Påmeldingsstatus for Fristafetten pr 2.april kl.21:00 er 107 lag

 Les meir for å se oversikt over kven som er påmelde eller last ned programmet her: 

Fristafetten 2019 program v2.pdf

Frå starten på 1.etappe for gutar 11-14 år i 2018 (foto: Jan Bjørn Ekanger)

2019-04-01
Ove Leon Låstad

Varegg Fleridrett har overtatt stafetthegemoniet i Bergen sidan begge mønstrar heile 17 lag. Deretter følgjer arrangørklubben med 16 lag. Fana, Gneist og Norna-Salhus, stiller alle med 12 lag kvar.   

Startliste Fristafetten onsdag 3.april -  
Start tid Klasse Klubb Startnr
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Fri 1.lag 1
18:05 MIKS rekrutt 1.heat T&IF Viking 1.lag 2
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Gneist 1.lag 3
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Varegg Fleridrett 1.lag 4
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Fana IL 1.lag 5
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Mjøsdalen IL 1.lag 6
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Norna-Salhus 1.lag 7
- -    
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Fri 2.lag 17
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Norna-Salhus 2.lag 18
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Gneist 2.lag 19
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Varegg Fleridrett 2.lag 27
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Fana IL 2.lag 28
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Mjøsdalen IL 2.lag 29
18:10 MIKS rekrutt 2.heat T&IF Viking 2.lag 37
- -    
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Fri 3.lag 47
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Varegg Fleridrett 3.lag 48
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 3.lag 49
18:15 MIKS rekrutt 3.heat T&IF Viking 3.lag 58
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Gneist 3.lag 59
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Norna-Salhus 3.lag 60
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 4.lag 61
- -    
18:20 MIKS rekrutt 4.heat IL Fri 4.lag 71
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 5.lag 72
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 6.lag 73
18:20 MIKS rekrutt 4.heat IL Fri 5.lag 74
18:20 MIKS rekrutt 4.heat  Varegg Fleridrett 4.lag 75
18:20 MIKS rekrutt 4.heat   76
18:20 MIKS rekrutt 4.heat   77
- -    
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 1.lag 201
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 2.lag 202
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 3.lag 203
18:30 JENTER 11-14 IL Fri 204
18:30 JENTER 11-14 Varegg Fleridrett 205
18:30 JENTER 11-14 FIL AKS-77 1.lag 206
18:30 JENTER 11-14 FIL AKS-77 2.lag 207
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 1.lag 208
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 2.lag 209
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 211
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 212
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 213
- -    
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 221
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 222
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 223
18:45 GUTAR 11-14 FIL AKS-77 1.lag 224
18:45 GUTAR 11-14 FIL AKS-77 2.lag 225
18:45 GUTAR 11-14 IL Bjarg 1.lag 226
18:45 GUTAR 11-14 IL Bjarg 2.lag 227
18:45 GUTAR 11-14 IL Fri 228
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 1.lag 231
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 2.lag 232
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 3.lag 233
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 1.lag 234
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 2.lag 235
18:45 GUTAR 11-14 T&IF Viking 236
18:45 GUTAR 11-14 Osterøy IL 237
- -    
19:00 MIKS 11-17 IL Fri 241
19:00 MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 1.lag 243
19:00 MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 2.lag 244
19:00 MIKS 11-17 IL Gneist 245
19:00 MIKS 11-17 FIL AKS-77 246
19:00 MIKS 11-17 Mjøsdalen IL 247
19:00 MIKS 11-17 T&IF Viking 248
- -    
19:15 MIKS 11-14 IL Bjarg 250
19:15 MIKS 11-14 Os Turn 255
19:15 MIKS 11-14 IL Gneist 256
19:15 MIKS 11-14 Varegg Fleridrett 257
19:15 MIKS 11-14 IL Fri 1.lag 258
19:15 MIKS 11-14 IL Fri 2.lag 242
19:15 MIKS 11-14 IL Norna-Salhus 259
- -    
19:45 KVINNER BEDRIFT Haukeland Sjukehus BIL 260
19:45 KVINNER BEDRIFT Bergenslærerne BIL 265
19:45 KVINNER JUNIOR IL Fri 266
19:45 KVINNER JUNIOR Osterøy IL 267
19:45 KVINNER SENIOR IL Gneist 268
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 251
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 252
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 253
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 4.lag 254
19:45 KVINNER SENIOR IL Gular 218
19:45 KVINNER VETERAN IL Fri 269
19:45 KVINNER SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 219
19:45 KVINNER SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 220
- -    
20:05 MENN JUNIOR IL Fri 278
20:05 MENN JUNIOR FIL AKS-77 279
20:05 MENN JUNIOR Ask Friidrett 280
20:05 MENN JUNIOR IL Gneist 281
20:05 MENN SENIOR IL Gular 270
20:05 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 271
20:05 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 272
20:05 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 273
20:05 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 4.lag 274
20:05 MENN SENIOR IL Gneist 1.lag 275
20:05 MENN SENIOR IL Gneist 2.lag 276
20:05 MENN SENIOR Osterøy IL 277
-      
20:20 MENN VETERAN IL Fri 285
20:20 MENN VETERAN Varegg Fleridrett 286
20:20 MENN VETERAN Ask Friidrett 287
20:20 MENN VETERAN Osterøy IL 288
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ Osterøy IL 289
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ IL Fri 290
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 291
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ Ask Friidrett 292
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 293
20:20 MENN SUPERVETERAN 45+ Strandebarmn IL 294
20:20 MENN SUPERVETERAN 60+ IL Fri 295
20:20 MENN SUPERVETERAN 60+ T&IL Hovding/Bekkalokket 296
20:20 MENN SUPERVETERAN 60+ Osterøy IL 297
20:20 MENN BEDRIFT Haukeland Sjukehus BIL 298
20:20 MENN BEDRIFT VETERAN Haukeland Sjukehus BIL 299
 
   

Kalender

August
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311

Aktiviteter

26.08.2019
Arnaløpet

18:00 - 21:00

Espeland idrettsplass

04.09.2019
Friidrettens dag - Skuleløpet

17:30 - 21:15

Arna idrettspark

18.09.2019
Seriestevne - Askokarusellen

18:00 - 21:00

Arna idrettspark

16.10.2019
Seriestevne - Askokarusellen

18:30 - 20:30

Arna idrettspark