Resultat Friidrettens dag - Skuleløpet

Flotte forhold og god stemning under Friidrettens dag - Skuleløpet på Arna idrettspark. I alt 180 barn i 1-4.klasse gjennomførte 3-kampen og på 200m for 5-7.klasse deltok.Takk til alle som var med! Se video her: https://youtu.be/aW49nkOHtQ8

2018-09-05
Ove Leon Låstad
  Resultat 3-kamp (60m-lengde-liten ball) 1-4.klasse    
Klasse Namn Skule Deltatt
0 Håkon Reigstad Barnehage Deltatt
1 Alma Naavik Ådnamarka Deltatt
1 Anna Tunestveit-Torsvik Garnes Deltatt
1 Arissa Hasslum Garnes Deltatt
1 Astrid Engen Bratstun Garnes Deltatt
1 Benjamin Molvik Hommedal Lone Deltatt
1 Bjørn Lauvås Ådnamarka Deltatt
1 Brage Pedersen Ådnamarka Deltatt
1 Charlotte Schlitzer Lone Deltatt
1 Clara Martinusen Garnes Deltatt
1 Dovalde M. Garnes Deltatt
1 Edvard Aasheim Ytre Arna Deltatt
1 Emil Kjeilen Ådnamarka Deltatt
1 Emilie Nesse Blomdal Garnes Deltatt
1 Emine Johanessen Ådnamarka Deltatt
1 Emma Aasheim Ytre Arna Deltatt
1 Erik Ågor Hauge Lone Deltatt
1 Henrik Hansen Oppedal Garnes Deltatt
1 Ine Wasa Tverlid Garnes Deltatt
1 Ingrid Åsen Garnes Deltatt
1 Isabell Sandal Lone Deltatt
1 Jaran Thunes Garnes Deltatt
1 Jarl Reigstad Ådnamarka Deltatt
1 Johan Skjerve Garnes Deltatt
1 Johannes Hauso Ådnamarka Deltatt
1 Karoline Aasheim Ytre Arna Deltatt
1 Kasandra Thunestveit Garnes Deltatt
1 Khalia Luchiana Ytre Arna Deltatt
1 Klara Skogset Hagen Garnes Deltatt
1 Kristine Blom Lone Deltatt
1 Liam Kristoffer Halstead Ådnamarka Deltatt
1 Linnea Lotz Hauge Garnes Deltatt
1 Lukas Eide Kjøsnes Ytre Arna Deltatt
1 Lukas Åsen Garnes Deltatt
1 Maia Syversen Garnes Deltatt
1 Mari Hausvik Garnes Deltatt
1 Mathea Magnusen Garnes Deltatt
1 Michelle Bruvik Garnes Deltatt
1 Natalie Sandal Lone Deltatt
1 Nikolai Sletten Ådnamarka Deltatt
1 Noah Nøkling-Sæle Ådnamarka Deltatt
1 Noah Reigstad Ådnamarka Deltatt
1 Rakel Eliassen Garnes Deltatt
1 Ramona Stoknes Ådnamarka Deltatt
1 Ruya Saerda Ådnamarka Deltatt
1 Scott Viken Vest Garnes Deltatt
1 Scott West Ytre Arna Deltatt
1 Severin Handeland Garnes Deltatt
1 Sofia Alan Hemre Garnes Deltatt
1 Sofie Fauske Ådnamarka Deltatt
1 Theodor Reknes Garnes Deltatt
1 Tuva Skinlo Vindal Ådnamarka Deltatt
1 Ulrik Brusdal Solhaug Garnes Deltatt
1 Ulrik Sørheim Ytre Arna Deltatt
1 Vetle Langsette Tysse Garnes Deltatt
1 Vetle Westaberg Garnes Deltatt
1 Åshild Lohne-Vestrheim Garnes Deltatt
2 Aksel Kvilhaug Bertelsen Garnes Deltatt
2 Anton Eknes Ådnamarka Deltatt
2 Aslak Vestrheim Kaasa Garnes Deltatt
2 Benamin Haukeland Ådnamarka Deltatt
2 Benjamin Fredheim Lone Deltatt
2 Caroline Kvalvåg Lone Deltatt
2 Celina Almberg Lone Deltatt
2 Dennis Johannesen Ytre Arna Deltatt
2 Didrik Oppedal Garnes Deltatt
2 Edvin Eliassen Garnes Deltatt
2 Emil Gårbo Lone Deltatt
2 Gael Ådnamarka Deltatt
2 Hanne Skulstad Trengereid Deltatt
2 Ida Djønne  Garnes Deltatt
2 Isa Sørheim Ytre Arna Deltatt
2 Julian Matre Garnes Deltatt
2 Kasper Bjørnvik Langro Lone Deltatt
2 Kristin Brattabø Garnes Deltatt
2 Leah borge Garnes Deltatt
2 Leander Rolland-Bergsvik Garnes Deltatt
2 Leonard Brekke Garnes Deltatt
2 Malene Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
2 Malin Sekse Garnes Deltatt
2 Marie Lauvås Ådnamarka Deltatt
2 Mikkel Bakke Muritsh Ådnamarka Deltatt
2 Natalie Træland Ådnamarka Deltatt
2 Niklas Holm Dalberg Ådnamarka Deltatt
2 Nikolai Haugsvær Lone Deltatt
2 Nokedem Karpinske Ådnamarka Deltatt
2 Odd Martin Ellefsen Ådnamarka Deltatt
2 Olav Myklebust Ådnamarka Deltatt
2 Sandra Elena Rødsett Garnes Deltatt
2 Sebastian Espeset Szwed Ytre Arna Deltatt
2 Sebastian Nytveit Lone Deltatt
2 Simen Bernes Ytre Arna Deltatt
2 Thea Folkestad Olsen Garnes Deltatt
2 Torje Stenerud Garnes Deltatt
2 Trym Thomassen Garnes Deltatt
2 Ulrik Valencia Lone Deltatt
3 Andreas Sandin Ådnamarka Deltatt
3 Arn Johan Søvde Lone Deltatt
3 Baste Salomonsen Nord Ådnamarka Deltatt
3 Brede Hansen Garnes Deltatt
3 Christiane Rosenberg Garnes Deltatt
3 Eirill Nøkling Moi Ådnamarka Deltatt
3 Eivind Sæbø Ådnamarka Deltatt
3 Eline Haga Blomdal Ytre Arna Deltatt
3 Emilie Løkje Garnes Deltatt
3 Emma Gjerstad Garnes Deltatt
3 Erik Soltveit Sivertsen Garnes Deltatt
3 Eva Varne Ytre Arna Deltatt
3 Henrik Unneland Ådnamarka Deltatt
3 Jenny Tenden-Vie Ådnamarka Deltatt
3 Julianne Gangdal Garnes Deltatt
3 Karianne Gjelsvik Lone Deltatt
3 Kasandra Fjæreide Lone Deltatt
3 Kine Hissdal Johansen Garnes Deltatt
3 Konrad Myklebust Garnes Deltatt
3 Lars Andreas Elvenes Jensen Ådnamarka Deltatt
3 Leah Eline Myklebust Andersen Ådnamarka Deltatt
3 Leah Tveiten Enger Ådnamarka Deltatt
3 Levi Rørbakken Ådnamarka Deltatt
3 Lilly Garnes Garnes Deltatt
3 Maikel Tepu Ådnamarka Deltatt
3 Marius Bakke-Fleten Garnes Deltatt
3 Markus Minde Ådnamarka Deltatt
3 Matthias Matre Lie Garnes Deltatt
3 Maya Kristin Fredheim Lone Deltatt
3 Milam Longvastøl Ådnamarka Deltatt
3 Natalie Waldemasen Ådnamarka Deltatt
3 Niklas Ørskov Ådnamarka Deltatt
3 Olai Romslo-Paulsen Garnes Deltatt
3 Olav  Garnes Deltatt
3 Seclina Reigstad Ytre Arna Deltatt
3 Sigurd Nybø Garnes Deltatt
3 Thea Langette Tysse Garnes Deltatt
3 Theo Thorstensen Ådnamarka Deltatt
3 Thilde Onarheim Ådnamarka Deltatt
3 Tobias Olsen Garnes Deltatt
3 Ulrik Lillefosse Garnes Deltatt
3 Viljar Åsen Garnes Deltatt
4 Alexander Frøholm Lone Deltatt
4 Aurora Fosse Larsen Garnes Deltatt
4 Emil Gjerde Iversen Ådnamarka Deltatt
4 Emil Johan Reknes Garnes Deltatt
4 Emilie Aase Synstad Ådnamarka Deltatt
4 Emma Lilleskare Ådnamarka Deltatt
4 Filip Rogala Garnes Deltatt
4 Fredrik Grindhiem-Hustveidt Ådnamarka Deltatt
4 Helene Solberg Ådnamarka Deltatt
4 Ingeborg Lindsetmo Garnes Deltatt
4 Isak Martinusen Garnes Deltatt
4 Jonas Urdal Lone Deltatt
4 Julian Fosse Contini Garnes Deltatt
4 Kaja Espevoll Eriksen Ådnamarka Deltatt
4 Lars Kleppe Hårvik Garnes Deltatt
4 Lasse Nygård Ådnamarka Deltatt
4 Linnea Øsel-Blom Garnes Deltatt
4 Mads Tvedt Flatabø Garnes Deltatt
4 Malene Nguyen Ytre Arna Deltatt
4 Maria Mjelde Garnes Deltatt
4 Mariken Hansen Lone Deltatt
4 Markus Oppedal Garnes Deltatt
4 Marla Tepu Ådnamarka Deltatt
4 Marte Brusdal Solhaug Garnes Deltatt
4 Milla Sandvik Ådnamarka Deltatt
4 Odin Halrynjo-k Garnes Deltatt
4 Olivia Lothe Garnes Deltatt
4 Oskar Hemre Garnes Deltatt
4 Sabine Skjelstad Ådnamarka Deltatt
4 Sara Vågenes Garnes Deltatt
4 Sebastian Matre Garnes Deltatt
4 Sofie Dale Garnes Deltatt
4 Sofie Handeland Garnes Deltatt
4 Sofie Syversen Garnes Deltatt
4 Storm Rystad Ådnamarka Deltatt
4 Theo Nesse Lone Deltatt
4 Tuva Langeland Ådnamarka Deltatt
4 Ulrik Eriksson Ådnamarka Deltatt
4 Vegard Heimdal Trengereid Deltatt
4 Vera Myklebust Ådnamarka Deltatt
5 Maria Kjeilen Ådnamarka Deltatt
5 Samuel Martinusen Garnes Deltatt
 
   
    Resultat 200m 5-7.klasse (vind 0,0 i alle heat)    
Klasse Heat Namn Skule  Resultat 
5.kl gutter 2 Benjamin Loths Hauge Garnes           41,08
5.kl gutter 1 Elias Skinlo Vindal Ådnamarka           46,06
5.kl gutter 1 Gabriel Garnes Garnes           38,91
5.kl gutter 2 Henrik Mjelde Garnes           42,42
5.kl gutter 2 Kjærand Stenerud Garnes           42,09
5.kl gutter 3 Leander Garnes Garnes           37,08
5.kl gutter 3 Liam minde Pedersen Ådnamarka           52,17
5.kl gutter 2 Mathias Tenden-Vie Ådnamarka           39,43
5.kl gutter 3 Matias Hovden Garnes           34,38
5.kl gutter 1 Nikolai Løkjel Garnes           49,62
5.kl gutter 2 Noah Hisdal Johannesen Garnes           38,18
5.kl gutter 1 Oliver Bednaczyk Garnes           40,36
5.kl gutter 3 Richard Matre Garnes           40,13
5.kl gutter 1 Samuel Favenes-Martinusen ?           42,82
5.kl gutter 1 Sander Mjelde Ådnamarka           40,49
5.kl gutter 3 Siren Valstrand Næss ?           37,91
5.kl gutter 2 William Berdal ?           47,86
5.kl jenter 2 Alma Wasa Tverlid Garnes           39,26
5.kl jenter 2 Amalie Eikevik Øye Ådnamarka           42,12
5.kl jenter 2 Andrea Skulstad Trengereid           41,40
5.kl jenter 2 Anine Mathea Amundsen Åsen ?           44,56
5.kl jenter 1 Ida Alsaker Nordbø Ådnamarka           42,70
5.kl jenter 1 Ida Emilie Nesse Lone           33,58
5.kl jenter 1 Ingrid Andersen Hundhammer Garnes           37,83
5.kl jenter 3 Liv Mari Hauso Ådnamarka           40,66
5.kl jenter 2 Madelen Hausvik Garnes           46,92
5.kl jenter 1 Malin Froestad Garnes           39,37
5.kl jenter 1 Maren Tveitevåg Garnes           38,03
5.kl jenter 3 Maria Kjeilen Ådnamarka           36,57
5.kl jenter 3 Marte Alvsaker Nordbø Ådnamarka           40,19
5.kl jenter 3 Milla Sørheim Gleditsch Ytre Arna           40,03
5.kl jenter 2 Mille-Mari Nøkling-Sæle Ådnamarka           39,63
5.kl jenter 3 Oda Urdal Lone           33,50
5.kl jenter 3 Olivia Stang Ådnamarka           46,86
5.kl jenter 1 Sofie Tveiten Enger Ådnamarka           41,60
6.kl gutter 2 Adrian Hauge Lone           36,20
6.kl gutter 1 Alve Oen Garnes           33,27
6.kl gutter 2 Brede Olsen Garnes           34,58
6.kl gutter 2 Eirik Djønne Garnes           35,58
6.kl gutter 1 Gabriel Matre Garnes           35,56
6.kl gutter 1 Markus Pedersen Garnes           34,76
6.kl gutter 2 Robin Eliassen Garnes           36,69
6.kl gutter 1 Sindre Wasa Tverlid Garnes           37,20
6.kl gutter 1 Thomas Dale-Romslo Garnes           39,33
6.kl gutter 1 Thomas Flatabø Iversen Ådnamarka           38,30
6.kl gutter 2 Tobias Stokke Garnes           39,41
6.kl gutter 2 Tristan Fjæreide Lone           46,80
6.kl jenter 1 Emma Ellefsen Ådnamarka           42,69
6.kl jenter 2 Emma Yndeland Garnes           40,71
6.kl jenter 1 Lana Longvastøl Ådnamarka           37,40
6.kl jenter 2 Lilja M.J Garnes           50,41
6.kl jenter 1 Mariell Øsel-Blom ?           43,82
6.kl jenter 2 Mina Tveranger Garnes           42,67
6.kl jenter 1 Selma Myklebust Ådnamarka  1,02,64 
6.kl jenter 2 Stella Sandin Ådnamarka           37,42
6.kl jenter 2 Synne Trettenes Ådnamarka           33,46
6.kl jenter 1 Tiril Iversen Haukeland Ådnamarka           35,22
7.kl gutter 1 Markus Skulstad Trengereid           32,38
7.kl jenter 1 Cloe Ngokidick ?           37,11
7.kl jenter 1 Kristian Aadland Garnes           33,74
7.kl jenter 1 Mie Adele Indre-Arne Ådnamarka           58,87
7.kl jenter 1 Sigrid Brusdal-Solhaug Garnes           41,93
7.kl jenter 1 Tomine Svendheim Garnes           27,71
7.kl jenter 1 Ylva Eriksson Ådnamarka           37,55
 
   

 

Resultat 1500m veteranar

5,34,95 Haakon Gunby (1966), Fri

5,36,94 Arvid Hauge (1960), Eikanger

5,38,36 Anne Hege Straume (1976), Fri

5,45,26 Lars Johan Fjelde (1957), Fri

6,06,68 Astrid Olafsdottir (1964), Fri

 

Kalender

November
MTOTFLS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012

Aktiviteter

21.11.2018
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

05.12.2018
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass