Resultatliste Askolekene 12.juni

Det blei regnver på Askolekene i år som i fjor, men humøret var på topp blant deltakarane som stilte til start. Trykk på ´Les mer´ for å se resultatlista.

2022-06-12
Ove Leon Låstad
Klasse Øvelse Navn Org.tilhørighet Resultat Vind
Gutter 10 60 meter Johannes Hauso FRI IL  11,63 -1,1
Gutter 10 60 meter Bjørn Eilifsen Lauvås FRI IL  12,55 -1,1
Gutter 10 60 meter Brage Møbius Pedersen FRI IL  12,34 -1,1
Gutter 10 60 meter Henrik Hansen Oppedal FRI IL  11,93 -1,1
Gutter 10 60 meter Jon Kornelius Garvik FRI IL  11,90 -1,1
Gutter 12 60 meter Andreas Vladimir Sandin FRI IL  9,51 -0,4
Gutter 14 60 meter Finn Connor Saint Fana IL  8,37 -0,4
Gutter 6 - 7  60 meter Carl Christoffer Bjørnenak Phillip Gneist,IL  13,22 -0,1
Gutter 6 - 7  60 meter Emil Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  12,56 -0,1
Gutter 8  60 meter Liam Lien Hansen FRI IL  10,62  
Gutter 8  60 meter Martin Dale FRI IL  11,59  
Gutter 8  60 meter Olander Nordås Os Turnforening  10,41  
Gutter 9 60 meter Leander Fløysand FIL AKS-77  DNS  
Gutter 9 60 meter Ludvik Fløysand FIL AKS-77  DNS  
Gutter 9 60 meter Mathias Bjørnereim Heggertveit FRI IL  12,28 -0,1
Gutter 9 60 meter Sander Ospehaug Borge FRI IL  11,72 0,1
Gutter 9 60 meter Thord Skjoldal Kolltveit FRI IL  11,66 0,1
Jenter 10 60 meter Oda Wilhelmsen Iden FRI IL  9,96 -1,1
Jenter 12 60 meter Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell DNS  
Jenter 14 60 meter Elise Wolff-Hansen Gneist,IL  8,95 -0,4
Jenter 8 60 meter Erle Skjoldal Kolltveit FRI IL  11,79 0,1
Jenter 8 60 meter Linnea Mangerøy Bilstad Gneist,IL  12,47 0,1
Jenter 8 60 meter Nora Lysen Grenasberg FRI IL  12,36 0,1
Jenter 9 60 meter Cora Rose Saint Fana IL  12,38 0,7
Jenter 9 60 meter Marielle Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  11,18 0,7
Jenter 9 60 meter Sophia Mangerøy Kramer Gneist,IL  11,64 0,7
Gutter 10 600 meter Jon Kornelius Garvik FRI IL  2,36,93  
Gutter 12 600 meter Andreas Vladimir Sandin FRI IL  2,08,30  
Jenter 12 600 meter Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell DNS  
Gutter 10 Lengde Bjørn Eilifsen Lauvås FRI IL  2,59 0
Gutter 10 Lengde Brage Møbius Pedersen FRI IL  1,93 0
Gutter 10 Lengde Henrik Hansen Oppedal FRI IL  2,53 0,7
Gutter 10 Lengde Jon Kornelius Garvik FRI IL  2,44 0,1
Gutter 12 Lengde Andreas Vladimir Sandin FRI IL  3,95 0,4
Gutter 14 Lengde Finn Connor Saint Fana IL  DNS  
Gutter 6 - 7  Lengde Carl Christoffer Bjørnenak Phillip Gneist,IL  DNS OK
Gutter 6 - 7  Lengde Emil Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  2,22 1,0
Gutter 8  Lengde Liam Lien Hansen FRI IL  3,04 0,3
Gutter 8  Lengde Martin Dale FRI IL  2,20 0,8
Gutter 8  Lengde Olander Nordås Os Turnforening  2,63 1,3
Gutter 9 Lengde Leander Fløysand FIL AKS-77  DNS OK
Gutter 9 Lengde Ludvik Fløysand FIL AKS-77  DNS OK
Gutter 9 Lengde Mathias Bjørnereim Heggertveit FRI IL  2,44 0
Gutter 9 Lengde Sander Ospehaug Borge FRI IL  2,84 0
Gutter 9 Lengde Thord Skjoldal Kolltveit FRI IL  2,18 0,1
Jenter 10 Lengde Oda Wilhelmsen Iden FRI IL  3,22 1
Jenter 12 Lengde Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell DNS  
Jenter 14 Lengde Elise Wolff-Hansen Gneist,IL  4,43 1,4
Jenter 8 Lengde Erle Skjoldal Kolltveit FRI IL  2,16 1,1
Jenter 8 Lengde Linnea Mangerøy Bilstad Gneist,IL  2,00 1,1
Jenter 8 Lengde Nora Lysen Grenasberg FRI IL  2,34 0,1
Jenter 9 Lengde Marielle Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  2,84 -1
Jenter 9 Lengde Sophia Mangerøy Kramer Gneist,IL  2,33 0
Gutter 10 Liten ball Brage Møbius Pedersen FRI IL  14,26  
Gutter 10 Liten ball Henrik Hansen Oppedal FRI IL  14,22  
Gutter 10 Liten ball Jon Kornelius Garvik FRI IL  13,74  
Gutter 12 Liten ball Andreas Vladimir Sandin FRI IL  43,01  
Gutter 6 - 7  Liten ball Carl Christoffer Bjørnenak Phillip Gneist,IL  10,32  
Gutter 6 - 7  Liten ball Emil Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  9,73  
Gutter 8  Liten ball Liam Lien Hansen FRI IL  21,42  
Gutter 8  Liten ball Olander Nordås Os Turnforening  17,28  
Gutter 9 Liten ball Leander Fløysand FIL AKS-77  DNS  
Gutter 9 Liten ball Ludvik Fløysand FIL AKS-77  DNS  
Gutter 9 Liten ball Mathias Bjørnereim Heggertveit FRI IL  7,06  
Gutter 9 Liten ball Sander Ospehaug Borge FRI IL  DNS  
Gutter 9 Liten ball Thord Skjoldal Kolltveit FRI IL  11,50  
Jenter 12 Liten ball Sophia Emilie Nordeng Johansen Nordre Fjell DNS  
Jenter 8 Liten ball Erle Skjoldal Kolltveit FRI IL  10,71  
Jenter 8 Liten ball Linnea Mangerøy Bilstad Gneist,IL  13,39  
Jenter 8 Liten ball Nora Lysen Grenasberg FRI IL  10,39  
Jenter 9 Liten ball Marielle Storli-Rabenorolahy Gneist,IL  23,97  
Jenter 9 Liten ball Sophia Mangerøy Kramer Gneist,IL  18,93  
 
   

Kalender

Juli
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

06.07.2022
Askokarusellen 3

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

01.08.2022
Torstein Nesse Games

18:30 - 21:30

Arna idrettspark

15.08.2022
Askokarusellen 4

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

29.08.2022
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

07.09.2022
Arnaleikane - Friidrettens dag

18:00 - 20:30

Arna idrettspark

21.09.2022
Askokarusellen 5

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark