Resultatliste Fristafetten

Resultatlista frå Fristafetten på Arna idrettspark er no klar. I alt 115 lag fullførte stafetten. Rekorden er 121 lag i 2015. Det vart sett nye 5 løyperekordar. Tusen takk til alle som var med! PS. Det manglar no kun to lagoppstillingar.

2018-04-13
Ove Leon Låstad
Resultatliste Fristafetten onsdag 11.april      
Klasse Klubb Start nr. Tid Lagoppstilling
MIKS rekrutt 1.heat IL Fri 1.lag 10 1.54.38 Gabriel Garnes, Jonas J. Urdal, Amalie Unneland, Oda J. Urdal
MIKS rekrutt 1.heat Begens Turn 1.lag 11 2.06.42 Amalie, Una, August, Signe
MIKS rekrutt 1.heat Gneist 1.lag 12 1.56.72 Matilde Kvile, Kirill Eikanger, Aksel Rikstad, Isabella Opdal
MIKS rekrutt 1.heat Varegg Fleridrett 1.lag 13 2.03.78 Felix Watne, Aron Haaheim, Guled Amin, Sunniva Matthey
MIKS rekrutt 1.heat Fana IL 1.lag 14 1.48.71 Kristine Vie Ytrearne, Josefine Skjold Hansen, Jacob Nitter, Louise Bosnes Nielsen
MIKS rekrutt 1.heat Bjarg 1.lag 15 1.54.58 Viljar Andersen, Patryk Koswicki, Martin Mjelde, Jofrid Andersen
MIKS rekrutt 1.heat IL Norna-Salhus 1.lag 16 1.47.19  
-        
MIKS rekrutt 2.heat IL Fri 2.lag 20 2.08.28 Ida Emilie Nesse, Lilly Garnes, Martin Brakstad, Julian Fosse
MIKS rekrutt 2.heat Osterøy IL 1.lag 21 2.04.16 Alma B. Bysheim, Camilla Skår, Even Mathisen, Sondre Høylo Trefall
MIKS rekrutt 2.heat Gneist 2.lag 22 1.52.59 Ane Lerstad Ødegaard, Mari Mildestveit, Aurora Hestad, Sondre Haukanes
MIKS rekrutt 2.heat Varegg Fleridrett 2.lag 23 2.01.12 Jakob Valland, Eirik H. Valland, Ulrikke Knudtzon, Trym E. Birkeland
MIKS rekrutt 2.heat Fana IL 2.lag 24 1.59.59 Mia M. Lewis, Sofie Gissum, Ina Heiberg Andersen, Sverre Schaathun Berge
MIKS rekrutt 2.heat Bjarg 2.lag 25 2.04.10 Anna Martin, Iver Agjeld, Eirik T. Kvåle, Håkon Risa
MIKS rekrutt 2.heat IL Norna-Salhus 2.lag 26 2.10.83  
-        
MIKS rekrutt 3.heat IL Fri 3.lag 30 2.17.61 Synneva Aardal Bratland, Emma Severine N Kvåle, Andreas Tjelle, Mathias Matre Lie
MIKS rekrutt 3.heat Varegg Fleridrett 3.lag 31 2.00.13 Jenny Eldevik, Oscar Rosenberg, Aøbert Lund, Livia Rygh
MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 3.lag 32 2.02.12 Daniel Krossøy, Synva Hernes Lunde, Henrik Andersland, Gard Vie Ytrearne 
MIKS rekrutt 3.heat Bjarg 3.lag 33 2.04.31 Alexander Eriksen, David Raa, Markus Mikkelsen, Aurora Svene
MIKS rekrutt 3.heat Gneist 3.lag 34 2.05.78 Mathilde Kvile, Anna Longvastøk, Selma Flikka-Wella, Frida Eikanger
MIKS rekrutt 3.heat IL Norna-Salhus 3.lag 35 DNS  
MIKS rekrutt 3.heat Begens Turn 2.lag 36 2.08.23 Johanna, Helle, Lovise, Amisa
-        
MIKS rekrutt 4.heat IL Fri 4.lag 40 2.09.82 Thea Mjelde, Alexander Lexau Rygg, Andreas ?, Arnt Johan Søvde
MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 4.lag 41 1.59.99 Johannes Elvevoll Holvik , Embla Adele Østreim Øina, Lukas Bjorøy Sørheim, Andreas Rydland
MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 5.lag 42 2.04.81 Ola Qvale Sundstrøm, Anna Qvale Sundstrøm, Emil Ekeli Midtun, Magnus Hauge Øyen
MIKS rekrutt 4.heat Gneist 4.lag 43 DNS  
MIKS rekrutt 4.heat Bjarg 4.lag 44 2.03.65 Johannes Hjertås, Simen L. Utheim, Live Bergheim, Andreas Selvåg Sørberg
MIKS rekrutt 4.heat T&IL Hovding 45 2.08.46 Luca Tuft-Johannesen, Elise Ludvigsen, Amalie, Ayla Cambretch
MIKS rekrutt 4.heat Osterøy IL 2.lag 46 2.03.56 June Aga Synnevåg, Maia Mikalsen, Yosan Mulugeta, Samuel Temesgen
-        
MIKS rekrutt 5.heat IL Fri 5.lag 50 2.18.45 Elise Paulsen Træland, Jacob Fylkesnes, Natalie Paulsen Træland, Adrian Kalsås
MIKS rekrutt 5.heat Fana IL 6.lag 51 1.47.82 Anna Agasøster Leinan, Emma Marie Stenersen, Abelone Heldal, Jacob Amandussen Nitter
MIKS rekrutt 5.heat Fana IL 7.lag 52 1.52.96 Sverre S. Berge, Mathea Hatlelid Opdahl, Rikissa Horn-Berg, Lea Bjerke Laborie
MIKS rekrutt 5.heat IL Fri 6.lag 57 2.14.54 Sander Goller, Mia E. Elsås, Eirik Iversen Brattabø, Kristin Iversen Brattabø
-     Tid  
JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 111 5.52.10 Guro Navelsaker Hjeltnes, Malin Book Dalsgård, Hannah Tuft Glosvik, Tiril Bergheim, Anne Tharaldsen Danielsen, Birgitte Langeland Birkeland
JENTER 11-14 Fana IL 1.lag 101 6.05.63 Matilde Handeland, Stine R. L. Jamt, Johanne Leatham, Karoline R Hovland, Celine H. Ingebrigsten, Julie Herfindal
JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 112 6.08.34 Annike Meyer Torsvik,  Julie Grønning, Sophie Ulla-Zahl, Marie Søreide, Jorun Kvåle Mikkelsen, Emilie Kongshaug,
JENTER 11-14 IL Gneist 1.lag 109 6.08.96 Lilli Margaret Guldbrandsen, Marita Espetvedt, Sara Ramstad, Helene Sunnset, Sofie Ellingsen, Mia Guldbrandsen
JENTER 11-14 Osterøy IL 107 6.27.38 Elise Vevle, Elena Mostraum, Ingrid Feidje Mjelde, Oda Bysheim, Marie Mostraum, Margrethe Fjellskålnes
JENTER 11-14 IL Fri 104 6.27.59 Vilde Sofie Torvund, Signe Marie Torvund, , Tiril Haukeland Iversen, Marion Hauge,  Josefine Rivenes
JENTER 11-14 Varegg Fleridrett 105 6.28.35 Aurora Straume Karlsen, Josephine Eknes, Habon, Julia Rosenberg, Selma Eldevik, Mathea Schilbred-Eriksen
JENTER 11-14 IL Gneist 2.lag 110 6.32.81 Ada Ringheim, Jenny Ånonli, Kaja Martinsen, Maiken Buckley, Hedda Eikanger, Kristine Borsholm
JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 113 6.35.90 Lea Revheim, Adele Andersen,  Maja Bekvik Sunde, Emma Bergheim, Stina Bekvik Sunde, Kristina Husdal
JENTER 11-14 Fana IL 2.lag 102 6.36.84 Frida Sætrum, Mimmi S. Hansen, Anja Reiertsen, Marte G. Olsen, Andrea Hjortland, Linnea S. Konow
JENTER 11-14 FIL AKS-77 108 6.43.83 Marthe Fauske, Tora Brakstad Traa, Tiri-Iselin Minde-Bøe, Alexandra Tunes Lund, Amalie Kaldestad, Ida Ramslien
JENTER 11-14 Mjøsdalen IL 106 6.49.81 Maren Øvsthus, Nicole Kosewska, Viktoria Kosewska, Mariza Røsland, Sunniva Berg Nilsen, Victoria Stowask
JENTER 11-14 Fana IL 3.lag 103 DNS  
-        
GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 115 5.25.39 Luka Bergheim, Andreas Pettersen Fossen, Erik Jordal Østensen, Athish Geneshalinga,, Andreas Kristiansen, Jakob Holmelid
GUTAR 11-14 IL Gneist 1.lag 125 5.30.10 Filip Holdhus, Peter Bjørndal, Oscar S. Kvåle, Szymon Orlowski, Kasper O. Andersen, Eirik Kvåle
GUTAR 11-14 Fana IL 1.lag 121 5.41.20 Oscar B. Stuhr, Benjamin Moen, Gustav Holmefjord, Nicolai A. Nitter, Sigurd Henriksen, Odin A. Øina
GUTAR 11-14 FIL AKS-77 118 5.51.00 Johannes Hopland, Jacob Frammarsvik, Evind Langøy, Håvard Vik, Phillip Morken, Nicholay Emir Kanat
GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 116 5.52.56 Steinar Nygård Daasvatn, Theodor With, Petter Gullachsen, Lukas August Kvamme, Mads Raa Raknes, Jørgen Ones
GUTAR 11-14 IL Gneist 2.lag 126 5.54.94 Vegard Rinde, Eirik Ø. Aarvik, Oscar Ellingsen, Christian Utstad, Jon A. Haukøy, Jonathan Skjoldmo
GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 117 5.56.88 Håkon Mjelde, Adam Bachmann, Halvor Midtveit, Olav Espeseth, Emil Johan Helgesen, Alexander Helland
GUTAR 11-14 Fana IL 2.lag 122 5.58.76 Sebastian R. Hovland, Christian Mæle, Niklas Liland, Magnus M Andersland, Nils A Flornes, Olav A, Hartveit
GUTAR 11-14 IL Fri 120 5.59.98 Sondre Brattabø, Adrian Hauge, Jesper Pedersen, Sigve Faugstad Amundsen, Lars Magnus Birketveit, Martin Borge
GUTAR 11-14 Fana IL 3.lag 123 6.07.54 Mathias V. Knarvik, Jonas B. Nilsen, Sindre Ellingsen, Tobias Heldal, Teodor Heldal, Johannes Handeland
GUTAR 11-14 Osterøy IL 2.lag 129 6.24.40 Vegard Trefall, Rune Fjellskålnes, Runar Trefall, Even Bruvik, Aslak Monstad, Erlend Fjellskålnes
GUTAR 11-14 Osterøy IL 1.lag 128 6.24.43 Bjørnar Fjellskålnes, Nikolai Lillefosse, Jonas Bruvik, Markus K. Solberg, Noah Raknes, Paul Arne Thorsen
GUTAR 11-14 IL Bjarg 119 6.32.11 Eirik Andersen, Eskil Noremark Sæthre, Sigurd Jepsøy, Abel Rysted Kaland, Ole Martin Østhaug Heranger, Noah Brandberg
GUTAR 11-14 Fana IL 4.lag 124 DNS  
-        
MIKS 11-17 Ask Friidrett 130 5.09.86 Jesper Jensen, Mina Sofie Hostad, Johannes Sture, Julia Varsi, Ole Lyngbø, Hannah Aune Olsen
MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 1.lag 133 5.12.11 Simon Fjeldstad, Rebecka Dale, Kasper Fjeldstad, Hannah Tuft Glosvik, Fredrik Gullachsen, Tora Klingsheim
MIKS 11-17 Osterøy IL 1.lag 139 5.12.20 Frank Odin Niyokindi, Steffen Fanebust, Frida Fitje, Marie Mostraum, Magnus Reigstad, Elise Vevle
MIKS 11-17 IL Fri 1.lag 131 5.23.79 Lars Magnus Birketveit, Linnea Rørbakken, Emma Storsæter, Tomine Svendheim, Thord Flatebø Iversen, Vilde Sofie Torvund
MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 2.lag 134 5.37.19 Didrik Prestegård, Emilie Kongshaug, Avril Mikkelsen Frei, Mads Raa Raknes, Andreas Nergård, Ada Eline Thorset Johannessen
MIKS 11-17 FIL AKS-77 1.lag 136 5.39.33 Kristoffer Hopland, Vilde Mjøs Bjørnevoll, Jonas Nottveit, Celine Lilleskare, Kristoffer Hauge Haugland, Helene Mariell Ramslien
MIKS 11-17 IL Gneist 135 5.42.98 Tobias Allers Hansen, Eirik Skefrås Kvile, Emilie Hestad, Camilla Sunnset, Erlend Borsholm, Amanda Eikanger
MIKS 11-17 Osterøy IL 2.lag 140 5.45.90 Fredrik Blichfeldt, Margrete Fjelskålnes, Andreas Markmanrud, Dagfinn Gjerstad, Marianne F. Mjelde, Ingrid F. Mjelde
MIKS 11-17 Mjøsdalen IL 127 5.47.54 Brage Haustveit, Maren N Øvsthus, Victoria Kosewska, Eirik Mjøs, Leon Kalleklev, Nicole Kosewska
MIKS 11-17 FIL AKS-77 2.lag 137 5.58.62 Sunniva Brakstad Traa, Alexandra Tune Lund, Ingrid Ellingsen, Solveig Haugland, Kristoffer Apelthun, Sondre Langøy
MIKS 11-17 Strandebarm IL 138 6.04.56 Gaute Øymo Mælen, Ingrid Almås Eide, Sondre Åsebø, Hanna Øygard, Sondre S. Måge, Elisabeth Skogasel
MIKS 11-17 IL Fri 2.lag 132 6.05.24 Synne-Helene Torvund, Martin Borge, Jesper Pedersen, Tiril Haukeland Iversen, Sondre Brattabø, Signe Marie Torvund
-        
MIKS 11-14 IL Gneist 1.lag 141 5.49.20 Filip Holdhus, Helene Sunnset, Lili Gulbrandsen, Peter Bjrørndaj, Kasper O. Andersen, Mia Gulbrandsen
MIKS 11-14 IL Fri 144 6.04.61 Tomine Svendheim, Adrian Hauge, Marion Hauge, Sigve Amundsen, Lars Magnus Birketveit, Vilde Sofie Torvund
MIKS 11-14 IL Norna-Salhus 145 6.14.91 Eirik Leknessund, Emma Bergheim, Athish Ganeshalingam, Tiril Bergheim, Erik Jordal Østensen, Birgitte Langeland Birkeland
MIKS 11-14 IL Gneist 2.lag 142 6.20.74 Kristian H. Utstrand, Sondre Haukanes, Sara S. Ramstad, Andrine Sangvanpong, Noah B. Engelsen, Marita Espetvedt
MIKS 11-14 Bergens Turn 143 6.37.55 Johannes, Masel, Martha Viken, Embla Njerve, Julianna Henden, Rachel
-        
KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 154 11.29.67 Heidi Ann Bruknapp, Cecilie Eiken, Sara Rebekka Færø Linde, Eli Anne Dvergsdal, Bertine Helene Færø, Ida Lindberg
KVINNER SENIOR IL Gular 152 11.50.89 Lena Indrebø, Naomi van der Broeck, Ine Bakken, Malene Njaastad, Andrea Boutera, Hedda Hauge Asgård
KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 153 12.08.15 Christine Revheim-Hansen, Ida Songstad, Henriette Alison, Christin Hopland, Linn Gjesdal, Erika
         
KVINNER JUNIOR IL Gneist 149 12.22.28 Nora Kristensen, Hilda-Lovise Riise, Madeleine Kroondijk, Maike Verhofstad, Una Haukanes, Emma D. Sørbo
KVINNER JUNIOR IL Norna-Salhus 1.lag 150 12.25.93 June Sæbø Tveit, Andrea Thorsheim, Silje Linnstad, Elisabeth Taule, Elida Røssevold, Katrine Ingvaldsen
KVINNER JUNIOR IL Fri 148 12.32.10 Ingebjørg Stueland, Linnea Rørbakken, Ingrid Brattabø, Nora Midttun, Emma Storsæter, Lina Storsæter
KVINNER JUNIOR IL Norna-Salhus 2.lag 151 13.13.07 Guri Sellevåg Aarø, Mariell Hellestveit, Marte Hundhammer, Evie Dencker, Avril Mikkelsen Frei, Maria Hordvik
         
KVINNER VETERAN IL Fri 156 13.33.70 Kjersti Eikeland, Vivian Lothe Hitland, Marianne Nesbø Ådland, Vigdis Gaupholm Reigstad, Ragna Herigstad Strømman og Brit-Ingrid Birketveit
         
KVINNER SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 158 14.16.99 Valentina Dimitrova, Mona Karin Risnes Riise, Marianne Haukøy, Torun Øvergaard Aarvik, Hege Kjærgård, Irene Borshalm
KVINNER SUPERVETERAN  45+ Varegg Fleridrett 1. lag 155 14.41.93 Aldona, Hege Ommedal, Ellen Grove, Hanne Liland, Sigrun Sunde, Marit Gjermstad
KVINNER SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 2. lag 157 15.19.76 Marit Gjermstad, Solgunn Knardal, Annbjørg Haga, Ann Eileen Nygård, Vibeke Svortevik, Piner Heggernes
         
KVINNER BEDRIFT Haukeland Sykehus BIL 146 13.37.90 Anne H. Straume, Kimberley Joanne, Juni Å. Eldrup, Elisabeth Haug, Ida Mrie Ersland, Silje Bjørneklett
KVINNER BEDRIFT Bergenslærerene 189 14.18.37 Beate Mjaatvedt, Kjersti Haara, Rita Kvamme, Marianne E. S, Lise Vesterbult, Eva N. P
         
KVINNER BEDRIFT VETERAN Haukeland Sykehus BIL 147 14.38.27 Sylvia Eikenes, Silje Nøtveit, Anna Ersland, Birthe Hella, Anja Sonde, Gro Nøstdal
-        
MENN VETERAN IL Fri 159 11.07.73 Bjørnar Pettersen, Ørjan Vie,  Jon Ivar Djønne, Jon Are Sundland, Jan Henrik Olsnes, Espen Kvalheim
MENN VETERAN Varegg Fleridrett 160 11.22.12 K.M. Tobiassen, Roger Nyhammer, Artvras, Trygve Andresen, Tore Instebø, Magne Aunebak
MENN VETERAN Ask Friidrett 161 11.24.43 Thomas Gunlaugson, Bjørn Flinge, Geir Johanson, Anders Drage, Christer Vohnhein, Bård Sandal
MENN VETERAN Osterøy IL 162 11.25.17 Tore Hannisdal, Gisle Raknes, Øystein Horjas, Sigbjørn Reigstad, Helge Bernes, Frode Langhelle
         
MENN SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 166 11.56.79 Jostein Lie, Kjetil Bakketun, Bjarte Eikanger, Morten Seliussen, Thomas Ødegaard, Geir Sjursen
MENN SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 164 12.19.56 Pål Sulesund, Knut Grove, Paal Andersen, Bjørn Harald Boulom, Dag Grønnestad, Kåre Hansen
MENN SUPERVETERAN 45+ IL Fri 163 12.38.37 Nils Tore Sæterdal, Ronny Førland, Brigt Strømmen, Erik Iden, Knut Engesæt, Haakon Gunnby
MENN SUPERVETERAN 45+ Ask Friidrett 165 12.41.34 Stig Mrten Villanger, Eilif Villanger, Øystein Eriksen, Tore Nymark, Bjarne Otto Lyngbø, Rune Andersen
MENN SUPERVETERAN 45+ Strandebarm IL 167 12.46.92 Knut Øystein Fosse, Ketil Karlsen, Lars Måge, Ove Måge, Atle Berge, Asbjørn Ljones
         
MENN SUPERVETERAN 60+ Osterøy IL 188 15.26.60 Arne Mjelde, Magne Vikne, Karl J. Reigstad, John Bernes, Arild Mostrøm, Vidar Simmenes
MENN SUPERVETERAN 60+ IL Fri 168 15.36.90 Ingar Romslo, Magnus Skjoldal, Lars Fjelde, Roger Angvik, Trond Ellefsen, Johnny Iversen
MENN SUPERVETERAN 60+ T&IL Hovding 169 16.43.89 Tor Hjelmeland, Freddy Andresen, Steinar Esperås, Johannes Lunde, Svein Rasmussen, Jan Lillemoen
         
MENN BEDRIFT Asko Vest BIL 171 10.56.34 Anton Ånedal, Even M. Jondahl, Karl Pettersson, Kristoffer O. Hjelmeland, Espen I. Haugen, Erik Braathen
MENN BEDRIFT Haukeland Sykehus BIL 170 11.23.36 Rune  Gullachsen, Leif  Nordlan, Rasmus Riis, Tage Augustson, Bjørn Haukeland, Luca Barsalini                     
         
MENN BEDRIFT VETERAN Haukeland Sykehus BIL 172 13.59.53 Knut Ersland, Håkon Ersland, Jan Olav Stople, Odd Andre Byrknes, Tom  Igelkjøn, Bjørn O. Mæhle
-        
MENN JUNIOR IL Gneist 176 9.44.74 Martin Mæle, Andreas Bakketun, Hans-Magnus Haukøy, Stian Aarvik, Herman Ellingsen, Jacob Ånoli
MENN JUNIOR Ask Friidrett 175 9.53.17 Ole Lyngbø, Daniel A. Johnsen, Daniel Einarsen, Marius Sørli, Jon Hennnig Hilleren, Jesper Jensen
MENN JUNIOR IL Fri 173 10.45.45 Åsmund Rokne, Joel Rørbakken, Thord Flatebø Iversen, Andreas Vågen, Jørgen B. Kvamme, Niklas Rutle
MENN JUNIOR Fana IL 174 10.48.68 Andreas Dixon, Erlend Moe, Fredrik Liland, Svein O Skilleås, Anders S Berentsen, Sindre Haugland
         
MENN SENIOR IL Gular 1.lag 177 9.39.35 Alexander Tesfamariam, Torbjørn Lysne, Kristoffer Janson Grindedal, Vidar Dahle, Leonard Johan Nesheim, Even Meinseth
MENN SENIOR IL Gular 2.lag 178 10.06.70 Vebjørn Borge, Sivert Fløgstad Sellevold, Eldar Thomassen Fagerbakke, Magnus Sirnes Hjellum, Sondre Arne Hoff, Bendik Verlo Nes
MENN SENIOR IL Gneist 1.lag 184 10.11.42 Anders Bjørndal, Gjert Sjursen, Jørgen Austvik, Espen Roll Karlsen, Tobias Altas-Hansen
MENN SENIOR IL Norna-Salhus 180 10.11.77 Elias Sanden Søvik, Viljar Gjerde, Erik Hovlandsdal, Vetle Bergsvik Thorn, Stian F. Gulichsen, Sondre Rinde
MENN SENIOR IL Gular 3.lag 179 10.13.78 Tor-Junor Kringstad Vedde, Ruben Aadland, Geir Skaten, Filip Zizka, Oddne Teigenes, Mahmed Abukar Siidi
MENN SENIOR Osterøy IL 186 10.29.33 Trygve Feidje Mjelde, Joakim . Magnussen, Kjetil Stokke, Magnus Gjerstad, Mussie Oukbe, Besnik Zenelaj
MENN SENIOR IL Gneist 2.lag 185 10.29.66 Steffen Boga, Kjetil Bakketun, Milion Angosom, Andre Seliussen, Jørgen Dyrhol Christensen, Torbjørn Knag
MENN SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 181 10.47.31 Bengt B. Larsson, Bengt Vestvik, Erlend Sørheim, Ørjan Lunde Øvretveit, Ørjan Nilsen. Josue Quilliou
MENN SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 182 10.52.73 Per-Christian Grieg, Robert Falkevik, Mathieu Bocci, Øyvind Macody Lund, Kristian Rykkje, Erik Bone
MENN SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 183 10.54.13 Slava Muchidinov, Kristoffer Føllesdal, Simon Morales, Oskar Røen, Mathias Rosenlund, Dorian McFarland
 
   

Kalender

April
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

05.05.2018
Skansemyren kastkarusell 3 2018 (på Knarvik)

12:00 - 17:00

Knarvik Stadion

08.05.2018
Tinestafetten

09:00 - 12:00

Arna idrettspark

15.05.2018
Skansemyren kastkarusell 4 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

26.05.2018
Skansemyren kastkarusell 5 2018 (på Knarvik)

12:00 - 17:00

09.06.2018
Gullfjellet opp

10:00 - 15:00

Osavatn

12.06.2018
Skansemyren kastkarusell 6 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

03.07.2018
Skansemyren kastkarusell 7 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

17.07.2018
Skansemyren kastkarusell 8 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

31.07.2018
Skansemyren kastkarusell 9 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion

21.08.2018
Skansemyren kastkarusell 10 2018 (på Knarvik)

18:00 - 21:00

Knarvik Stadion