Resultatliste frå seriestevnet i hopp utan tilløp på Garnes 27.jan

I alt 20 deltakarar stilte opp i seriestevnet i hopp utan tilløp på Garnes. Resultatliste følgjer:

2020-01-31
Ove Leon Låstad
Resultatliste: 27-01-20 År Klubb Res
         
Rekrutt Lengde u.t.      
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 1,41
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 IL Fri 1,55
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 1,79
  Fillip Johansen 2010 IL Fri 1,80
  Adrian Kalsaas 2010 IL Fri 1,75
  Emine Johanessen 2012 IL Fri 1,32
  Jonas Midttun Emdal 2010 IL Fri 1,40
  Andreas Vladimir Sandin 2010 IL Fri 1,82
  Susanne Salvesen 2013 IL Fri 1,31
  Mats Joakim 2010 IL Fri 1,20
         
G11 Lengde u.t.      
1 Jakob Lundgren 2009 IL Fri 1,63
         
G13 Lengde u.t.      
1 Adrian Hauge 2007 IL Fri 2,04
         
G14 Lengde u.t.      
1 Andreas Engen 2006 IL Fri 2,32
         
G16 Lengde u.t.      
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 2,50
         
G18-19 Lengde u.t.      
1 Brede Midttun 2001 IL Fri 2,20
         
J16 Lengde u.t.      
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 1,82
         
J18-19 Lengde u.t.      
1 Lina Storsæter 2001 IL Fri 2,18
2 Nora Midttun 2001 IL Fri 1,57
         
MV35-39 Lengde u.t.      
1 Christer Sælen 1981 IL Fri 2,15
         
MV55-59 Lengde u.t.      
1 Oddvin Årdalsbakke 1962 IL Fri 2,57
         
MV 70-74 Lengde u.t.      
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 2,00
         
MV 75-79 Lengde u.t.      
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 1,65
         
Rekrutt Høgde u.t.      
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 0,85
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 IL Fri 0,60
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 0,65
  Fillip Johansen 2010 IL Fri 0,70
  Adrian Kalsaas 2010 IL Fri 0,80
  Emine Johanessen 2012 IL Fri 0,70
  Jonas Midttun Emdal 2010 IL Fri 0,70
  Andreas Vladimir Sandin 2010 IL Fri NM
  Susanne Salvesen 2013 IL Fri 0,60
  Mats Joakim 2010 IL Fri NM
         
G11 Høgde u.t.      
1 Jakob Lundgren 2009 IL Fri 0,75
 
   

Kalender

Januar
MTOTFLS
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

10.02.2021
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

03.03.2021
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

08.03.2021
Arnameisterskapen i hopp u.t.

18:15 - 20:30

Garnes ungdomsskule

14.04.2021
Fristafetten for 10 år og yngre

18:30 - 19:30

Arna idrettspark

15.04.2021
Fristafetten for 11 år og eldre

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

11.05.2021
Tinestafetten

09:00 - 13:00

Arna idrettspark

20.05.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

09.06.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

13.06.2021
Askoleikane

12:00 - 15:00

Arna idrettspark

05.07.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

11.08.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

30.08.2021
Arnaløpet

19:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

08.09.2021
Friidrettens dag - Skuleløpet

17:30 - 20:30

Arna idrettspark

22.09.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

02.10.2021
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

13.10.2021
Askokarusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark