Resultatliste frå seriestevne på Arna idrettspark 27.juni

Resultatliste frå seriestevne på Arna idrettspark 27.juni er klar. Vår videofotograf Torgils Fossen filma løpsøvingane. Dei kan du se her: https://youtu.be/DyPyH9mMuCU

2018-06-29
Ove Leon Låstad
Resultatliste 27-06-18        
           
J12 60m        
Heat 1: J12 Vind: -0,1    
1 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 9,13  
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 9,43  
           
J15 60m        
Heat 2:J15+J16 Vind: 0,0    
1 Erika Davoda 2003 Varegg Fleridrett 8,74  
           
J15 60m        
Heat 2:J15+J16 Vind: 0,0    
1 Nora Kristensen 2004 IL Gneist 8,90  
           
G15 60m        
Heat 3:G15+MS Vind: 0,0    
1 Thord Flatebø Iversen 2003 IL Fri 8,00  
2 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 8,02 Sprang i G15 pga tjuvstartregel
           
MS 60m        
Heat 3:G15+MS Vind: 0,0    
1 Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL 8,04  
           
MV 60m        
Heat 4:MV Vind: 0,0    
1 Håkon Gunby 1966 IL Fri 8,88  
2 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 8,98  
3 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 11,92  
           
J12 200m        
Heat 1: J!2+G12 Vind -0,7    
1 Sophie Ulla-Zahl 2006 IL Norna-Salhus 30,06  
2 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 31,45  
           
G12 200m        
Heat 1: J!2+G12 Vind -0,7    
1 Emil Brandseth 2006 Nore Neset IL 32,21  
           
J16 200m        
Heat 2:J16+J18/19 Vind 0,1    
1 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 29,45  
  Nora Kristensen 2002 IL Gneist DNS  
           
J18/19 200m        
Heat 2:J16+J18/19 Vind 0,1    
1 Elida Røssevold 2000 IL Norna-Salhus 27,80  
           
G15 200m        
Heat 3:G15 Vind -0,6    
1 Thord Flatebø Iversen 2003 IL Fri 24,40  
2 Lars Magnus Birketveit 2004 IL Fri 25,36 Sprang i G15 pga tjuvstartregel
3 Kristian Brandseth 2004 Os Turn 27,56 Sprang i G15 pga tjuvstartregel
           
MV 200m        
Heat 4:MV Vind 2,2    
1 Håkon Gunby 1966 IL Fri 30,08  
2 Lars Johan Fjelde 1957 IL Fri 30,20  
3 Svein Arne Angvik 1945 IL Fri 42,63  
           
J14 800m        
Heat 1:J14+J15+J16+G14        
1 Anna Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 2,31,27  
2 Emma Hanstveit 2004 Mjøsdalen IL 2,33,06  
           
J15 800m        
Heat 1:J14+J15+J16+G14        
1 Anniken L. Tonning 2003 Varegg Fleridrett 2,35,98  
           
J16 800m        
Heat 1:J14+J15+J16+G14        
1 Ida Tveit Songstad 2002 Varegg Fleridrett 2,34,13  
           
G14 800m        
Heat 1:J14+J15+J16+G14        
1 Aslak Monstad 2004 Osterøy IL 2,50,88  
           
MS 800m        
Heat 2:MS+KS        
1 Rune Gullachsen 1972 IL Fri 2,17,62  
2 Daniel Hanstveit 2003 Mjøsdalen IL 2,18,49  
3 Tore Hannisdal 1969 Osterøy IL 2,27,52  
4 Kurt E. Vatle 1959 Osterøy IL 2,40,07  
5 Knut Arve Engesæt 1964 IL Fri 2,41,11  
6 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 2,46,69  
7 John Bernes 1944 Osterøy IL 2,49,66  
8 Arne Mjelde 1942 Osterøy IL 3,02,94  
           
KS 800m        
Heat 2:MS+KS        
1 Vigdis G. Reigstad 1973 IL Fri 2,24,76  
2 Nora Midttun 2001 IL Fri 2,27,36  
3 Miriam Mjelde 1969 Osterøy IL 2,52,42  
           
MS 5000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Kjetil Monstad 1973 Osterøy IL 16,56,21  
2 Tage Augustson 1989 IL Gneist 17,24,13  
3 Erik Iden 1969 IL Fri 18,39,26  
4 Nils Tore Sæterdal 1967 IL Fri 18,43,27  
5 Brigt Strømmen 1959 IL Fri 19,28,75  
6 Rune Pedersen 1974 IL Fri 19,49,62  
7 Arvid Hauge 1960 Eikanger IL 21,09,06  
           
KS 5000m        
Heat 1:MS+KS        
1 Lina Rivedal 1987 IL Gular 17,32,24  
2 Kristine Fjellanger 1992 Strindheim IL 18,17,23  
3 Kjersti Fresvik 1992 IL Gular 18,18,34  
4 Malene Njaastad 1992 IL Gular 18,28,90  
5 Kathrine Rørtveit 1992 IL Gular 19,28,48  
           
J11 Høgde        
1 Tiril Iversen Haukeland 2007 iL Fri 1,10  
           
J12 Høgde        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 1,20  
           
J16 Høgde        
1 Synne Helen Torvund 2002 IL Fri 1,25  
           
MV65-69 Høgde        
1 Jakob Eirik Lothe 1953 Gloppen FIL 1,20  
           
J12 Spyd 400g        
1 Vilde Sofie Torvund 2006 IL Fri 11,95  
           
J14 Spyd 400g        
1 Marion Hauge 2004 IL Fri 19,49  
2 Signe Marie Torvund 2004 IL Fri 16,51  
           
G14 Spyd 600g        
1 Thomas Brattaule 2004 IL Gneist 32,70  
           
G16 Spyd 700g        
1 Sebastian W. Rolland 2002 T&IL Hovding 48,71  
           
MS Spyd 800g        
  Kjetil Stokke 1991 Osterøy IL DNS  
 
   

Kalender

September
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Aktiviteter

17.10.2018
Seriestevne

18:00 - 20:00

Arna idrettspark