Askokarusellen 17.juni

Vår videofotograf Torgils Fossen har publisert denne filmen frå Askokarusellen 17.juni:

https://youtu.be/U-QAYIahclY

Komplett resultatliste følgjer (trykk på les mer)

2020-06-18
Ove Leon Låstad
Resultatliste 17-06-20        
           
G10 60m        
Heat 1:G10+G11+G12 Vind 0,5    
  Eivind Sæbø 2010 FRI IL - Friidrett 10,40  
  Andreas Vladimir Sandin 2010 FRI IL - Friidrett 9,62  
           
G11 60m        
Heat 1:G10+G11+G12 Vind 0,5    
1 Jacob Gjellesvik Lundgren 2009 FRI IL - Friidrett 10,66  
           
G12 60m        
Heat 1:G10+G11+G12 Vind 0,5    
1 Jonas Langeland Andersen 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 9,18  
2 Gabriel Garnes 2008 FRI IL - Friidrett 9,36  
3 Oliver Taule Lindgren 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 9,59  
           
G12 60m        
Heat 2:G12+J12 Vind -0,4    
1 Kristoffer Boge Stenerud 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 9,11  
2 Eirik Markussen 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 9,20  
3 Martin Mjelde 2008 Bjarg IL - Friidrett 10,04  
           
J12 60m        
Heat 2:G12+J12 Vind -0,4    
1 Victoria Madelen Bekken 2008 Ask Friidrett - Friidrett 9,57  
           
G10 60m        
Heat 3:G10+G13+Rekrutt Vind 0,0    
  Levi Rørbakken 2010 FRI IL - Friidrett 9,79  
           
G13 60m        
Heat 3:G10+G13+Rekrutt Vind 0,0    
1 Adrian Hauge 2007 FRI IL - Friidrett 9,72  
           
Rekrutt 60m        
Heat 3:G10+G13+Rekrutt Vind 0,0    
  Johannes Fredstad Hauso 2012 FRI IL - Friidrett 13,32  
  Bjørn Eilifsen Lauvås 2012 FRI IL - Friidrett 13,39  
  Johan Birkeland Mæland 2012 FRI IL - Friidrett 14,01  
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 FRI IL - Friidrett 11,44  
           
MV 60m        
Heat 4:MV60+MV70 Vind 0,0    
1 Lars Johan Fjelde 1957 FRI IL - Friidrett 9,98  
2 Johnny Isaksen 1948 FRI IL - Friidrett 10,15  
3 Roger Larsen 1950 FRI IL - Friidrett 10,48  
           
G16 60m        
Heat 5:G16 Vind -0,1    
1 Nikolai André Navdal Marøy 2004 FRI IL - Friidrett 7,86  
           
G14 60m        
Heat 6:G14 Vind 0,0    
1 Johannes Handeland 2006 Fana IL - Friidrett 9,70  
           
G14 200m        
Heat 1: G14+G16 Vind: 0,0    
1 Johannes Handeland 2006 Fana IL - Friidrett 31,83  
           
G16 200m        
Heat 1: G14+G16 Vind: 0,0    
1 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL - Friidrett 28,32  
           
MV60 200m        
Heat 2:MV60 Vind: 0,2    
1 Lars Johan Fjelde 1957 FRI IL - Friidrett 30,87  
           
J14 300m        
Heat 1: J14+J15        
1 Tomine Svendheim 2006 FRI IL - Friidrett 41,55  
           
J15 300m        
Heat 1: J14+J15        
1 Mathilde Handeland 2005 Fana IL - Friidrett 45,14  
2 Lea Småland 2005 FRI IL - Friidrett 49,28  
           
G16 300m        
Heat 2: G16+G17+MS        
1 Lars Magnus Birketveit 2004 FRI IL - Friidrett 38,61  
2 Nikolai André Navdal Marøy 2004 FRI IL - Friidrett 38,92  
3 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL - Friidrett 45,25  
           
G17 300m        
Heat 2: G16+G17+MS        
1 Thord Flatebø Iversen 2003 FRI IL - Friidrett 37,94  
           
MS 300m        
Heat 2: G16+G17+MS        
1 Morten Solheim 1976 Gular, IL - Friidrett 37,94  
           
G10 600m        
Heat 1:G10+G12+G13+J12        
  Levi Rørbakken 2010 FRI IL - Friidrett 2,04,12  
  Fillip Vik Johannessen 2010 FRI IL - Friidrett 2,31,66  
  Andreas Vladimir Sandin 2010 FRI IL - Friidrett 2,13,51  
  Eivind Sæbø 2010 FRI IL - Friidrett 2,15,66  
           
G12 600m        
Heat 1:G10+G12+G13+J12        
1 Martin Mjelde 2008 Bjarg IL - Friidrett 1,56,51  
2 Eirik Markussen 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 1,57,51  
3 Gabriel Garnes 2008 FRI IL - Friidrett 2,03,02  
           
G13 600m        
Heat 1:G10+G12+G13+J12        
1 Amund Hella Berge-Soldal 2007 Uskedal IL - Friidrett 1,44,80  
2 Nils August Flornes Rustad 2007 Fana IL - Friidrett 1,45,32  
           
J12 600m        
Heat 1:G10+G12+G13+J12        
1 Jofrid Anderson 2008 Bjarg IL - Friidrett 2,00,18  
           
J14 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Vilde-Sofie Torvund 2006 FRI IL - Friidrett 2,30,14  
           
J16 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Signe-Marie Torvund 2004 FRI IL - Friidrett 2,38,10  
           
J18 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Synne-Helen Torvund 2002 FRI IL - Friidrett 2,34,73  
           
G14 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Dagfinn Gjerstad 2006 Osterøy IL - Friidrett 2,19,66  
           
G16 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Tobias Svendheim 2004 FRI IL - Friidrett 2,11,29  
           
G18 800m        
Heat 1:G14+16+G18+J14+J16+J18        
1 Fredrik Thomassen 2002 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 2,09,34  
           
MV 800m        
Heat 2:MV50+MV55+MV60        
1 Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL - Friidrett 2,27,56  
2 Knut Arve Engesæt 1964 FRI IL - Friidrett 2,40,45  
3 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL - Friidrett 2,51,39  
           
KS 800m        
  Hulda Maria Hardardottir 1990 FRI IL - Friidrett DNS  
           
KS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 FRI IL - Friidrett 10,33,09  
2 Karoline Loftås 1991 Osterøy IL - Friidrett 11,38,50  
3 Mirjam Mjelde 1969 Osterøy IL - Friidrett 12,13,18  
  Hulda Maria Hardardottir 1990 FRI IL - Friidrett DNF  
           
MS 3000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Ådne Nesje Hernes 2002 Fana IL - Friidrett 9,13,89  
2 Øyvind Loftås 1980 FRI IL - Friidrett 9,36,99  
3 Per Ole Mostrøm 1985 Osterøy IL - Friidrett 9,49,91  
4 Christer Sælen 1981 FRI IL - Friidrett 9,57,09  
5 Jonas Lillejord 1998 Osterøy IL - Friidrett 9,59,72  
6 Noah Birkeland Raknes 2005 Osterøy IL - Friidrett 10,01,53  
7 Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL - Friidrett 10.25.91  
8 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL - Friidrett 12,46,11  
  Espen Borge Joensen 1992 FRI IL - Friidrett DNF  
  Espen Irgens Haugen 1985 FRI IL - Friidrett DNS  
  Lars Schjølberg Evensen 2002 Fana IL - Friidrett DNS  
           
J15 Lengde        
1 Maria Juliane Bekken 2005 Ask Friidrett - Friidrett 4,43 Vind 1,5
           
Rekrutt Lengde satssone        
  Johannes Fredstad Hauso 2012 FRI IL - Friidrett 1,62 Vind -1,1
  Bjørn Eilifsen Lauvås 2012 FRI IL - Friidrett 2,43 Vind 0,0
  Johan Birkeland Mæland 2012 FRI IL - Friidrett 2,02 Vind 0,0
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 FRI IL - Friidrett 3,03 Vind 0,0
           
G10 Lengde satssone 0,5        
  Eivind Sæbø 2010 FRI IL - Friidrett 3,05 Vind 0.5
  Andreas Vladimir Sandin 2010 FRI IL - Friidrett 3,50 Vind 1,2
  Levi Rørbakken 2010 FRI IL - Friidrett 3,57 Vind 0,2
  Fillip Vik Johannessen 2010 FRI IL - Friidrett 2,57 Vind 0,0
           
G12 Lengde satssone 0,5        
1 Kristoffer Boge Stenerud 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 4,65 Vind 0,0
2 Jonas Langeland Andersen 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 4,34 Vind -1,0
3 Oliver Taule Lindgren 2008 Fyllingen IL (Allianse) - Friidrett 3,99 Vind 0,0
4 Gabriel Garnes 2008 FRI IL - Friidrett 3,75 Vind 0,0
5 Martin Mjelde 2008 Bjarg IL - Friidrett 3,28 Vind -0,8
           
G13 Lengde satssone 0,5        
1 Nils August Flornes Rustad 2007 Fana IL - Friidrett 4,23 Vind 1,7
2 Adrian Hauge 2007 FRI IL - Friidrett 3,84 Vind 0,0
           
J12 Lengde satssone 0,5        
1 Jofrid Anderson 2008 Bjarg IL - Friidrett 3,83 Vind 0,0
2 Victoria Madelen Bekken 2008 Ask Friidrett - Friidrett 3,68 Vind -0,1

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

14.07.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

28.07.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

04.08.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

10.08.2020
Nestle-lekene - friidrettsaktiviter for barn

09:00 - 14:00

Arna idrettspark

12.08.2020
Asko-karusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

18.08.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

24.08.2020
ArnaløpUken

00:00 - 23:55

Espeland idrettsplass

01.09.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

09.09.2020
Friidrettens dag/Skuleløpet

17:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.09.2020
Asko-karusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

13.10.2020
Asko-karusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

31.10.2020
Halvmaraton

14:00 - 17:00

Garnes-Risnes-Garnes