Resultat frå Askolekene 13.juni

Då er dei første Askolekene avvikla på Arna idrettspark med god stemning på tribunen og mange fine resultat i regnveret.

Resultatliste Askolekene 20210613.pdf

2021-06-13
Ove Leon LÃ¥stad
Klasse Øvelse Heat Stnr Navn Fødselsdato Org.tilhørighet  Resultat   Vind 
Gutter 10 60 meter 4 179 Alexander Seland Haugen 27.10.2011 Loddefjord IL     10,50 -0,4
Gutter 10 60 meter 4 190 Eivind Hjetland Rongevær 07.01.2011 Norna-Salhus IL     10,61 -0,4
Gutter 10 Lengde   190 Eivind Hjetland Rongevær 07.01.2011 Norna-Salhus IL      2,02 -0,5
Gutter 10 Lengde   179 Alexander Seland Haugen 27.10.2011 Loddefjord IL      3,42 0
Gutter 10 Liten ball   190 Eivind Hjetland Rongevær 07.01.2011 Norna-Salhus IL      9,67  
Gutter 10 Liten ball   179 Alexander Seland Haugen 27.10.2011 Loddefjord IL     29,98  
Gutter 11 60 meter 7 238 Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL 9,38 -1,3
Gutter 11 60 meter 7 217 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL 9,52 -1,3
Gutter 11 60 meter 7 180 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 9,55 -1,3
Gutter 11 60 meter 7 189 Eivind Sæbø 22.03.2010 FRI IL 10,44 -1,3
Gutter 11 60 meter 7 223 Ludvig Færø Linde 01.03.2010 Varegg  dns -1,3
Gutter 11 600 meter 1 223 Ludvig Færø Linde 01.03.2010 Varegg  1,53,82  
Gutter 11 600 meter 1 217 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL 1,58,34  
Gutter 11 600 meter 1 180 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL 2,05,30  
Gutter 11 600 meter 1 238 Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL 2,08,13  
Gutter 11 600 meter 1 189 Eivind Sæbø 22.03.2010 FRI IL dns  
Gutter 11 Lengde   198 Fillip Vik Johannessen 30.03.2010 FRI IL      2,62 0
Gutter 11 Lengde   223 Ludvig Færø Linde 01.03.2010 Varegg       3,27 -1
Gutter 11 Lengde   180 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL      3,66 0
Gutter 11 Lengde   189 Eivind Sæbø 22.03.2010 FRI IL  dns   
Gutter 11 Lengde   217 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL  dns   
Gutter 11 Lengde   238 Philip Christensen Moen 20.04.2010 Fana IL  dns   
Gutter 11 Liten ball   198 Fillip Vik Johannessen 30.03.2010 FRI IL     22,72  
Gutter 11 Liten ball   189 Eivind Sæbø 22.03.2010 FRI IL     24,01  
Gutter 11 Liten ball   180 Andreas Vladimir Sandin 06.03.2010 FRI IL     35,73  
Gutter 11 Liten ball   217 Levi Rørbakken 11.07.2010 FRI IL     36,98  
Gutter 12 60 meter 9 215 Leon Kangethe Espeli 10.05.2009 Loddefjord IL      9,02 -1
Gutter 12 60 meter 10 237 Oskar Gjertsen Trumpy 11.04.2009 Gneist,IL      9,30 0
Gutter 12 60 meter 10 216 Leon Victor Sandvik 11.12.2009 Loddefjord IL      9,52 0
Gutter 12 60 meter 9 208 Jacob Sjurseth Heggland 25.04.2009 Gneist,IL      9,57 -1
Gutter 12 60 meter 9 184 Bjørnar Seland Haugen 16.01.2009 Loddefjord IL      9,90 -1
Gutter 12 60 meter 10 219 Liam Pattanaik Rongevær 05.12.2009 Norna-Salhus IL      9,95 0
Gutter 12 60 meter 9 191 Elias Nilsen van Eijndthoven 23.08.2009 Norna-Salhus IL     10,05 -1
Gutter 12 600 meter 1 237 Oskar Gjertsen Trumpy 11.04.2009 Gneist,IL 1,57,18  
Gutter 12 600 meter 1 208 Jacob Sjurseth Heggland 25.04.2009 Gneist,IL dns  
Gutter 12 Lengde   207 Jacob Gjellesvik Lundgren 21.01.2009 FRI IL      3,30 -0,5
Gutter 12 Lengde   191 Elias Nilsen van Eijndthoven 23.08.2009 Norna-Salhus IL      3,66 0,6
Gutter 12 Lengde   184 Bjørnar Seland Haugen 16.01.2009 Loddefjord IL      3,83 1,2
Gutter 12 Lengde   219 Liam Pattanaik Rongevær 05.12.2009 Norna-Salhus IL      3,83 0
Gutter 12 Lengde   237 Oskar Gjertsen Trumpy 11.04.2009 Gneist,IL      3,84 0
Gutter 12 Lengde   216 Leon Victor Sandvik 11.12.2009 Loddefjord IL      4,08 -0,8
Gutter 12 Lengde   215 Leon Kangethe Espeli 10.05.2009 Loddefjord IL      4,23 0
Gutter 12 Liten ball   216 Leon Victor Sandvik 11.12.2009 Loddefjord IL     25,79  
Gutter 12 Liten ball   207 Jacob Gjellesvik Lundgren 21.01.2009 FRI IL     26,07  
Gutter 12 Liten ball   215 Leon Kangethe Espeli 10.05.2009 Loddefjord IL     35,44  
Gutter 12 Liten ball   219 Liam Pattanaik Rongevær 05.12.2009 Norna-Salhus IL     38,50  
Gutter 12 Liten ball   184 Bjørnar Seland Haugen 16.01.2009 Loddefjord IL     45,46  
Gutter 13 60 meter 12 241 Sondre Haukanes 31.03.2008 Gneist,IL      8,87 1,5
Gutter 13 60 meter 12 221 Linus Garbo 17.09.2008 FRI IL     10,70 1,5
Gutter 13 600 meter 2 241 Sondre Haukanes 31.03.2008 Gneist,IL 1,44,57  
Gutter 13 600 meter 2 186 Christian Magnus Lothe Hitland 13.11.2008 Norna-Salhus IL 1,47,55  
Gutter 13 600 meter 2 229 Martin Mjelde 03.08.2008 Bjarg IL 1,48,65  
Gutter 13 600 meter 2 233 Matias Herdlevær Refvik 02.06.2008 Norna-Salhus IL 2,01,52  
Gutter 13 600 meter 2 221 Linus Garbo 17.09.2008 FRI IL 2,25,25  
Gutter 13 Liten ball   233 Matias Herdlevær Refvik 02.06.2008 Norna-Salhus IL  dns   
Gutter 14 60 meter 12 183 Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL      8,12 1,5
Gutter 14 60 meter 12 185 Brage Storlid Kvinge 04.09.2007 Loddefjord IL      8,93 1,5
Gutter 14 60 meter 12 188 Eirik Reigstad 17.02.2007 Osterøy IL      9,20 1,5
Gutter 14 600 meter 2 210 Jonathan Alvin Jacobsen Gröning 28.03.2007 Viking, TIF 1,42,66  
Gutter 14 600 meter 2 203 Håvard Nøttestad 13.09.2007 Fana IL 1,47,55  
Gutter 14 600 meter 2 185 Brage Storlid Kvinge 04.09.2007 Loddefjord IL dns  
Gutter 14 Lengde   188 Eirik Reigstad 17.02.2007 Osterøy IL 4,34 0
Gutter 14 Lengde   185 Brage Storlid Kvinge 04.09.2007 Loddefjord IL 4,53 0
Gutter 14 Lengde   183 Benjamin Christensen Moen 19.07.2007 Fana IL 5,72 0
Gutter 14 Liten ball   231 Martin Diab Alyasir 01.06.2007 Osterøy IL     51,51  
Gutter 6 - 7  60 meter 1 182 Aziz Bulut Göktürk 27.06.2014 Gneist,IL 11,82 0,6
Gutter 6 - 7  60 meter 1 230 Martin Dale 20.08.2014 FRI IL 12,12 0,6
Gutter 6 - 7  60 meter 1 236 Olai Johan Lundstadsveen 25.08.2015 Varegg  13,71 0,6
Gutter 6 - 7  60 meter 1 209 Jens Berge Johannessen 22.12.2015 Os IL 19,09 0,6
Gutter 6 - 7  Lengde   236 Olai Johan Lundstadsveen 25.08.2015 Varegg  1,65 0
Gutter 6 - 7  Lengde   230 Martin Dale 20.08.2014 FRI IL 1,81 1
Gutter 6 - 7  Lengde   209 Jens Berge Johannessen 22.12.2015 Os IL 1,98 -1,1
Gutter 6 - 7  Lengde   182 Aziz Bulut Göktürk 27.06.2014 Gneist,IL 2,43 0
Gutter 6 - 7  Liten ball   236 Olai Johan Lundstadsveen 25.08.2015 Varegg       5,05  
Gutter 6 - 7  Liten ball   209 Jens Berge Johannessen 22.12.2015 Os IL      5,63  
Gutter 6 - 7  Liten ball   230 Martin Dale 20.08.2014 FRI IL      6,98  
Gutter 8  60 meter 2 211 Jonathan Lunde Oseng 15.09.2013 Os Turnforening 13,16 -1,4
Gutter 8  60 meter 2 227 Marius Berge Johannessen 04.10.2013 Os Turnforening dns  
Gutter 8  Lengde   211 Jonathan Lunde Oseng 15.09.2013 Os Turnforening 1,87 0,1
Gutter 8  Lengde   227 Marius Berge Johannessen 04.10.2013 Os Turnforening 2,57 -0,8
Gutter 8  Liten ball   211 Jonathan Lunde Oseng 15.09.2013 Os Turnforening      5,59  
Gutter 8  Liten ball   227 Marius Berge Johannessen 04.10.2013 Os Turnforening      9,89  
Gutter 9 60 meter 4 178 Aksel Lerstad Ødegaard 20.05.2012 Gneist,IL     10,45 -0,4
Gutter 9 60 meter 4 244 Hans Theodor Moe 2012 Varegg      11,27 -0,4
Gutter 9 60 meter 4 214 Leon Bjørndal Moberg 23.04.2012 Os Turnforening     11,49 -0,4
Gutter 9 60 meter 4 218 Liam Mathias Lundstadsveen 24.01.2012 Varegg      11,72 -0,4
Gutter 9 Lengde   218 Liam Mathias Lundstadsveen 24.01.2012 Varegg       2,29 0,3
Gutter 9 Lengde   244 Hans Theodor Moe 2012 Varegg       2,98 0,3
Gutter 9 Lengde   178 Aksel Lerstad Ødegaard 20.05.2012 Gneist,IL      3,29 0
Gutter 9 Liten ball   218 Liam Mathias Lundstadsveen 24.01.2012 Varegg      16,45  
Gutter 9 Liten ball   178 Aksel Lerstad Ødegaard 20.05.2012 Gneist,IL     25,69  
Jenter 10 60 meter 6 195 Emma Eikrem 20.03.2011 Os Turnforening 9,79 0,1
Jenter 10 60 meter 6 213 Kine Eriksen 16.09.2011 Lysekloster IL 10,12 0,1
Jenter 10 60 meter 6 228 Marte Schübeler Lundestad 10.03.2011 Varegg  10,57 0,1
Jenter 10 60 meter 6 234 Nora Skaar-Wictorsson 14.03.2011 Varegg  10,68 0,1
Jenter 10 60 meter 6 205 Ingrid Oma Ramsvik 31.12.2011 Varegg  10,72 0,1
Jenter 10 60 meter 6 201 Nora Berge Steinslad 2011 Os 10,77 0,1
Jenter 10 600 meter 3 195 Emma Eikrem 20.03.2011 Os Turnforening 2,14,21  
Jenter 10 600 meter 3 222 Live Færø Linde 08.03.2013 Varegg  dns  
Jenter 10 Lengde   205 Ingrid Oma Ramsvik 31.12.2011 Varegg       2,47 0,3
Jenter 10 Lengde   228 Marte Schübeler Lundestad 10.03.2011 Varegg       2,96 0
Jenter 10 Lengde   234 Nora Skaar-Wictorsson 14.03.2011 Varegg       3,23 -2
Jenter 10 Lengde   213 Kine Eriksen 16.09.2011 Lysekloster IL      3,33 0,8
Jenter 10 Lengde   195 Emma Eikrem 20.03.2011 Os Turnforening      3,72 0,3
Jenter 10 Liten ball   234 Nora Skaar-Wictorsson 14.03.2011 Varegg      13,00  
Jenter 10 Liten ball   228 Marte Schübeler Lundestad 10.03.2011 Varegg      22,97  
Jenter 10 Liten ball   195 Emma Eikrem 20.03.2011 Os Turnforening    
Jenter 11 60 meter 8 204 Ingrid Gjerstad Lindbom 07.04.2010 Os Turnforening dns -0,1
Jenter 11 60 meter 8 242 Sophia Emilie Nordeng Johansen 16.05.2010 Nordre Fjell  dns -0,1
Jenter 11 600 meter 3 242 Sophia Emilie Nordeng Johansen 16.05.2010 Nordre Fjell  2,04,99  
Jenter 11 Lengde   242 Sophia Emilie Nordeng Johansen 16.05.2010 Nordre Fjell       3,74 0
Jenter 11 Lengde   204 Ingrid Gjerstad Lindbom 07.04.2010 Os Turnforening  dns   
Jenter 11 Liten ball   242 Sophia Emilie Nordeng Johansen 16.05.2010 Nordre Fjell     
Jenter 12 60 meter 8 197 Evelina Kaminskaia 22.04.2009 Norna-Salhus IL 9,06 -0,1
Jenter 12 60 meter 8 193 Elise Andrea Bos 22.02.2010 Lysekloster IL 9,33 -0,1
Jenter 12 60 meter 8 181 Ane Lerstad Ødegaard 16.05.2009 Gneist,IL 9,34 -0,1
Jenter 12 60 meter 8 200 Frida Askildsen Hovdevik 29.08.2009 Varegg  9,85 -0,1
Jenter 12 600 meter 3 200 Frida Askildsen Hovdevik 29.08.2009 Varegg  2,04,07  
Jenter 12 Lengde   200 Frida Askildsen Hovdevik 29.08.2009 Varegg       3,35 0
Jenter 12 Lengde   181 Ane Lerstad Ødegaard 16.05.2009 Gneist,IL      4,03 0
Jenter 12 Lengde   193 Elise Andrea Bos 22.02.2010 Lysekloster IL      4,03 0
Jenter 12 Lengde   197 Evelina Kaminskaia 22.04.2009 Norna-Salhus IL      4,20 0
Jenter 12 Liten ball   193 Elise Andrea Bos 22.02.2010 Lysekloster IL     19,86  
Jenter 12 Liten ball   181 Ane Lerstad Ødegaard 16.05.2009 Gneist,IL     29,76  
Jenter 13 60 meter 11 201 Frida Berge Steinsland 24.11.2008 Os Turnforening      9,10 1,2
Jenter 13 60 meter 11 240 Saga Bergerud-Nygård 30.05.2008 Norna-Salhus IL      9,32 1,2
Jenter 13 60 meter 11 224 Maria Navdal Marøy 10.01.2008 FRI IL      9,69 1,2
Jenter 13 600 meter 3 212 Josefine Irgens 28.02.2008 Norna-Salhus IL 2,04,01  
Jenter 13 600 meter 3 224 Maria Navdal Marøy 10.01.2008 FRI IL 2,05,45  
Jenter 13 Lengde   201 Frida Berge Steinsland 24.11.2008 Os Turnforening      4,12 0
Jenter 6 - 7 60 meter 2 245 Emelinn Moe 2015 Varegg  14,07 -1,4
Jenter 6 - 7 60 meter 1 239 Rikke Færø Linde 20.03.2016 Varegg  14,63 0,6
Jenter 6 - 7 60 meter 1 235 Nora Eikrem 18.02.2014 Os Turnforening DNS 0,6
Jenter 6 - 7 Lengde   239 Rikke Færø Linde 20.03.2016 Varegg  1,75 1,1
Jenter 6 - 7 Lengde   235 Nora Eikrem 18.02.2014 Os Turnforening dns?  
Jenter 6 - 7 Lengde   245 Emelinn Moe 2015 Varegg      1,78      -  
Jenter 6 - 7 Liten ball   235 Nora Eikrem 18.02.2014 Os Turnforening  dns   
Jenter 6 - 7 Liten ball   239 Rikke Færø Linde 20.03.2016 Varegg   dns   
Jenter 8 60 meter 3 222 Live Færø Linde 08.03.2013 Varegg      11,36 -0,8
Jenter 8 60 meter 3 226 Marielle Storli-Rabenorolahy 07.07.2013 Gneist,IL     11,55 -0,8
Jenter 8 60 meter 3 232 Mathilde Fludal Saanum 14.07.2013 Varegg      11,80 -0,8
Jenter 8 60 meter 2 199 Fredrikke Hopland Nestås 13.08.2013 Varegg      12,12 -1,4
Jenter 8 60 meter 3 220 Linnea Helene Meland-Ask 03.10.2013 Os Turnforening     12,51 -0,8
Jenter 8 60 meter 2 187 Dorthea Ytredal 03.05.2013 Os Turnforening     12,67 -1,4
Jenter 8 60 meter 3 206 Iris Margrethe Stakkeland 29.04.2013 Lysekloster IL     12,90 -0,8
Jenter 8 60 meter 2 196 Emma Magnussen 18.08.2013 Lysekloster IL  dns  -1,4
Jenter 8 Lengde   187 Dorthea Ytredal 03.05.2013 Os Turnforening 1,95 0
Jenter 8 Lengde   220 Linnea Helene Meland-Ask 03.10.2013 Os Turnforening 1,95 -0,7
Jenter 8 Lengde   206 Iris Margrethe Stakkeland 29.04.2013 Lysekloster IL 2,26 0
Jenter 8 Lengde   199 Fredrikke Hopland Nestås 13.08.2013 Varegg  2,56 0
Jenter 8 Lengde   222 Live Færø Linde 08.03.2013 Varegg  2,71 -0,5
Jenter 8 Lengde   226 Marielle Storli-Rabenorolahy 07.07.2013 Gneist,IL 2,72 0
Jenter 8 Lengde   232 Mathilde Fludal Saanum 14.07.2013 Varegg  2,75 0
Jenter 8 Lengde   196 Emma Magnussen 18.08.2013 Lysekloster IL dns?  
Jenter 8 Liten ball   187 Dorthea Ytredal 03.05.2013 Os Turnforening      6,94  
Jenter 8 Liten ball   220 Linnea Helene Meland-Ask 03.10.2013 Os Turnforening      7,13  
Jenter 8 Liten ball   206 Iris Margrethe Stakkeland 29.04.2013 Lysekloster IL     11,19  
Jenter 8 Liten ball   226 Marielle Storli-Rabenorolahy 07.07.2013 Gneist,IL     13,97  
Jenter 8 Liten ball   196 Emma Magnussen 18.08.2013 Lysekloster IL  dns   
Jenter 8 Liten ball   199 Fredrikke Hopland Nestås 13.08.2013 Varegg   dns   
Jenter 8 Liten ball   222 Live Færø Linde 08.03.2013 Varegg   dns   
Jenter 8 Liten ball   232 Mathilde Fludal Saanum 14.07.2013 Varegg   dns   
Jenter 9 60 meter 5 225 Marie Tuseth 27.07.2012 Varegg  10,95  -1,00
Jenter 9 60 meter 5 202 Gurianne Meland Skoglund 22.11.2012 Lysekloster IL 11,07  -1,00
Jenter 9 60 meter 5 194 Emilie Pettersen 30.07.2012 FRI IL 11,44  -1,00
Jenter 9 60 meter 5 192 Elida Hansen Østbye 09.08.2012 Lysekloster IL 12,93  -1,00
Jenter 9 Lengde   192 Elida Hansen Østbye 09.08.2012 Lysekloster IL      1,74 0
Jenter 9 Lengde   194 Emilie Pettersen 30.07.2012 FRI IL      2,70 -1,3
Jenter 9 Lengde   202 Gurianne Meland Skoglund 22.11.2012 Lysekloster IL      2,96 -0,1
Jenter 9 Lengde   225 Marie Tuseth 27.07.2012 Varegg       3,19 0
Jenter 9 Liten ball   194 Emilie Pettersen 30.07.2012 FRI IL      7,35  
Jenter 9 Liten ball   225 Marie Tuseth 27.07.2012 Varegg      10,03  
Jenter 9 Liten ball   192 Elida Hansen Østbye 09.08.2012 Lysekloster IL     10,50  
Jenter 9 Liten ball   202 Gurianne Meland Skoglund 22.11.2012 Lysekloster IL     13,47  

Kalender

November
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345

Aktiviteter

08.12.2021
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

19.01.2022
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

09.02.2022
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

02.03.2022
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass