Resultat frå Askokarusellen 14.okt.

Årets siste banestevne på Arna idrettspark blei arrangert 14.okt. under kjølege, men vindstille forhold.
Her er lenke til Torgils Fossen sin video frå Askokarusellen i kveld: https://youtu.be/60cqhskXi7k
Resultatliste følgjer:

2020-10-14
Ove Leon Låstad

Resultatliste:

Klasse Øvelse Heat Fornavn Etternavn Org.tilhørighet Resultat Kommentar
Menn senior 10 000 meter 1 Børge Larsson Christensen Varegg Fleridrett - 31,47,80  
Menn senior 10 000 meter 1 Øyvind Johan Haugen Bjordal Osterøy IL - 33,18,45  
Menn senior 10 000 meter 1 Robert Hisdal BFG Bergen Løpeklubb - 33,27,99  
Menn senior 10 000 meter 1 Morten Kolltveit Tørvikbygd IL - 34,05,12  
Menn senior 10 000 meter 1 Jan Tore Tellefsen BFG Bergen Løpeklubb - 35,14,91  
Menn senior 10 000 meter 1 Hugo Jan Olsen BFG Bergen Løpeklubb - 36,19,59  
Menn senior 10 000 meter 1 Christer Sælen FRI IL - DNS  
Menn senior 10 000 meter 1 Espen Borge Joensen FRI IL - DNS  
Menn veteraner 10 000 meter 1 Arvid Hauge Eikanger IL - DNS  
Menn veteraner 200 meter 1 Roger Larsen FRI IL - DNS  
Menn junior 200 meter 2 Christian Mæhle Laksevåg TIL 23,35 Vind 0,0
Menn veteraner 200 meter 1 Lars Johan Fjelde FRI IL - 29,87 Vind 0,0
Kvinner veteraner 200 meter 1 Vigdis Gaupholm Reigstad FRI IL - 30,06 Vind 0,0
Menn veteraner 200 meter 1 Ørjan Moss FIL AKS-77 - 32,52 Vind 0,0
Menn veteraner 200 meter 1 Johnny Isaksen FRI IL - 35,02 Vind 0,0
Menn junior 3000 meter 1 Sondre Brattabø FRI IL - 9,25,82  
Menn senior 3000 meter 1 Mathias Daltveit Berg FRI IL - 10,24,43  
Menn senior 3000 meter 1 Rune Gullachsen FRI IL - 10,45,45  
Menn veteraner 3000 meter 1 Ivar Andreas Sandø BFG Bergen Løpeklubb - 10,50,99  
Kvinner veteraner 3000 meter 1 Anne Hege Straume Varegg Fleridrett - 12,19,41  
Kvinner veteraner 3000 meter 1 Astrid Helene Olafsdottir FRI IL - 12,33,63  
Menn veteraner 3000 meter 1 Christian Smøraas Varegg Fleridrett - 12,35,78  
Kvinner senior 3000 meter 1 Hanne Elisabeth Liland Varegg Fleridrett - 12,57,98  
Menn veteraner 3000 meter 1 Steinar Lohne FRI IL - 13,09,41  
Kvinner senior 3000 meter 1 Nora Midttun FRI IL - 14,08,26  
Kvinner veteraner 3000 meter 1 Lin Wæhle FRI IL - 14,08,35  
Kvinner veteraner 3000 meter 1 Sissel Bjørke FRI IL - 14,38,56  
Menn junior 3000 meter 1 Torstein Olai Leiren Mastervik FRI IL - DNS  
Menn senior 3000 meter 1 Espen Borge Joensen FRI IL - DNS  
Menn veteraner 3000 meter 1 Arvid Hauge Eikanger IL - DNS  
Menn veteraner 3000 meter 1 Odd Andre Byrknes FRI IL - DNS  
Menn veteraner 800 meter 1 Arvid Hauge Eikanger IL - DNS  
Menn senior 800 meter 1 Timmi Brandvik Anderl Gular, IL - 2,04,33  
Menn junior 800 meter 1 Jon-Henning Gullbrå Hilleren Ask Friidrett  - 2,06,87  
Menn senior 800 meter 1 Kjetil Monstad Osterøy IL - 2,23,01  
Menn junior 800 meter 1 Aslak Ingebjørgson Monstad Osterøy IL - 2,25,26  
Menn senior 800 meter 1 Øyvind Johan Haugen Bjordal Osterøy IL - DNS  
Menn senior 800 meter 1 Matias Andersen Førde Gular, IL - DNS  
Kvinner junior 800 meter 2 Vilde-Sofie Torvund FRI IL - 2,36,12  
Kvinner junior 800 meter 2 Maren Nordås Øvsthus Mjøsdalen IL - 2,39,16  
Menn veteraner 800 meter 2 Per Ole Mostrøm Osterøy IL - 2,41,28  
Kvinner veteraner 800 meter 2 Mirjam Mjelde Osterøy IL - 2,41,43  
Kvinner junior 800 meter 2 Signe-Marie Torvund FRI IL - DQ Regel 163.3 Tid 2,40,06
Kvinner senior 800 meter 2 Julia Hauge Eikanger IL - DNS  
Menn senior Kule 7,27kg   Jonathan Varela Byrkjenes Norna-Salhus IL - 10,79  
Menn veteraner Kule   Roger Larsen FRI IL - DNS  
Menn veteraner Kule 4kg   Svein Arne Angvik FRI IL - 7,28  
Menn veteraner Kule 4kg   Per Hegle Iversen Iversberg FRI IL - 8,30  
Menn veteraner Kule 4kg   Johnny Isaksen FRI IL - 8,61  
Menn veteraner Kule 5,5kg   Jakob Eirik Lothe Gloppen FIL 7,79  
Kvinner junior Kule 4kg   Helene Olsen Austnes FRI IL - NM  
Menn veteraner Lengde   Ørjan Moss FIL AKS-77 - 3,53 Vind 0,0
Kvinner junior Lengde   Maren Nordås Øvsthus Mjøsdalen IL - 3,98 Vind 0,0

Kalender

Oktober
MTOTFLS
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

31.10.2020
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes-Risnes-Garnes

31.10.2020
Skansemyren kastkarusell 15

12:00 - 17:00

Skansemyren Idrettsplass

11.11.2020
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

09.12.2020
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

20.01.2021
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

10.02.2021
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

03.03.2021
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass