Resultatliste Arnaleikane

Garnes gjekk til topps i skulekonkurransen med 156 poeng føre Ådnamarka med 139 poeng og Lone med 98 poeng. På 4. plass kom Ytre Arna med 30 poeng.
Her er lenke til foto frå arrangementet: Foto Arnaleikane

2018-05-29
Ove Leon Låstad
øving namn klasse skule Resultat Plass Poeng
600m Adrian Hauge G5 Lone 2,06,51 1 7
600m Brede Folkestad Olsen G5 Garnes 2,06,91 2 6
600m Sjur Unneland-Humborstad G5 Lone 2,07,34 3  
600m Markus Pedersen G5 Garnes 2,09,38 4  
600m Alve Raad Oen G5 Garnes 2,10,30 5  
600m Eirik Djønne G5 Garnes 2,11,26 6  
600m Martin Borge G5 Lone 2,11,54 7  
600m Sigurd  Kvinneland Amdal G5 Ådnamarka 2,17,22 8 5
600m Birk Salomonsen Nord G5 Ådnamarka 2,19,57 9  
600m Mika Myhr Hansen G5 Ådnamarka 2,20,26 10  
600m Trym  Skulstad Rystad G5 Ådnamarka 2,22,38 11  
600m Thomas Dale Romslo G5 Garnes 2,22,70 12  
600m Adrian Lidtun Skorpen G5 Ådnamarka 2,27,61 13  
600m Nikolai Arstein Trovåg Fimreite G5 Ådnamarka 2,28,51 14  
600m Viljar Rødland Jonsson G5 Ådnamarka 2,28,87 15  
600m Gabriel Krisander Matre G5 Garnes 2,49,35 16  
600m Oskar Flatabø Tvedt G5 Garnes DNS    
600m Thorbjørn Mjørlaug Spord G5 Ådnamarka DNS    
600m Harald Opheim G6 Garnes 2,00,45 1 7
600m Lukas Olsnes Kristoffersen G6 Lone 2,01,52 2 6
600m Sigve Amundsen G6 Garnes 2,03,27 3  
600m Hallvard Einaas G6 Ådnamarka 2,07,55 4 5
600m Dovydas Zulpa G6 Lone 2,10,35 5  
600m Isaque Otoni G6 Ådnamarka 2,11,21 6  
600m Mohamad El Kadri G6 Ytre Arna 2,12,42 7 4
600m Morten Knutsen G6 Lone 2,18,38 8  
600m Peter Berge Angelskår G6 Ådnamarka 2,22,28 9  
600m Ilies Seddiki Kechouane G6 Ådnamarka 2,30,93 10  
600m Osei-Edusei Kwarteng G6 Ytre Arna 2,31,00 11  
600m Marcus Alexander Angelskår G6 Ådnamarka 2,33,67 12  
600m Bartosz Mikolay Zborowski G6 Lone DNS    
600m Joakim Søilen G6 Lone DNS    
600m Aksel Rydland G6 Ådnamarka DNS    
600m Vetle Pedersen G6 Garnes DNS    
600m Sondre Brattabø G7 Garnes 1,48,35 1 7
600m Preben Jacob Vågen G7 Ådnamarka 1,54,75 2 6
600m Jesper  Pedersen G7 Garnes 1,56,91 3  
600m Henrik  Bratli Ånensen G7 Ådnamarka 2,01,00 4  
600m Sondre  Rønhovde Hanstveit G7 Ådnamarka 2,02,30 5  
600m Elias Berg G7 Garnes 2,03,63 6  
600m Thord Elvrum Listøl G7 Ådnamarka 2,04,72 7  
600m Alexander  Holm Dalberg G7 Ådnamarka DNS    
600m Lisa Fadnes J5 Ådnamarka 2,11,89 1 7
600m Synne Haga Trettenes J5 Ådnamarka 2,21,09 2  
600m Lana Longvastøl J5 Ådnamarka 2,21,59 3  
600m Deizey Mutanga J5 Ådnamarka DNS    
600m Tomine Svendheim J6 Garnes 1,47,82 1 7
600m Sarah Marie Eriksen J6 Garnes 2,17,92 2  
600m Kristin Aadland J6 Garnes 2,19,35 3  
600m Rokaia Hakiri J6 Ytre Arna 2,21,88 4 6
600m Bertine Småland J6 Garnes 2,23,02 5  
600m Cloe Ngo J6 Garnes 2,28,27 6  
600m Marta Irena Nowc J6 Garnes 2,28,44 7  
600m Ylva  Eriksson J6 Ådnamarka 2,30,78 8 5
600m Victoria De Battista Kvamme J6 Ådnamarka 2,35,95 9  
600m Dorthe Johnsen Loftås J6 Ådnamarka 2,37,84 10  
600m Helene Iden Wilhelmsen J6 Ådnamarka 2,44,84 11  
600m Jørgine Hella Litlekalsøy J6 Garnes 2,55,14 12  
600m Marita Melstveit Østvik J6 Ådnamarka 3,01,87 13  
600m Emma Navdal Marøy J6 Lone DNS    
600m Isobel  N.Indresand J6 Garnes DNS    
600m Sarah Marie Nesheim J6 Garnes DNS    
600m Vilde Moi Nøkling J6 Ådnamarka DNS    
600m Vilde-Sofie Torvund J6 Garnes DNS    
600m Lea Småland J7 Garnes 1,57,60 1 7
600m Ingrid Tunestveit Lokøy J7 Ådnamarka 2,04,30 2 6
600m Sarah Lillefosse Sandvik J7 Ådnamarka 2,17,38 3  
600m Tarissa Naomi Tchery Kabo J7 Ådnamarka DNS    
60m Danny  Nugyen G5 Lone 9,43 1 7
60m Jovard Thunestveit G5 Lone 9,82 2  
60m Alve Raad Oen G5 Garnes 9,92 3 6
60m Markus Pedersen G5 Garnes 9,94 4  
60m Sander Helgesen G5 Lone 9,97 5  
60m Nikolai Arstein Trovåg Fimreite G5 Ådnamarka 10,07 6 5
60m Sindre  Wasa Tverlid G5 Garnes 10,14 7  
60m Eirik Djønne G5 Garnes 10,15 8  
60m Sigurd  Kvinneland Amdal G5 Ådnamarka 10,19 9  
60m Adrian Hauge G5 Lone 10,25 10  
60m Brede Folkestad Olsen G5 Garnes 10,28 11  
60m Trym  Skulstad Rystad G5 Ådnamarka 10,34 12  
60m Viljar Rødland Jonsson G5 Ådnamarka 10,72 13  
60m Gabriel Krisander Matre G5 Garnes 10,73 14  
60m Lucas Vader G5 Ådnamarka 10,75 15  
60m Kristian Mjørlaug Spord G5 Ådnamarka 10,76 16  
60m Birk Salomonsen Nord G5 Ådnamarka 10,82 17  
60m Mathias Larsen Alvheim G5 Garnes 10,93 18  
60m Elias Lilleskare G5 Ådnamarka 11,01 19  
60m Thomas Flatebø Iversen G5 Ådnamarka 11,03 20  
60m Thorbjørn Mjørlaug Spord G5 Ådnamarka 11,13 21  
60m Espen Nævland G5 Ådnamarka 11,20 22  
60m Thomas Dale Romslo G5 Garnes 11,28 23  
60m Adrian Lidtun Skorpen G5 Ådnamarka 11,29 24  
60m Abes Hussein Al-Rifai G5 Ådnamarka 11,40 25  
60m Emil Sebastian Angelskår G5 Ådnamarka 11,49 26  
60m Tobias Lekven Stokke G5 Garnes 11,61 27  
60m Mika Myhr Hansen G5 Ådnamarka 11,86 28  
60m Jacub Lazikowski G5 Ådnamarka 12,09 29  
60m Viljar Bakke Murud G5 Ådnamarka 12,25 30  
60m Noah Henjesand G5 Lone 13,48 31  
60m Oskar Flatabø Tvedt G5 Garnes DNS    
60m Harald Opheim G6 Garnes 9,07 1 7
60m Hallvard Einaas G6 Ådnamarka 9,48 2 6
60m Mohamad El Kadri G6 Ytre Arna 9,64 3 5
60m Marcus Langesæter-Tysse G6 Garnes 9,70 4  
60m Dovydas Zulpa G6 Lone 9,83 5 4
60m Osei-Edusei Kwarteng G6 Ytre Arna 9,85 6  
60m Joakim Søilen G6 Lone 10,01 7  
60m Leander  Rabben Antonsen G6 Garnes 10,05 8  
60m Isaque Otoni G6 Ådnamarka 10,07 9  
60m Johan  Valdemarson G6 Ådnamarka 10,42 10  
60m Peter Berge Angelskår G6 Ådnamarka 10,69 11  
60m Matias Skjerven G6 Lone 10,79 12  
60m Arn Erik Reigstad G6 Garnes 10,95 13  
60m Marcus Alexander Angelskår G6 Ådnamarka 11,17 14  
60m Ilies Seddiki Kechouane G6 Ådnamarka 11,26 15  
60m Viljar Espe Aarø G6 Ådnamarka 11,49 16  
60m Sander  Lekven Stokke G6 Garnes 12,07 17  
60m Vetle Pedersen G6 Garnes DNS    
60m Vegard Ribesen G7 Garnes 9,16 1 7
60m Romeo Skartveit Haugland G7 Lone 9,38 2 6
60m Jesper  Pedersen G7 Garnes 9,38 3  
60m Elias Berg G7 Garnes 9,61 4  
60m Ali Hussein Al-Rifai G7 Ådnamarka 10,14 5 5
60m Edvard Djursvoll G7 Garnes DNS    
60m Eivind Berntsen G7 Garnes DNS    
60m Håvard Aase G7 Garnes DNS    
60m Isak Ullensvang G7 Garnes DNS    
60m Magnus Mjelde G7 Garnes DNS    
60m Ahmad Mahmood Fayyad Mahamid G7 Ådnamarka DNS    
60m Alexander  Holm Dalberg G7 Ådnamarka DNS    
60m Birk  Rødland Jonsson G7 Ådnamarka DNS    
60m Henrik  Bratli Ånensen G7 Ådnamarka DNS    
60m Preben Jacob Vågen G7 Ådnamarka DNS    
60m Sondre  Rønhovde Hanstveit G7 Ådnamarka DNS    
60m Synne Haga Trettenes J5 Ådnamarka 9,83 1 7
60m Lisa Fadnes J5 Ådnamarka 10,13 2  
60m Tiril Iversen Haukeland J5 Ådnamarka 10,19 3  
60m Sigrid Steinhaug J5 Garnes 10,60 4 6
60m Emma Handeland J5 Garnes 10,67 5  
60m Madeleine Off J5 Ådnamarka 10,79 6  
60m Stella Sandin J5 Ådnamarka 10,79 7  
60m Lana Longavstøl J5 Ådnamarka 10,82 8  
60m Hannah Blom J5 Lone 10,87 9 5
60m Martine Reigstad J5 Ådnamarka 10,94 10  
60m Deizey Mutanga J5 Ådnamarka 11,01 11  
60m Marlene Sæbø J5 Ådnamarka 11,11 12  
60m Dina Lekven Johnsen J5 Garnes 11,14 13  
60m Siri  Opheim J5 Lone 11,27 14  
60m Nora Sofie Dalen J5 Garnes 11,32 15  
60m Mina  Sundland J5 Garnes 11,35 16  
60m Karolina Lyszcz J5 Garnes 11,48 17  
60m Malin Johanssen Petterson J5 Ådnamarka 11,63 18  
60m Mia Fjæreide J5 Garnes 11,68 19  
60m Mina  Tveranger J5 Garnes 11,77 20  
60m Lilja Mjelde Jørgensen J5 Garnes 13,38 21  
60m Tomine Svendheim J6 Garnes 8,65 1 7
60m Vilde-Sofie Torvund J6 Garnes 9,42 2  
60m Cloe Ngo J6 Garnes 9,84 3  
60m Helene Haga J6 Garnes 9,93 4  
60m Helene Iden  J6 Ådnamarka 9,99 5 6
60m Kristin Aadland J6 Garnes 10,10 6  
60m Elisabeth Synnevåg J6 Ytre Arna 10,35 7 5
60m Sarah  M. Erichsen J6 Garnes 10,43 8  
60m Nora Eliane Dahl J6 Garnes 10,45 9  
60m Victoria De Battista Kvamme J6 Ådnamarka 10,47 10  
60m Aurora Sæthre Frøholm J6 Lone 10,48 11 4
60m Vilde Moi Nøkling J6 Ådnamarka 10,52 12  
60m Liv  Bøyum Grøsvik J6 Garnes 10,63 13  
60m Jørgine Hella Litlekalsøy J6 Garnes 10,65 14  
60m Maya Bjørndal J6 Lone 11,01 15  
60m Kristine HK Helland Kalsaas J6 Garnes 11,15 16  
60m Marta Irena Nowc J6 Garnes 11,18 17  
60m Charlotte Berg Langenes J6 Lone 11,42 18  
60m Kaya  Gjellesvik J6 Garnes 11,53 19  
60m Sarah Sunde Mjelstad J6 Lone 11,55 20  
60m Natalie Kloster J6 Lone 11,83 21  
60m Marita Melstveit Østvik J6 Ådnamarka 11,89 22  
60m Zeineb Hakiri J6 Ytre Arna 11,97 23  
60m Aline Værøy Godø J6 Lone DNS    
60m Isobel  N.Indresand J6 Garnes DNS    
60m Kristina Marie  L. Mastervik J6 Garnes DNS    
60m Dominyka Neliubsyte J6 Ådnamarka DNS    
60m Helene Iden Wilhelmsen J6 Ådnamarka DNS    
60m Marita Melstveit Østvik J6 Ådnamarka DNS    
60m Mie Adele Indrearne J6 Ådnamarka DNS    
60m Karen Marie Tveitevåg J7 Garnes 9,51 1 7
60m Heidi Ribesen J7 Garnes 9,57 2  
60m Ingrid Tunestveit Lokøy J7 Ådnamarka 9,58 3 6
60m Sarah Lillefosse Sandvik J7 Ådnamarka 9,89 4  
60m Hanna Ellingsen J7 Garnes 9,97 5  
60m Sofie Fredheim J7 Garnes 9,99 6  
60m Andrea Antun Mikkelsen J7 Lone 10,20 7 5
60m Marie Borge J7 Lone 10,80 8  
60m Karolina Marta Kwasna J7 Ådnamarka 10,88 9  
60m Anne Marie Helgås J7 Garnes DNS    
60m Iben  Hansen J7 Garnes DNS    
60m Aurora Müller J7 Lone DNS    
60m Tarissa Naomi Tchery Kabo J7 Ådnamarka DNS    
6x200m stafett Garnes 1.lag 5-7.kl Garnes 3,11,95 1 7
6x200m stafett Garnes 2.lag 5-7.kl Garnes 3,18,52 2  
6x200m stafett Ådnamarka 5-7.kl Ådnamarka 3,23,30 3 6
6x200m stafett Lone 5-7.kl Lone 3,31,19 4 5
Høgde Deizey Mutanga J5 Ådnamarka 1,10 1 7
Høgde Tiril Iversen Haukeland J5 Ådnamarka 1,10 2  
Høgde Dina Lekven Johnsen J5 Garnes 1,05 3 6
Høgde Martine Reigstad J5 Ådnamarka 1,05 4  
Høgde Tiril Steffener J5 Garnes 1,05 5  
Høgde Karolina Lyszcz J5 Garnes 1,00 6  
Høgde Marlene Sæbø J5 Ådnamarka 1,00 6  
Høgde Aurora Magnussen Haugen J5 Garnes 0,90 8  
Høgde Fiona Håland Dæmring J5 Garnes 0,90 8  
Høgde Malin Johanssen Petterson J5 Ådnamarka 0,90 8  
Høgde Natalia Kwasna J5 Ådnamarka 0,80 11  
Høgde Tomine Svendheim J6 Garnes 1,45 1 7
Høgde Vilde-Sofie Torvund J6 Garnes 1,25 2  
Høgde Helene Iden Wilhelmsen J6 Ådnamarka 1,20 3 6
Høgde Victoria De Battista Kvamme J6 Ådnamarka 1,15 4  
Høgde Cloe Ngo J6 Garnes 1,15 5  
Høgde Marie Pettersson Ulveseter J6 Ådnamarka 1,15 6  
Høgde Natalie Kloster J6 Lone 0,90 7 5
Høgde Marta Irena Nowc J6 Garnes 0,90 7  
Høgde Bertine Småland J6 Garnes 0,80 9  
Høgde Aline Værøy Godø J6 Lone DNS    
Høgde Emma Navdal Marøy J6 Lone DNS    
Høgde Isobel  N.Indresand J6 Garnes DNS    
Høgde Dominyka Neliubsyte J6 Ådnamarka DNS    
Høgde Sofie Fredheim J7 Garnes 1,10 1 7
Høgde Camilla Hellerud J7 Garnes 1,10 2  
Høgde Rikke Nygård J7 Ådnamarka 1,05 3 6
Høgde Nelly Nowc   J7 Garnes 1,05 4  
Høgde Maren Rødland J7 Garnes 1,00 5  
Høgde Hannah Louise Hansen J7 Ådnamarka DNS    
Høgde Ida Sofie Hauge Palmin J7 Ådnamarka DNS    
Høgde Ina Malene Rysjedal J7 Ådnamarka DNS    
Lengde satssone Sjur Unneland-Humborstad G5 Lone 3,45 1 7
Lengde satssone Adrian Hauge G5 Lone 3,40 2  
Lengde satssone Sigurd  Kvinneland Amdal G5 Ådnamarka 3,25 3 6
Lengde satssone Tobias Lekven Stokke G5 Garnes 3,09 4 5
Lengde satssone Gabriel Valencia G5 Lone 3,06 5  
Lengde satssone Sindre  Wasa Tverlid G5 Garnes 3,02 6  
Lengde satssone Mika Myhr Hansen G5 Ådnamarka 2,95 7  
Lengde satssone Viljar Rødland Jonsson G5 Ådnamarka 2,63 8  
Lengde satssone Espen Nævland G5 Ådnamarka 2,59 9  
Lengde satssone Mathias Larsen Alvheim G5 Garnes 2,57 10  
Lengde satssone Jacub Lazikowski G5 Ådnamarka 2,51 11  
Lengde satssone Oskar Flatabø Tvedt G5 Garnes 2,48 12  
Lengde satssone Viljar Bakke Murud G5 Ådnamarka 2,46 13  
Lengde satssone Hallvard Einaas G6 Ådnamarka 3,65 1 7
Lengde satssone Dovydas Zulpa G6 Lone 3,59 2 6
Lengde satssone Isaque Otoni G6 Ådnamarka 3,35 3  
Lengde satssone Johan  Valdemarson G6 Ådnamarka 3,28 4  
Lengde satssone Peter Berge Angelskår G6 Ådnamarka 3,22 5  
Lengde satssone Matias Skjerven G6 Lone 3,15 6  
Lengde satssone Sander  Lekven Stokke G6 Garnes 2,51 7 5
Lengde satssone Vetle Pedersen G6 Garnes DNS    
Lengde satssone Viljar Espe Aarø G6 Ådnamarka DNS    
Lengde satssone Romeo Skartveit Haugland G7 Lone 3,56 1 7
Lengde satssone Edvard Djursvoll G7 Garnes DNS    
Lengde satssone Isak Ullensvang G7 Garnes DNS    
Lengde satssone Vegard Ribesen G7 Garnes DNS    
Lengde satssone Ahmad Mahmood Fayyad Mahamid G7 Ådnamarka DNS    
Lengde satssone Alexander  Holm Dalberg G7 Ådnamarka DNS    
Lengde satssone Preben Jacob Vågen G7 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Alve Raad Oen G5 Garnes 41,10 1 7
Liten ball 150g Åsmund Vestrheim Kaasa G5 Garnes 35,22 2  
Liten ball 150g Sander Helgesen G5 Lone 34,95 3 6
Liten ball 150g Adam Fosse Larsen G5 Garnes 31,70 4 5
Liten ball 150g John Smit G5 Lone 31,11 5  
Liten ball 150g Trym  Skulstad Rystad G5 Ådnamarka 31,00 6  
Liten ball 150g Danny  Nugyen G5 Lone 30,88 7  
Liten ball 150g Joar Thunestveit G5 Lone 29,80 8  
Liten ball 150g Markus Pedersen G5 Garnes 29,33 9  
Liten ball 150g Martin Borge G5 Lone 25,70 10  
Liten ball 150g Emil Sebastian Angelskår G5 Ådnamarka 25,19 11  
Liten ball 150g Thorbjørn Mjørlaug Spord G5 Ådnamarka 24,56 12  
Liten ball 150g Gabriel Krisander Matre G5 Garnes 24,36 13  
Liten ball 150g Kristian Mjørlaug Spord G5 Ådnamarka 23,69 14  
Liten ball 150g Thomas Dale Romslo G5 Garnes 21,57 15  
Liten ball 150g Lucas Vader G5 Ådnamarka 21,28 16  
Liten ball 150g Thomas Flatebø Iversen G5 Ådnamarka 18,99 17  
Liten ball 150g Noah Henjesand G5 Lone 10,91 18  
Liten ball 150g Sigve Amundsen G6 Garnes 44,49 1 7
Liten ball 150g Marcus Langesæter-Tysse G6 Garnes 39,27 2  
Liten ball 150g Harald Opheim G6 Garnes 38,54 3  
Liten ball 150g Sivert Westerberg G6 Garnes 36,90 4  
Liten ball 150g Andreas  Engen Solstad G6 Garnes 35,57 5  
Liten ball 150g Viljar Håvik Johannesen G6 Ådnamarka 35,45 6 6
Liten ball 150g Osei-Edusei Kwarteng G6 Ytre Arna 32,70 7 5
Liten ball 150g Viljar Espe Aarø G6 Ådnamarka 31,38 8  
Liten ball 150g Arn Erik Reigstad G6 Garnes 29,85 9  
Liten ball 150g Morten Knutsen G6 Lone 29,81 10 4
Liten ball 150g Mohamad El Kadri G6 Ytre Arna 28,52 11  
Liten ball 150g Aksel Rydland G6 Ådnamarka 28,22 12  
Liten ball 150g Magne  Hus G6 Ådnamarka 28,02 13  
Liten ball 150g Marcus Alexander Angelskår G6 Ådnamarka 24,62 14  
Liten ball 150g Leander  Rabben Antonsen G6 Garnes 22,42 15  
Liten ball 150g Tobias  Eide Øvstegård G6 Garnes 18,24 16  
Liten ball 150g Bartosz Mikolay Zborowski G6 Lone DNS    
Liten ball 150g Johan  Valdemarson G6 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Andreas  Holm G7 Ådnamarka 49,40 1 7
Liten ball 150g Jesper  Pedersen G7 Garnes 46,76 2 6
Liten ball 150g Mikolaj  Dylewski G7 Garnes 43,42 3  
Liten ball 150g Thord Elvrum Listøl G7 Ådnamarka 42,11 4  
Liten ball 150g Henrik  Bratli Ånensen G7 Ådnamarka 40,80 5  
Liten ball 150g Preben Havre G7 Ådnamarka 37,17 6  
Liten ball 150g Karol Satola G7 Garnes 35,42 7  
Liten ball 150g Ali Hussain Al-Rifai G7 Ådnamarka 29,19 8  
Liten ball 150g Amar Marwaha G7 Lone DNS    
Liten ball 150g Romeo Skartveit Haugland G7 Lone DNS    
Liten ball 150g Tommy Mostrøm G7 Lone DNS    
Liten ball 150g Emil Hansen G7 Garnes DNS    
Liten ball 150g Birk  Rødland Jonsson G7 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Mathea Midtun-Tollefsen J5 Ådnamarka 32,10 1 7
Liten ball 150g Lana Longvastøl J5 Ådnamarka 28,30 2  
Liten ball 150g Mia Fjæreide J5 Garnes 27,07 3 6
Liten ball 150g Stella Sandin J5 Ådnamarka 21,54 4  
Liten ball 150g Siri  Opheim J5 Lone 19,30 5 5
Liten ball 150g Selma Bakke Myklebust J5 Ådnamarka 18,18 6  
Liten ball 150g Nora Sofie Dalen J5 Garnes 17,29 7  
Liten ball 150g Patrycja Szymczak J5 Ådnamarka 16,51 8  
Liten ball 150g Therese Madsen J5 Ådnamarka 15,81 9  
Liten ball 150g Mina  Sundland J5 Garnes 13,48 10  
Liten ball 150g Lilja Mjelde Jørgensen J5 Garnes 13,23 11  
Liten ball 150g Elise Hansen Oppedal J5 Garnes 13,09 12  
Liten ball 150g Mina  Tveranger J5 Garnes 12,34 13  
Liten ball 150g Kristin Aadland J6 Garnes 33,23 1 7
Liten ball 150g Sanna Hagen Brekke J6 Garnes 32,99 2  
Liten ball 150g Sarah  M. Erichsen J6 Garnes 30,52 3  
Liten ball 150g Nora Eliane Dahl J6 Garnes 29,06 4  
Liten ball 150g Malak Bendjaoui J6 Ådnamarka 24,99 5 6
Liten ball 150g Malene Blidensol J6 Ytre Arna 24,04 6 5
Liten ball 150g Maria Algerøy J6 Lone 22,74 7 4
Liten ball 150g Vilde Moi Nøkling J6 Ådnamarka 21,15 8  
Liten ball 150g Marita Melstveit Østvik J6 Ådnamarka 21,10 9  
Liten ball 150g Elisabeth Synnevåg J6 Ytre Arna 20,85 10  
Liten ball 150g Jørgine Hella Litlekalsøy J6 Garnes 20,58 11  
Liten ball 150g Karina Kvamme J6 Garnes 20,53 12  
Liten ball 150g Sarah Marie Birketveit J6 Lone 20,34 13  
Liten ball 150g Aurora Sæthre Frøholm J6 Lone 19,10 14  
Liten ball 150g Oda Hjellum J6 Lone 18,78 15  
Liten ball 150g Dorthe Johnsen Loftås J6 Ådnamarka 17,44 16  
Liten ball 150g Kaya  Gjellesvik J6 Garnes 17,37 17  
Liten ball 150g Zeineb Hakiri J6 Ytre Arna 17,28 18  
Liten ball 150g Kristina Helland Kalsås J6 Garnes 15,66 19  
Liten ball 150g Sarah Sunde Mjelstad J6 Lone 13,65 20  
Liten ball 150g Charlotte Berg Langenes J6 Lone 12,27 21  
Liten ball 150g Kristina Marie  L. Mastervik J6 Garnes DNS    
Liten ball 150g Solveig Garnes J6 Garnes DNS    
Liten ball 150g Karen Marie Tveitevåg J7 Garnes 38,19 1 7
Liten ball 150g Karolina Marta Kwasna J7 Ådnamarka 31,93 2 6
Liten ball 150g Lea Småland J7 Garnes 29,42 3  
Liten ball 150g Andrea Antun Mikkelsen J7 Lone 19,95 4 5
Liten ball 150g Marie Borge J7 Lone 14,22 5  
Liten ball 150g Helene Heggetveit Vik J7 Lone DNS    
Liten ball 150g Malin Garnes J7 Garnes DNS    
Liten ball 150g Ingrid Tunestveit Lokøy J7 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Mia  Klungreseth J7 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Sarah Lillefosse Sandvik J7 Ådnamarka DNS    
Liten ball 150g Tarissa Naomi Tchery Kabo J7 Ådnamarka DNS    
 
   

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass