PÃ¥meldingsstatus Fristafetten pr. 28. mars kl.08:00

Pr. 28. mars kl.08:00 er 112 lag påmelde til Fristafetten. Arrangørklubben har dessverre måtte trekkje sitt lag i kvinner veteran. Vi er framleis åpen for etterpåmelding. I fjor deltok 116 lag. Programheftet kan du laste ned her: Program Fristafetten 2017

2017-03-24
Ove Leon LÃ¥stad
 
Startliste Fristafetten onsdag 29.mars -  
Start tid Klasse Klubb Start nr.
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Gneist 1.lag 10
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Fana IL 1.lag 11
18:05 MIKS rekrutt 1.heat Fana IL 2.lag 12
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Norna-Salhus 1.lag 13
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Bjarg 1.lag 14
18:05 MIKS rekrutt 1.heat T&IL Hovding 1.lag 15
18:05 MIKS rekrutt 1.heat IL Fri 1.lag 16
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Gneist 2.lag 20
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Norna-Salhus 2.lag 21
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Bjarg 2.lag 22
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Fana IL 3.lag 23
18:10 MIKS rekrutt 2.heat Fana IL 4.lag 24
18:10 MIKS rekrutt 2.heat T&IL Hovding 2.lag 25
18:10 MIKS rekrutt 2.heat IL Fri 2.lag 26
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Gneist 3.lag 30
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Norna-Salhus 3.lag 31
18:15 MIKS rekrutt 3.heat IL Fri 3.lag 32
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Mjøsdalen IL 1.lag 33
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 5.lag 35
18:15 MIKS rekrutt 3.heat Fana IL 6.lag 36
18:20 MIKS rekrutt 4.heat IL Gneist 4.lag 40
18:20 MIKS rekrutt 4.heat T&IF Viking 41
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Mjøsdalen IL 2.lag 42
18:20 MIKS rekrutt 4.heat IL Norna-Salhus 4.lag 43
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 7.lag 47
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 8.lag 48
18:20 MIKS rekrutt 4.heat Fana IL 9.lag 49
18:30 JENTER 11-14 IL Fri 1.lag 108
18:30 JENTER 11-14 IL Fri 2.lag 109
18:30 JENTER 11-14 FIL AKS-77 116
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 1.lag 117
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 2.lag 118
18:30 JENTER 11-14 Fana IL 3.lag 119
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 120
18:30 JENTER 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 121
18:30 JENTER 11-14 Osterøy IL 122
18:30 JENTER 11-14 T&IL Hovding 123
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 1.lag 124
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 2.lag 125
18:30 JENTER 11-14 IL Gneist 3.lag 126
18:30 JENTER 11-14 Varegg Fleridrett 198
18:30 JENTER 11-14 Mjøsdalen IL 199
18:45 GUTAR 11-14 IL Fri 1.lag 127
18:45 GUTAR 11-14 IL Fri 2.lag 128
18:45 GUTAR 11-14 FIL AKS-77 129
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 1.lag 130
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 2.lag 146
18:45 GUTAR 11-14 Fana IL 3.lag 147
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 1.lag 148
18:45 GUTAR 11-14 IL Norna-Salhus 2.lag 149
18:45 GUTAR 11-14 Osterøy IL 150
18:45 GUTAR 11-14 T&IF Viking 163
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 1.lag 164
18:45 GUTAR 11-14 IL Gneist 2.lag 165
18:45 GUTAR 11-14 Mjøsdalen IL 200
19:00 MIKS 11-17 IL Fri 166
19:00 MIKS 11-17 FIL AKS-77 1.lag 167
19:00 MIKS 11-17 FIL AKS-77 2.lag 168
19:00 MIKS 11-17 IL Norna-Salhus 169
19:00 MIKS 11-17 IL Bjarg 177
19:00 MIKS 11-17 T&IL Hovding 179
19:00 MIKS 11-17 T&IF Viking 188
19:00 MIKS 11-17 IL Gneist 189
19:15 MIKS 11-14 IL Fri 1.lag 190
19:15 MIKS 11-14 IL Fri 2.lag 197
19.15 MIKS 11-14 Fana IL 191
19:15 MIKS 11-14 T&IL Hovding 192
19:15 MIKS 11-14 IL Gneist 1.lag 193
19:15 MIKS 11-14 IL Gneist 2.lag 194
19:15 MIKS 11-14 Osterøy IL 178
19:40 KVINNER BEDRIFT Bergenslærerne BIL 1
19:40 KVINNER BEDRIFT Arna Treningssenter 2
19:40 KVINNER BEDRIFT Haukeland Sykehus IL 1.lag 3
19:40 KVINNER BEDRIFT Haukeland Sykehus IL 2.lag 4
19:40 KVINNER JUNIOR IL Fri 5
19:40 KVINNER JUNIOR IL Norna-Salhus 6
19:40 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 7
19:40 KVINNER SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 8
19:40 KVINNER SENIOR IL Gular 1.lag 9
19:40 KVINNER SENIOR IL Gular 2.lag 17
19:40 KVINNER SENIOR IL Gneist 18
19:40 KVINNER SENIOR IL Norna-Salhus 19
19:40 KVINNER VETERAN IL Gneist 27
19:40 KVINNER VETERAN Varegg Fleridrett 28
20:00 MENN VETERAN Ask Friidett 37
20:00 MENN VETERAN Varegg Fleridrett 38
20:00 MENN VETERAN IL Fri 39
20:00 MENN VETERAN Osterøy IL 45
20:00 MENN SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 1.lag 49
20:00 MENN SUPERVETERAN 45+ Varegg Fleridrett 2.lag 51
20:00 MENN SUPERVETERAN 45+ Ask Friidett 54
20:00 MENN SUPERVETERAN 45+ IL Gneist 57
20:00 MENN SUPERVETERAN 60+ IL Fri 1.lag 58
20:00 MENN SUPERVETERAN 60+ IL Fri 2.lag 68
20:00 MENN SUPERVETERAN 60+ IL Gular 70
20:00 MENN SUPERVETERAN 60+ T&IL Hovding 73
20:00 MENN BEDRIFT Bergen Politi IL 74
20:00 MENN BEDRIFT Asko Vest BIL 75
20:00 MENN BEDRIFT Haukeland Sykehus IL 76
20:20 MENN JUNIOR IL Fri 77
20:20 MENN JUNIOR Ask Friidett 78
20:20 MENN JUNIOR IL Gneist 79
20:20 MENN SENIOR IL Norna-Salhus 92
20:20 MENN SENIOR IL Gular 1.lag 93
20:20 MENN SENIOR IL Gular 2.lag 94
20:20 MENN SENIOR IL Gular 3.lag 95
20:20 MENN SENIOR IL Gneist 1.lag 96
20:20 MENN SENIOR IL Gneist 2.lag 97
20:20 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 1.lag 98
20:20 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 2.lag 99
20:20 MENN SENIOR Varegg Fleridrett 3.lag 195
20:20 MENN SENIOR Osterøy IL 196

Kalender

Oktober
MTOTFLS
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

08.10.2022
Sørfjorden halvmaraton

10:30 - 13:00

Garnes

12.10.2022
Askokarusellen 6

18:30 - 21:00

Arna idrettspark

26.10.2022
Frikarusellen 1.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

16.11.2022
Frikarusellen 2.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

07.12.2022
Frikarusellen 3.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

18.01.2023
Frikarusellen 4.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

08.02.2023
Frikarusellen 5.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass

01.03.2023
Frikarusellen 6.løp

19:00 - 19:45

Espeland idrettsplass