Resultat frå Asko-karusellen på Arna idrettspark 12.aug.

Det første Asko-karusellstevnet blei arrangert på Arna idrettspark 12.aug. etter at anlegget har vore stengd i 3 månader pga omlegging frå naturgras til kunstgras på indre bane. Deltakinga var overraskande god i regnveret med mellom anna 2 heat på 5000m. 

2019-08-13
Ove Leon Låstad
Stevne: Seriestevne        
Stevnested: Arna idrettspark        
Stevnedato: 12-08-19        
Arrangør IL Fri        
Kontaktperson: Ove Leon Låstad        
Telefon: 99272130        
Epost: llaastad@online.no        
Utendørs: Y        
Kommentar:  Oppdatert liste 13-08-19. På 5000m stod det feil tid på Ingrid Revheim. Den er no retta.        
           
Resultatliste 12-08-19        
           
Rekrutt 100m        
Heat 1: Rekrutt + J11 Vind: 0,0    
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 16,66  
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 18,06  
  Niclas Ørskov 2010 IL Fri 17,90  
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 17,04  
           
J11 100m        
Heat 1: Rekrutt + J11 Vind: 0,0    
1 Oda J. Urdal 2008 IL Fri 15,84  
           
J13 100m        
Heat 2: J13+J14+G12+G14 Vind: 0,0    
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 13,24  
2 Emma Bergheim 2006 IL Norna-Salhus 15,42  
           
J14 100m        
Heat 2: J13+J14+G12+G14 Vind: 0,0    
1 Tiril Bergheim 2005 IL Norna-Salhus 14,67  
           
G12 100m        
Heat 2: J13+J14+G12+G14 Vind: 0,0    
1 Adrian Hauge 2007 IL Fri 16,34  
           
G14 100m        
Heat 2: J13+J14+G12+G14 Vind: 0,0    
1 Linus August Rygh 2005 TIF Viking 13,56  
           
G15 100m        
Heat 3: G15 Vind: 0,0    
1 Filip Holdhus 2004 IL Gneist 12,66  
2 Nikolai Andre Nævdal Marøy 2004 IL Fri 12,80  
3 Sveinar N. Daasvatn 2004 IL Norna-Salhus 13,13  
4 Tomas Chernov 2004 Fyllingen IL 13,40  
5 Sander F. Skjoldal 2004 Fyllingen IL 14,21  
           
G16 100m        
Heat 4: G16 Vind: 0,0    
1 Magnus Reigstad 2003 Osterøy IL 11,94  
2 Kasper Fjeldstad 2003 IL Norna-Salhus 12,03  
           
J15 100m        
Heat 5: J15 + J17 Vind: -0,6    
1 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 13,78  
2 Nicoline Pallesen Coulson 2004 IL Norna-Salhus 14,34  
           
J17 100m        
Heat 5: J15 + J17 Vind: -0,6    
1 Emma Abotnes 2002 Fana IL 13,27  
2 Ida Dame 2002 Fyllingen IL 14,52  
           
J13 400m        
Heat 1: J13+J16+G17        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 1,00,15  
           
J16 400m        
Heat 1: J13+J16+G17        
1 Ida Lindberg 2003 Varegg Fleridrett 1,04,97  
           
G17 400m        
Heat 1: J13+J16+G17        
1 Fredrik Thomassen 2002 Fyllingen IL 56,21  
           
J15 400m        
Heat 2: J15+J17        
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 1,06,45  
  Signe-Marie Torvund 2004 IL Fri DQ Regel 162.7&8
           
J17 400m        
Heat 2: J15+J17        
1 Synne-Helen Torvund 2002 IL Fri 1,06,81  
           
J12 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Stella Sandin 2007 IL Fri 7,08,88  
           
J13 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Vilde-Sofie Torvund 2006 IL Fri 5,18,05  
           
G12 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Nils August F. Rustad 2007 Fana IL 5,17,77  
           
G13 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Sigve Lillebø 2006 Ask Friidrett 4,47,64  
           
G14 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Johannes Sture 2005 Ask Friidrett 4,48,07  
           
G15 1500m        
Heat 1: J12+J13+G12+G13+G14+G15        
1 Tobias Svendheim 2004 IL Fri 4,34,79  
           
MV45 1500m        
Heat 2: MV        
1 Ronny Førland 1972 IL Fri 5,47,25  
           
MV60 1500m        
Heat 2: MV        
1 Øyvind Bernes 1958 Mjøsdalen IL 5,02,45  
           
MV65 1500m        
Heat 2: MV        
1 Ingar Romslo 1954 IL Fri 6,51,86  
           
MS 5000m        
Heat 1: MS        
1 Børge Bjørsvik Larsson 1992 Varegg Fleridrett 15,32,93  
2 Fredrik Torgersen 1991 Varegg Fleridrett 15,36,77  
3 Halfdan-Emil Færø 1991 Varegg Fleridrett 15,37,00  
4 Espen Borge Joensen 1992 IL Fri 15,43,73  
5 Tage M. Augustson 1989 Varegg Fleridrett 15,46,98  
6 Bjørn Rusten Lundberg 1994 Varegg Fleridrett 16,10,53  
7 Øyvind Loftås 1980 IL Fri 16,24,00  
8 Magnus-Johan Færø 1995 Eikanger IL 16,28,72  
9 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 16,29,50  
10 Jo-Harald Færø 1983 Eikanger IL 16,37,99  
11 Henrik Angermund 1980 Varegg Fleridrett 16,38,73  
12 Øystein Horsås 1983 Osterøy IL 17,35,66  
  Christer Sælen 1981 IL Fri DNF  
  Erlend Sørheim 2001 Varegg Fleridrett DNF  
           
MS 5000m        
Heat 2: MS+KS        
1 Michael Gunnarson 1970 Varegg Fleridrett 18,10,44  
2 Bjørn Harald Bongom 1967 Varegg Fleridrett 18,17,45  
3 Erik Iden 1969 IL Fri 18,53,39  
4 Einar Færø 1956 Eikanger IL 19,04,30  
5 Bjarte Vik 1969 Osterøy IL 19,29,42  
6 Gisle Raknes 1970 Osterøy IL 19,31,97  
7 Helge Lidtun 1984 Osterøy IL 20,59,77  
8 Cato Humborstad 1985 IL Fri 23,32,58  
  Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL DNF  
           
KS 5000m        
Heat 2: MS+KS        
1 Bertine-Helene Færø 1992 Varegg Fleridrett 19,03,56  
2 Ingrid Revheim 1992 Osterøy IL
19,39,59
 
           
J14 300m hekk 76,2 cm        
Heat 1: J14 +G15        
1 Maren Nordås Øvsthus 2005 Mjøsdalen IL 54,19  
           
G15 300m hekk 76,2 cm        
Heat 1: J14 +G15        
1 Nikolai Andre Nævdal Marøy 2004 IL Fri 42,11  
           
G15 300m hekk 84,0 cm        
Heat 2: G16        
1 Fredrik Gullachsen 2003 IL Norna-Salhus 41,80  
2 Thord Flatabø Iversen 2003 IL Fri 44,32  
3 Elias August Bergheim 2003 Ask Friidrett 44,66  
           
MV70 300m hekk 68,0 cm        
Heat 3: MV        
1 Magnus Skjoldal 1949 IL Fri 58,77  
           
MV75 300m hekk 68,0 cm        
Heat 3: MV        
1 John Bernes 1944 Osterøy IL 1,04,01  
           
Rekrutt Lengde sone 0,5m        
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 3,46 Vind 0,0
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 2,92 Vind 1,9
  Niclas Ørskov 2010 IL Fri 2,77 Vind 0,8
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 3,35 Vind 1,4
           
J11 Lengde sone 0,5m        
1 Oda J. Urdal 2008 IL Fri 3,42 Vind 1,0
           
J13 Lengde sone 0,5m        
1 Lea Alice Gundersen 2006 Fyllingen IL 4,77 Vind 1,0
           
J15 Lengde        
1 Nicoline Pallesen Coulson 2004 IL Norna-Salhus 4,65 Vind 1,4
2 Guro Navelsaker Hjeltnes 2004 IL Norna-Salhus 3,98 Vind 0,6
           
J17 Lengde        
1 Ida Dame 2002 Fyllingen IL 4,34 Vind 1,0
           
J18-19 Lengde        
1 Marianne Fedje Mjelde 2001 Osterøy IL 4,62 Vind 0,0
           
G14 Lengde        
1 Linus August Rygh 2005 TiF Viking 4,71 Vind 0,0
           
G15 Lengde        
1 Tomas Chernov 2004 Fyllingen IL 4,84 Vind 0,0
2 Sander F. Skjoldal 2004 Fyllingen IL 4,01 Vind 1,7
           
G16 Lengde        
1 Magnus Reigstad 2003 Osterøy IL 5,99 Vind 0,0
           
MV50 Kule 6kg        
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 12,68  
           
MV70 Kule 4kg        
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 7,56  
           
KV50 Kule 3kg        
1 Ingunn G. Jacobsen 1967 IL Fri 8,18  
           
J18-19 Kule 4kg        
1 Marianne Fedje Mjelde 2001 Osterøy IL 9,32  
           
Rekrutt Kule 2kg        
  Levi Rørbakken 2010 IL Fri 5,97  
  Eivind Sæbø 2010 IL Fri 3,26  
  Niclas Ørskov 2010 IL Fri 4,73  
  Andreas Sandin 2010 IL Fri 5,24  
 
   

Kalender

Oktober
MTOTFLS
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

30.10.2019
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

20.11.2019
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

11.12.2019
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

22.01.2020
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

12.02.2020
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass

04.03.2020
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 20:00

Espeland idrettsplass