Påmeldingsstatus Fristafetten 11.april

Pr. 10.april kl. 22:00 er 118 lag påmelde. NB: programmet er ikkje oppdatert med dei siste 2 laga. Last program og lagoppstillingsskjema her: 

Program_v2.pdf

Lagoppstilling.docx

2018-04-09
Ove Leon Låstad
Startliste Fristafetten onsdag 11.april -  
Start tid Klasse Klubb Start nr.
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Fri 1.lag 10
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Begens Turn 1.lag 11
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Gneist 1.lag 12
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Varegg Fleridrett 1.lag 13
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Fana IL 1.lag 14
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Bjarg 1.lag 15
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Norna-Salhus 1.lag 16
- -    
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Fri 2.lag 20
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Osterøy IL 1.lag 21
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Gneist 2.lag 22
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Varegg Fleridrett 2.lag 23
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Fana IL 2.lag 24
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Bjarg 2.lag 25
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Norna-Salhus 2.lag 26
- -    
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Fri 3.lag 30
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Varegg Fleridrett 3.lag 31
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 3.lag 32
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Bjarg 3.lag 33
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Gneist 3.lag 34
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Norna-Salhus 3.lag 35
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Begens Turn 2.lag 36
- -    
18:20 MIKS rekrutt 4.heat IL Fri 4.lag 40
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 4.lag 41
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 5.lag 42
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Gneist 4.lag 43
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Bjarg 4.lag 44
18:20 MIKS rekrutt 4.heat T&IL Hovding 45
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Osterøy IL 2.lag 46
- -    
18:25 MIKS rekrutt 5.heat IL Fri 5.lag 50
18:25 MIKS rekrutt 5.heat Fana IL 6.lag 51
18:25 MIKS rekrutt 5.heat Fana IL 7.lag 52
18:25 MIKS rekrutt 5.heat IL Fri 6.lag 53
18:25 MIKS rekrutt 5.heat   54
18:25 MIKS rekrutt 5.heat   55
18:25 MIKS rekrutt 5.heat   56
- -    
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 1.lag 101
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 2.lag 102
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 3.lag 103
18:30 JENTER 11-14 IL Fri 104
18:30 JENTER 11-14 Varegg Fleridrett 105
18:30 JENTER 11-14 Mjøsdalen IL 106
18:30 JENTER 11-14 Osterøy IL 107
18:30 JENTER 11-14 FIL AKS-77 108
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 1.lag 109
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 2.lag 110
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 111
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 112
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 113
- -    
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 115
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 116
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 3.lag 117
18:45 GUTAR 11-14 FIL AKS-77 118
18:45 GUTAR 11-14 IL Bjarg 119
18:45 GUTAR 11-14 IL Fri 120
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 1.lag 121
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 2.lag 122
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 3.lag 123
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 4.lag 124
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 1.lag 125
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 2.lag 126
18:45 GUTAR 11-14 Mjøsdalen IL 127
18:45 GUTAR 11-14 Osterøy IL 1.lag 128
18:45 GUTAR 11-14 Osterøy IL 2.lag 129
- -    
19:00 MIKS 11-17 Ask Friidrett 130
19:00 MIKS 11-17 IL Fri 1.lag 131
19:00 MIKS 11-17 IL Fri 2.lag 132
19:00 MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 1.lag 133
19:00 MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 2.lag 134
19:00 MIKS 11-17 IL Gneist 135
19:00 MIKS 11-17 FIL AKS-77 1.lag 136
19:00 MIKS 11-17 FIL AKS-77 2.lag 137
19:00 MIKS 11-17 Strandebarmn IL 138
19:00 MIKS 11-17 Osterøy IL 1.lag 139
19:00 MIKS 11-17 Osterøy IL 2.lag 140
- -    
19:15 MIKS 11-14 IL Gneist 1.lag 141
19:15 MIKS 11-14 IL Gneist 2.lag 142
19:15 MIKS 11-14 Bergens Turn 143
19:15 MIKS 11-14 IL Fri 144
19:15 MIKS 11-14 IL Norna-Salhus 145
- -    
19:45 KVINNER BEDRIFT Haukeland Sykehus BIL 146
19:45 KVINNER BEDRIFT VETERAN Haukeland Sykehus BIL 147
19:45 KVINNER JUNIOR IL Fri 148
19:45 KVINNER JUNIOR IL Gneist 149
19:45 KVINNER JUNIOR IL Norna-Salhus 1.lag 150
19:45 KVINNER JUNIOR IL Norna-Salhus 2.lag 151
19:45 KVINNER SENIOR IL Gular 152
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 153
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 154
19:45 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 155
19:45 KVINNER VETERAN IL Fri 156
19:45 KVINNER SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 157
19:45 KVINNER SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 158
- -    
20:05 MENN VETERAN IL Fri 159
20:05 MENN VETERAN Varegg Fleridrett 160
20:05 MENN VETERAN Ask Friidrett 161
20:05 MENN VETERAN Osterøy IL 162
20:05 MENN SUPERVETERAN 45+ IL Fri 163
20:05 MENN SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 164
20:05 MENN SUPERVETERAN 45+ Ask Friidrett 165
20:05 MENN SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 166
20:05 MENN SUPERVETERAN 45+ Strandebarmn IL 167
20:05 MENN SUPERVETERAN 60+ IL Fri 168
20:05 MENN SUPERVETERAN 60+ T&IL Hovding 169
20:05 MENN SUPERVETERAN 60+ Osterøy IL 187
20:05 MENN BEDRIFT Haukeland Sykehus BIL 170
20:05 MENN BEDRIFT Asko Vest BIL 171
20:05 MENN BEDRIFT VETERAN Haukeland Sykehus BIL 172
- -    
20:25 MENN JUNIOR IL Fri 173
20:25 MENN JUNIOR Fana IL 174
20:25 MENN JUNIOR Ask Friidrett 175
20:25 MENN JUNIOR IL Gneist 176
20:25 MENN SENIOR IL Gular 1.lag 177
20:25 MENN SENIOR IL Gular 2.lag 178
20:25 MENN SENIOR IL Gular 3.lag 179
20:25 MENN SENIOR IL Norna-Salhus 180
20:25 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 181
20:25 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 182
20:25 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 183
20:25 MENN SENIOR IL Gneist 1.lag 184
20:25 MENN SENIOR IL Gneist 2.lag 185
20:25 MENN SENIOR Osterøy IL 186
       
       
       
       
       
  SUM: 116  
 
 
   

Kalender

Oktober
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234

Aktiviteter

24.10.2018
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

27.10.2018
Trappeløpet

16:00 - 17:00

Seimstrappene, Garnes

21.11.2018
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

05.12.2018
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass