,83  
           
J-13 200m hekk 68        
Heat 1: J11+J13 Vind: 0,0    
1 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 35,27  
2 Nicoline Pallesen Coulson 2004 IL Norna-Salhus 36,15  
3 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 36,30  
           
J-18/19 200m hekk 76,2        
Heat 1:J18/19 Vind: 0,0    
1 Guri SellevågAarø 1999 IL Norna-Salhus 31,35  
           
G-14 200m hekk 76,2        
Heat 1:G14+G18/19 Vind: 0,0    
1 Kasper Fjeldstad 2003 Ask Friidrett 29,57  
2 Thord Flatebø Iversen 2003 IL Fri 30,87  
           
G-18/19 200m hekk 76,2        
Heat 1:G14+G18/19 Vind: 0,0    
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 28,15  
           
G-12 100m        
Heat 1:G12+J11+J12 Vind: 0,0    
1 Noah Raknes 2005 Osterøy IL 16,64  
           
J-11 100m        
Heat 1:G12+J11+J12 Vind: 0,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 15,31  
2 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 16,19  
3 Marta Irena Nowc 2006 IL Fri 19,00  
           
J-12 100m        
Heat 1:G12+J11+J12 Vind: 0,0    
1 Tora Holter 2005 IL Norna-Salhus 15,95  
           
G-17 100m        
Heat 2:G17 Vind: -0,1    
1 Besnik Zenelaj 2000 Osterøy IL 12,12  
2 Ole-Johan Faugstad Gullbrå 2000 IL Fri 13,34  
           
MV60 100m        
Heat 3:MV60+MV65 Vind: 0,0    
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 17,76  
           
MV65 100m        
Heat 3:MV60+MV65 Vind: 0,0    
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 15,46  
           
J-12 300m        
Heat 1:G14+J12+J14+J15+J17        
1 Tora Holter 2005 IL Fri 32,26  
           
J-14 300m        
Heat 1:G14+J12+J14+J15+J17        
1 Ida Lindberg 2003 Varegg Fleridrett 45,81  
           
J-15 300m        
Heat 1:G14+J12+J14+J15+J17        
1 Ida Tveit Songstad 2002 Varegg Fleridrett 49,36  
           
J-17 300m        
Heat 1:G14+J12+J14+J15+J17        
1 Anniken Mjelde 2000 Osterøy IL 51,28  
           
G-14 300m        
Heat 1:G14+J12+J14+J15+J17        
1 Thord Flatebø Iversen 2003 IL Fri 40,33  
           
MV50 400m        
Heat 1:J14+MV50        
1 Helge Tysse 1964 Osterøy IL 1,05,21  
           
J-14 400m        
Heat 1:J14+MV50        
1 Emma Dahl Sørbø 2003 IL Gneist 1,05,71  
           
MS 800m        
1 Bjørnar S. Lillefosse 1992 IL Gular 1,55,47  
  Trygve F. Mjelde 1994 Osterøy IL DNF  
  Leonard Johan Nesheim 1995 IL Gular DNF  
           
MS 1500m        
Heat 1:MS        
1 Jens Åstveit 1997 IL Gneist 4,05,53  
2 Martin Mæle 2000 Fana IL 4,05,59  
3 Ole Lyngbø 2001 Ask Friidrett 4,08,21  
4 Andre Seliussen 2001 IL Gneist 4,11,86  
4 Markus Kjerner-Semb 1998 Varegg Fleridrett 4,11,86  
6 Milion Gebremedhin 2001 IL Gneist 4,16,68  
7 Herman Ellingsen 2002 IL Gneist 4,20,34  
8 Øyvind Loftås 1980 IL Fri 4,26,45  
9 Trygve Andresen 1979 Varegg Fleridrett 4,27,20  
10 Per C. Grieg 2000 Varegg Fleridrett 4,29.85  
11 Erlend Sørheim 2001 Varegg Fleridrett 4,35,24  
12 Didrik Prestegård 2002 IL Norna-Salhus 4,54,26  
13 Christian Holter 1975 Varegg Fleridrett 4,59,83  
14 Kurt E.Vatle 1959 Osterøy IL 5,21,03  
15 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 5,41,02  
16 Gunnar Hauge 1955 Eikanger IL 6,26,16  
  Joachim Tonning 1999 Varegg Fleridrett DNF  
           
G-12 1500m        
Heat 2:G12+G13+J13+J16        
1 Mads Raa Raknes 2005 IL Norna-Salhus 5,01,48  
2 Noah Raknes 2005 Osterøy IL 5,34,61  
           
G-13 1500m        
Heat 2:G12+G13+J13+J16        
1 Sondre G. Aardal 2004 IL Norna-Salhus 5,11,04  
2 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL 5,47,67  
3 Noah Bakkelii 2004 IL Norna-Salhus 6,04,88  
4 Eirik G. Aardal 2004 IL Norna-Salhus 6,21,02  
           
J-13 1500m        
Heat 2:G12+G13+J13+J16        
1 Emma Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 5,08,94  
2 Anna Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 5,09,37  
           
J-16 1500m        
Heat 2:G12+G13+J13+J16        
1 Nora Midttun 2001 IL Fri 5,01,72  
2 Marianne F. Mjelde 2001 Osterøy IL 5,42,04  
           
MS 5000m        
Heat MS        
1 Bjørn Rusten Lundberg 1994 IL Norna-Salhus 15,56,80  
2 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 15,57,73  
3 Øyvind Bjordal 1972 Osterøy IL 15,58,40  
4 Tiorbjørn Engeseth 1999 IL Norna-Salhus 16,06,83  
5 Brigt Strømmen 1959 IL Fri 19,37,46  
  Per Harald Løfgren Johansen 1987 Osterøy IL DNF  
  Andre Seliussen 2001 Il Gneist DNF  
  Trygve F. Mjelde 1994 Osterøy IL DNF  
  Magnus Gjerstad 2000 Osterøy IL DNF  
  Arvid Hauge 1960 Eikanger IL DNS  
           
J-11 Kule 2kg        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 8,08  
2 Helene W. Iden 2006 IL Fri 6,31  
3 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 4,89  
4 Marta Irena Nowc 2006 IL Fri 3,46  
           
J-13 Kule 2kg        
1 Nicoline Pallesen Coulson 2004 IL Norna-Salhus 9,31  
2 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 7,26  
3 Andrea Storsæter 2004 IL Fri 7,12  
4 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 6,97  
5 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 6,61  
           
J-14 Kule 3kg        
1 Emma Storsæter 2003 IL Fri 6,81  
           
G-16 Kule 5kg        
1 Brede Midttun 2001 IL Fri 8,91  
           
G-17 Kule 5kg        
1 Joel Rørbakken 2000 IL Fri 8,60  
2 Ole-Johan Faugstad Gullbrå 2000 IL Fri 8,40  
           
J-18/19 Kule 4kg        
1 Helene Austnes 1999 IL Fri 9,70  
           
KV40 Kule 4kg        
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 8,52  
           
MV45 Kule 7,26kg        
  Stein Fossen 1968 IL Fri NM  
           
MV60 Kule 5kg        
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 8,22  
           
MV65 Kule 5kg        
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 8,18  
           
MV70 Kule 4kg        
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 7,89  
           
J-11 Spyd 400g        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 22,60  
2 Marta Irena Nowc 2006 IL Fri 9,60  
3 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 7,45  
           
J-13 Spyd 400g        
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 17,39  
2 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 14,03  
3 Andrea Storsæter 2004 IL Fri 12,99  
           
J-14 Spyd 500g        
1 Emma Storsæter 2003 IL Fri 22,43  
           
G-16 Spyd 700g        
1 Brede Midttun 2001 IL Fri 27,63  
           
G-17 Spyd 700g        
1 Joel Rørbakken 2000 IL Fri 34,95  
           
G-18/19 Spyd 800g        
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 38,95  
           
MV65 Spyd 600g        
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 20,69  
           
MV70 Spyd 500g        
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 14,82  
           
J-11 Lengde satssone        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 4,23 Vind 0,0
2 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 3,41 Vind -0,3
3 Helene W. Iden 2006 IL Fri 2,80 Vind 0,0
4 Marta Irena Nowc 2006 IL Fri 2,68 Vind 0,0
           
J-12 Lengde satssone        
1 Tora Holter 2005 IL Norna-Salhus 3,52 Vind 0,0
           
J-13 Lengde satssone        
1 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 3,83 Vind 0,0
2 Nicoline Pallesen Coulson 2004 IL Norna-Salhus 3,66 Vind 0,0
3 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 3,41 Vind 0,0
           
J-18/19 Lengde        
1 June Tveit 1999 IL Norna-Salhus 5,06 Vind 0,0
2 Guri Sellevåg Aarø 1999 IL Norna-Salhus 4,94 Vind 0,0
           
G-17 Lengde        
1 Gjert Høie Sjursen 2000 IL Gneist 6,39 Vind 0,0
           
G-18/19 Lengde        
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 5,61 Vind 0,0
 
   

Kalender

August
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

29.08.2022
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

07.09.2022
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

21.09.2022
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark