Resultat seriestevne Arna idrettspark 27.juni

Det blei totalt 79 startar under seriestevnet 27.juni på Arna idrettspark i fint sommarver. Resultatliste følgjer:

2017-06-30
Ove Leon Låstad
Resultatliste 27-06-17        
           
Rekrutt 60m        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 0,0    
  Mia Helene Gulbrandsen 2008 IL Gneist 10,86  
  Embla Njerve 2007 Bergens Turn 10,42  
  Martha K. Viken 2007 Bergens Turn 10,37  
  Kirill Eikanger 2007 IL Gneist 10,92  
  Sondre Haukanes 2008 IL Gneist 10,35  
           
J-11 60m        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 0,0    
1 Kristine Borsholm 2006 IL Gneist 10,76  
           
J-12 60m        
Heat 2: J12+J14+J15 Vind: 2,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 9,24  
2 Hedda Erica Eikanger 2005 IL Gneist 10,55  
           
J-14 60m        
Heat 2: J12+J14+J15 Vind: 2,0    
1 Emma Dahl Sørbø 2003 IL Gneist 8,31  
1 Una Haukanes 2003 IL Gneist 8,31  
           
J-15 60m        
Heat 2: J12+J14+J15 Vind: 2,0    
1 Malin Dale 2002 Os Turn 9,32  
           
G-18/19 60m        
Heat 3: G18/19 Vind: -0,4    
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 7,61  
           
MV70 60m        
Heat 4: MV70+KV40 Vind: 0,9    
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 12,09  
           
KV40 60m        
Heat 4: MV70+KV40 Vind: 0,9    
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 9,34  
2 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 10,09  
           
J-12 100m        
Heat 1: J12+J14 Vind: 0,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 14,78  
2 Lilli Margaret Gulbrandsen 2005 IL Gneist 14,82  
           
J-14 100m        
Heat 1: J12+J14 Vind: 0,0    
1 Emma Dahl Sørbø 2003 IL Gneist 13,47  
           
G-18/19 100m        
Heat 2: G18/19 + MS Vind: 2,0    
1 Sondre Faugstad Amundsen 1998 IL Fri 11,42  
           
MS 100m        
Heat 2: G18/19 + MS Vind: 2,0    
1 Helge Sveindal Rosfjord 1997 Lyngdal IL 11,65  
1 Øyvind Bu 1987 Laksevåg T&IL 11,65  
           
MV55 100m        
Heat 3: MV55 Vind: 0,4    
1 Ove Tombre 1962 IL Fri 15,38  
           
J-14 400m        
Heat 1: J14+J15+KS        
1 Una Haukanes 2003 IL Gneist DNS  
           
J-15 400m        
Heat 1: J14+J15+KS        
1 Nora H.K. Kristensen 2002 IL Gneist 1,05,16  
           
KS 400m        
Heat 1: J14+J15+KS        
1 Silje Lindstad 1997 IL Norna-Salhus 1,02,08  
           
G-15 400m        
Heat 2: G15+G17+MS        
1 Herman Ellingsen 2002 IL Gneist 52,57  
           
G-17 400m        
Heat 2: G15+G17+MS        
1 Ivar Hisdal 2000 IL Gneist 57,65  
           
MS 400m        
Heat 2: G15+G17+MS        
1 Anders Bjørndal 1995 IL Gneist 52,36  
           
G-13 1500m        
Heat 1:G13+KS+MV55        
1 Sondre Gjerde Aardal 2004 IL Norna-Salhus 5,20,36  
  Eirik Gjerde Aardal 2004 IL Norna-Salhus DNF  
           
KS 1500m        
Heat 1:G13+KS+MV55        
1 Lena Indrebø 1992 IL Gular 4,48,86  
2 Christina Ellefsen Hopland 1997 IL Varegg 4,53,98  
3 Nora Midttun 2001 IL Fri 5,03,49  
4 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 5,04,07  
5 Anne Hege Straume 1976 IL Varegg 5,35,19  
6 Astrid H. Olafsdottir 1964 IL Fri 5,46,24  
7 Sissel Bjørke 1963 IL Fri 6,33,25  
           
MV55 1500m        
Heat 1:G13+KS+MV55        
1 Steinar Lohne 1962 IL Fri 5,44,82  
           
MS 1500m        
Heat 1:MS        
1 Tomas Skjæråsen 1995 IL Varegg 4,01,07  
2 Ivar Stefansson 1992 IL Gular 4,03,55  
3 Jacob Hystad 1990 Stord T&IL 4,14,08  
4 Vegard Albrigtsen 1998 IL Gneist 4,14,15  
5 Børge Larsson 1992 IL Varegg 4,20,32  
6 Arne Jordåen 2000 Stord T&IL 4,20,68  
7 Vegard Havn 1997 Stord T&IL 4,27,13  
8 Ole Christer Kvellestad 2000 Stord T&IL 4,32,49  
9 Bjørn Hisdal 2001 IL Gneist 4,51,00  
10 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 4,56,09  
  Robert Hisdal 1978 IL Gneist DNF  
  Halfdan-Emil Færø 1991 IL Varegg DNF  
           
MS 10000m        
1 Svein Roar Kvamme 1990 IL Norna-Salhus 31,47,19  
2 Bjørn Rusten Lundberg 1994 IL Norna-Salhus 33,19,99  
3 Andre Seliussen 2001 IL Gneist 33,49,19  
4 Janos Kozma 1981 IL Fri 42,37,75  
  Jens Åstveit 1997 IL Gneist DNF  
  Magnus Johan Færø 1995 Eikanger IL DNF  
  Halfdan-Emil Færø 1991 IL Varegg DNF  
           
Rekrutt 60m hekk 68,0cm        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 1,4    
  Mia Helene Gulbrandsen 2008 IL Gneist 14,49  
  Embla Njerve 2007 Bergens Turn 12,45  
  Martha K. Viken 2007 Bergens Turn 14,23  
  Kirill Eikanger 2007 IL Gneist 13,54  
  Sondre Haukanes 2008 IL Gneist 13,18  
           
J-11 60m hekk 68,0cm        
Heat 1: rekrutt + J11 Vind: 1,4    
1 Kristine Borsholm 2006 IL Gneist 14,84  
           
J-12 60m hekk 76,2cm        
Heat 2: J12+J13 Vind: 0,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 10,91  
2 Lilli Margaret Gulbrandsen 2005 IL Gneist 10,98  
3 Hedda Erica Eikanger 2005 IL Gneist 13,07  
           
J-13 60m hekk 76,2cm        
Heat 2: J12+J13 Vind: 0,0    
1 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 11,87  
           
Rekrutt Tresteg satssone        
  Embla Njerve 2007 Bergens Turn 7,66 Vind 2,0
  Martha K. Viken 2007 Bergens Turn 7,86 Vind 0,2
  Kirill Eikanger 2008 IL Gneist 6,60 Vind 0,0
  Sondre Haukanes 2008 IL Gneist 7,02 Vind 1,1
           
J-11 Tresteg satssone        
1 Kristine Borsholm 2006 IL Gneist 6,65 Vind 1,1
           
J-12 Tresteg satssone        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 9,45 Vind 0,0
           
J-13 Tresteg satssone        
1 Rebecka Dale 2004 IL Norna-Salhus 8,95 Vind 0,0
           
J-14 Tresteg        
1 Emma Dahl Sørbø 2003 IL Gneist 10,02 Vind 0,5
           
J-15 Tresteg        
1 Una Haukanes 2002 IL Gneist 10,27 Vind 1,5
2 Malin Dale 2002 Os Turn 8,97 Vind 0,0
           
KS Diskos 1 kg        
1 Matilde Roe 1996 IL Fri 47,14  
  x-47,14-46,67-47,04-x-x        
           
MV45 Diskos 2kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 31,42  
           
MV70 Diskos 1kg        
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 18,30  
 
   

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass