Resultatliste frå seriestevnet i hopp utan tilløp på Garnes 27.jan

I alt 20 deltakarar stilte opp i seriestevnet i hopp utan tilløp på Garnes. Resultatliste følgjer:

2020-01-31
Ove Leon Låstad
Resultatliste: 27-01-20 År Klubb Res
         
Rekrutt Lengde u.t.      
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 1,41
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 IL Fri 1,55
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 1,79
  Fillip Johansen 2010 IL Fri 1,80
  Adrian Kalsaas 2010 IL Fri 1,75
  Emine Johanessen 2012 IL Fri 1,32
  Jonas Midttun Emdal 2010 IL Fri 1,40
  Andreas Vladimir Sandin 2010 IL Fri 1,82
  Susanne Salvesen 2013 IL Fri 1,31
  Mats Joakim 2010 IL Fri 1,20
         
G11 Lengde u.t.      
1 Jakob Lundgren 2009 IL Fri 1,63
         
G13 Lengde u.t.      
1 Adrian Hauge 2007 IL Fri 2,04
         
G14 Lengde u.t.      
1 Andreas Engen 2006 IL Fri 2,32
         
G16 Lengde u.t.      
1 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 2,50
         
G18-19 Lengde u.t.      
1 Brede Midttun 2001 IL Fri 2,20
         
J16 Lengde u.t.      
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 1,82
         
J18-19 Lengde u.t.      
1 Lina Storsæter 2001 IL Fri 2,18
2 Nora Midttun 2001 IL Fri 1,57
         
MV35-39 Lengde u.t.      
1 Christer Sælen 1981 IL Fri 2,15
         
MV55-59 Lengde u.t.      
1 Oddvin Årdalsbakke 1962 IL Fri 2,57
         
MV 70-74 Lengde u.t.      
1 Johnny Isaksen 1948 IL Fri 2,00
         
MV 75-79 Lengde u.t.      
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 1,65
         
Rekrutt Høgde u.t.      
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 0,85
  Oda Wilhelmsen Iden 2012 IL Fri 0,60
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 0,65
  Fillip Johansen 2010 IL Fri 0,70
  Adrian Kalsaas 2010 IL Fri 0,80
  Emine Johanessen 2012 IL Fri 0,70
  Jonas Midttun Emdal 2010 IL Fri 0,70
  Andreas Vladimir Sandin 2010 IL Fri NM
  Susanne Salvesen 2013 IL Fri 0,60
  Mats Joakim 2010 IL Fri NM
         
G11 Høgde u.t.      
1 Jakob Lundgren 2009 IL Fri 0,75
 
   

Kalender

August
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

10.08.2020
Nestle-lekene - friidrettsaktiviter for barn

09:00 - 14:00

Arna idrettspark

12.08.2020
Asko-karusellen

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

18.08.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

24.08.2020
ArnaløpUken

00:00 - 23:55

Espeland idrettsplass

01.09.2020
Skansemyren kastkarusell

18:00 - 21:00

Skansemyren Idrettsplass

09.09.2020
Friidrettens dag/Skuleløpet

17:30 - 21:00

Arna idrettspark

23.09.2020
Asko-karusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

13.10.2020
Asko-karusellen

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

31.10.2020
Halvmaraton

14:00 - 17:00

Garnes-Risnes-Garnes