Medlemskveld

På medlemkskvelden var det utdeling av pokaler til de 6 beste resultatene i 2017

2017-12-14
IL FRI

Torsdag 30/11 var det klart for den årlige medlemskvelden på Arna Idrettspark.

Her ble det delt ut poklar for årets 6 beste resultater for 11-19 år klassen og i seniorklassen.

Og etterpå var det klart for den tradisjonelle bingoen. En fin kveld på Arna Idrettspark.

Årets vinnere i J11-19 år:

200m hekk 68

Tomine Svendheim

2006

33.57

 1121

 Haukås

30.09

(1)

Stav

Vilde-Sofie Torvund

2006

2.06

 1012

 Indre Arna

15.05

(3)

1500m hinder 76.2

Nora Midttun

2001

5:30.46

   975

 Fana

01.09

(4)

Kule 4.0

Helene Olsen Austnes

1999

10.59

   951

 Bergen/Sk

08.08

(5)

60m (i)

Emma Storsæter

2003

8.50

   932

 Haukås

22.01

(7)

60m

Linnea Rørbakken

2003

8.66

   889

 Fana

03.06

(12)

0161f3538ae50df7198551d59defc6fcb6fedadb13.jpg

Årets vinnere i G11-19 år:

200m hekk 68

Lars Magnus Birketveit

2004

30.20

1060

Haukås

30.09

(-)

300m

Filip Holdhus

2004

41.45

1033

Hatland

23.09

(3)

200m

Sondre Faugstad Amundsen

1998

22.23

1022

Fana

02.09

(2)

2000m hinder 76.2

Andreas Vågen

2000

6:27.35

  990

Fana

02.09

(1)

300m

Thord Flatebø Iversen

2003

40.33

  980

Indre Arna

18.09

(7)

Spyd 700

Niklas Hasti Rutle

2000

55.23

  904

Hatland

24.05

(4)

01244233187db920f73c671681947fa83f4aa4a451.jpg

Senior kvinner (4 av 6 tilstede):

Diskos

Matilde Roe

1996

50.93

875

Halle, GER

21.05

(1)

100m

Julie Viken

1997

12.67

728

Florø

10.06

(2)

5000m

Vigdis Gaupholm Reigstad

1973

18:18.64

663

Indre Arna

18.10

(4)

Slegge

Helene Olsen Austnes

1999

37.66

652

Fana

04.06

(5)

3000m

Nora Midttun

2001

10:46.73

622

Fana

03.09

(6)

100m

Emma Storsæter

2003

13.59

574

Lillehammer

25.06

(9)

018d045144b85019e8bba7a25d624814b780a1233f.jpg

Senior menn (4 av 6 tilstede):

Lengde

Martin Roe

1992

7.50

931

London, GBR

11.08

(1)

Slegge

Jørgen Olsen Austnes

1994

59.69

875

Fana

04.06

(2)

200m

Sondre Faugstad Amundsen

1998

22.23

834

Fana

02.09

(3)

1500m

Andreas Vågen

2000

4:15.11

631

Oslo/Bi

04.08

(5)

Slegge

Stein Fossen

1968

39.45

607

Bergen/Sk

06.05

(7)

Spyd

Niklas Hasti Rutle

2000

47.84

597

Bergen/Sk

13.06

(-)

0162dc891605100d3690df10c4f72498eafd0addc6.jpg

Og Martin og Matilde mottok pokal for sine nye klubbrekorder:

200m

Martin Roe

1992

21.98

 

Fana

02.06

 

 

(Martin 22.05-15)

 

 

 

 

 

 

110m hekk

Martin Roe

1992

15.15

 

London, GBR

12.08

 

 

(Martin 15.35-15)

 

 

 

 

 

 

10-kamp

Martin Roe

1992

8144

 

Monzón, ESP

01-02.07

 

 

(10.79-7.33-15.44-1.92-49.64/15.37-49.19-4.50-66.13-4:34.60)

 

 

 

(Martin 7875-15)

 

 

 

 

 

 

Kule

Matilde Roe

1996

13.35

 

Fana

03.06

 

 

(Matilde 13.18-16)

 

 

 

 

 

 

Diskos

Matilde Roe

1996

50.93

 

Halle, GER

21.05

 

 

(Matilde 49.57-16)

 

 

 

 

 

 

Spyd

Matilde Roe

1996

48.62

 

Harstad

12.08

 

 

(Matilde 46.17-16)

 

 

 

 

 

 

 

010436c8599bff14e22d05579ec1c7f86a9600e2fa.jpg

 

Kalender

Desember
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

23.01.2019
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.02.2019
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass

13.03.2019
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:30

Espeland idrettsplass