Resultatliste seriestevne Arna idrettspark 11.juli

Det var eit ferieprega seriestevne som blei arrangert på Arna idrettspark 11.juli under flotte forhold.
Video frå stevnet kreditert Torgils Fossen:https://youtu.be/BW8Ad9DSy1Q
Foto frå stevnet kreditert Jan Bjørn Ekanger :Link to Facebook

2018-07-12
Ove Leon Låstad
Resultatliste 11-07-18            
               
J-11 200m hekk 68,0cm            
Heat 1: J12 Vind: 0,0        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 31,24      
2 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 38,08      
               
J-15 200m hekk 76,2cm            
Heat 1: J15 Vind: 0,0        
1 Una Haukanes 2003 IL Gneist 31,72      
               
G-13 200m hekk 68,0cm            
Heat 1:G13 Vind: 1,3        
1 Lucas Gjesdal 2005 IL Koll 34,57      
               
J12 100m            
Heat 1:G13+G14+J12 Vind: 0,0        
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 13,88      
2 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 15,01      
3 Karoline Røed Hovland 2006 Fana IL 15,24      
               
G-13 100m            
Heat 1:G13+G14+J12 Vind: 0,0        
1 Lucas Gjesdal 2005 IL Koll 15,97      
               
G-14 100m            
Heat 1:G13+G14+J12 Vind: 0,0        
1 Sebastian Røed Hovland 2004 Fana IL 13,62      
               
G-16 100m            
Heat 1:G16 Vind: -0,3        
1 Jovany Nzita 2002 IL Norna-Salhus 12,74      
               
MS 400m            
Heat 1:MS            
1 Kristoffer Grindedal 1989 IL Gular 51,04      
2 Trygve Fedje Mjelde 1994 Osterøy IL 51,84      
               
MV50 400m            
Heat 1:MV50+MV60            
1 Knut Arve Engesæt 1964 IL Fri 1,11,55      
               
MV60 400m            
Heat 1:MV50+MV60            
1 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 1,07,93      
               
MS 1500m            
Heat 1:MS+KS            
1 Andreas Vågen 2000 IL Fri 4,20,02      
2 Espen Irgens Haugen 1985 IL Fri 4,47,44      
3 Daniel Hanstveit 2003 Mjøsdalen IL 4,54,30      
4 Nils Tore Sæterdal 1967 IL Fri 4,56,69      
5 Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL 5,00,16      
6 Rune Pedersen 1974 IL Fri 5,12,57      
7 Brigt Strømmen 1959 IL Fri 5,23,41      
8 John Bernes 1944 Osterøy IL 5,53,20      
  Christer Sælen 1981 IL Fri DNF      
  Arvid Hauge 1960 Eikanger IL DNS      
               
KS 1500m            
Heat 1:MS+KS            
1 Maryna Novik 1981 IF Klypetussen 4,46,59      
2 Anne Hansen 1991 IL BUL 4,57,01      
3 Vigdis G. Reigstad 1973 IL Fri 4,59,74      
4 Mirjam Mjelde 1969 Osterøy IL 5,50,57      
               
G-14 1500m            
Heat 1:G14+J14            
2 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL 5,47,17      
               
J-14 1500m            
Heat 1:G14+J14            
1 Emma Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 5,02,45      
2 Anna Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 5,02,56      
3 Marie Mostraum 2004 Osterøy IL 5,13,02      
               
MS 10000m            
Heat MS+KS            
1 Børge Bjørsvik Larsson 1992 Varegg Fleridrett 33,57,81      
2 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 33,58,07      
3 Johannes Thomsen 1983 Stord T&IL 35,21,99      
4 Erik Iden 1969 IL Fri 39,05,48      
  Arvid Hauge 1960 Eikanger IL DNS      
               
KS 10000m            
Heat MS+KS            
  Rikke B. Thorsheim 1995 T&IF Viking DNF      
               
J-12 Kule 2kg            
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 9,59      
2 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 7,11      
               
MV50 Kule 6kg            
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 12,45      
               
MV55 Kule 6kg            
1 Agnar Aadland 1960 Laksevåg T&IL 10,97      
2 Tor Inge Vikane 1962 Laksevåg T&IL 10,25      
               
MV70 Kule 4kg            
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 7,72      
               
G-15 Diskos 1kg            
1 Anders Vik 2003 FIL AKS-77 50,32      
               
MV50 Diskos 1,5kg            
1 Stein Fossen 1968 IL Fri 36,46      
               
MV55 Diskos 1kg            
1 Agnar Aadland 1960 Laksevåg T&IL 28,72      
2 Tor Inge Vikane 1962 Laksevåg T&IL 26,56      
               
MV70 Diskos 1kg            
1 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 19,73      
               
J-12 Lengde satssone            
1 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 4,04 Vind 0,4    
2 Karoline Røed Hovland 2006 Fana IL 3,87 Vind 1,0    
               
J-14 Lengde            
1 Tomine Svendheim 2006 IL Fri 4,91 Vind 1,7 Hoppa i 14 årsklassen
               
J-15 Lengde            
1 Una Haukanes 2003 IL Gneist 5,15 Vind 2,1 5,07 Vind 1,1
               
G-14 Lengde            
1 Sebastian Røed Hovland 2004 Fana IL 4,74 Vind 1,9    
               
 
   

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

17.10.2018
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark