Resultatliste seriestevne Arna idrettspark 17.okt.

Årets siste stevne på Arna idrettspark blei arrangert 17.okt. under bra forhold. Vi hadde forventa ein del fleire deltakarar enn dei 16 som møtte opp. På tilsvarande seriestevne 18.okt. i fjor hadde vi 37 utøvarar i aksjon.

2018-10-17
Ove Leon Låstad
Resultatliste 17-10-18      
         
MV65 60m      
Heat 1:KV+MV Vind: 0,0  
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 10,84
         
KV40 60m      
Heat 1:KV+MV Vind: 0,0  
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 9,73
         
KV45 60m      
Heat 1:KV+MV Vind: 0,0  
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 9,35
         
KV60 60m      
Heat 1:KV+MV Vind: 0,0  
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 IL Norna-Salhus 11,18
         
KV65 60m      
Heat 1:KV+MV Vind: 0,0  
1 Randi Kleppe 1949 Osterøy IL 11,92
         
KV45 200m      
Heat 1:KV Vind: 0,0  
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 30,75
         
KV60 200m      
Heat 1:KV Vind: 0,0  
1 Eldbjørg Sanden Søvik 1956 IL Norna-Salhus 39,46
         
KV65 200m      
Heat 1:KV Vind: 0,0  
1 Randi Kleppe 1949 Osterøy IL 42,28
         
MV55 400m      
1 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 1,14,94
         
MV45 800m      
Heat 1:MV      
1 Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL 2,28,34
         
MV55 800m      
Heat 1:MV      
1 Kurt Vatle 1959 Osterøy IL 2,38,06
         
MS 3000m      
  1:MS+MV+KV      
1 Ole Laumark Vasø 1993 FIL AKS-77 10,18,32
         
MV55 3000m      
  1:MS+MV+KV      
1 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 12,06,45
         
KV50 3000m      
  1:MS+MV+KV      
1 Astrid Olafsdottir 1964 IL Fri 12,31,76
         
MS 5000m      
  1:MS+J18-19+KV      
1 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 17,40,67
         
J18-19 5000m      
  1:MS+J18-19+KV      
1 Elida Indrearne Røssevold 2000 IL Norna-Salhus 22,18,19
         
KV45 5000m      
Heat 1:MS+J18-19+KV      
1 Vigdis Gaupholm Reigstad 1973 IL Fri 19,06,52
         
KV40 Høyde      
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 1,20
         
MV55 Høyde      
1 Ole Nissen Viken 1960 IL Fri 1,31
         
MV65 Høyde      
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 1,10
         
MS Kule 7,27kg      
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 11,37
         
MV55 Kule 6kg      
1 Ole Nissen Viken 1960 IL Fri 8,36
         
G18-19 Kule 6kg      
1 Niklas Hasti Rutle 2000 IL Fri 9,26
         
KV40 Kule 4kg      
1 Brit Ingrid Birketveit 1977 IL Fri 8,58
         
MV55 Spyd 600g      
1 Ole Nissen Viken 1960 IL Fri 21,48
         
G18-19 Spyd 800g      
1 Niklas Hasti Rutle 2000 IL Fri 50,30
 
   

Kalender

November
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Aktiviteter

21.11.2018
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

05.12.2018
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass